Tänane uue Kuu loomine ja päikesevarjutus annavad päevale võimsa maagilise laengu

Kuigi päikesevarjutust me silmaga näha ei saa, on selle mõju väga tuntav. Nii uue Kuu loomise aeg kui ka päiksevarjutus kannavad endas energiat, mis lõpetavad elus ühe etapi ja alustavad uut perioodi. Ole valmis ootmatusteks ja muutusteks!

Kuna Kuu on neitsi märgis, siis on praegu oluline olla võimalikult täpne, konkreetne ja korrektne. Positiivse külje pealt aitab neitsi rõhutada vastutustunnet, hoolikust, ettevaatlikust ja rõhutab oma tervisele tähelepanu pööramist. Negatiivse ilmingu puhul toob see välja liigse kriitilisuse, näägutamise ja pedantsuse.

Tänasel päeval on sobilikud tegevused, mis on seotud korrastamise, võlgnevuste likvideerimise ja täiustamisega. Kindlasti on hea tegeleda spordiga, tervise eest hoolitsemise ja enda välimuse kaunimaks muutmisega.

Päikesevarjutus omakorda toob kaasa aja, kus asjad ei lähe alati nii nagu oodatud ning tuleb valmis olla ootamatusteks. Samuti on see aeg suurepärane illusioonide hajutaja, mis aitab roosad prillid eest võtta ja taas jalad kindlalt maha seada. Igaühe jaoks on muutuste suurus ja sisu küll erinev, kuid kindel on see, et ellu tuleb midagi uut.

Tänasel päeval võiksid hoida enda lähedal kristalle, mis on harmoonias neitsi märgi energiaga. Sobivad tsitriin – kannab päikese jõudu ja energiat ning toob rõõmu ja rikkust, sodaliit – tugevdab intuitsiooni, toob informatsiooni kõrgematelt tasanditelt ja aitab mõista tõde, kuukivi – uute alguste kivi, mis on ühendatud Kuu jõuga, aidates tundemaailma harmoniseerida ja rutiilkvarts – kosmilise tarkuse ja energia kandja, mis toob vaimset juhatust.

Kuu loomise maagia

Seekordset uue Kuu loomist toetab omapoolse jõuga ka päikesevarjutus, mis tugevdab ja suurendab maagiliste toimingute mõju ning annab tõuke uuteks algusteks. Võiksid Kuu loomise ajal teha ka maagilise rituaali, mis aitab soovidel täide minna. Süüta valge küünal ning võta valge paber ning pane sinna kirja, millistest oma aja ära elanud asjadest, suhetest või teemadest sooviksid lahti lasta. Kujutle end seda tehes juba vabana ja murede juurest edasi liikununa. Kui kõik on kirja saanud, siis lausu mõttes: lasen kõigel, mida ma enam ei vaja, minna! Seejärel süüta paber küünlast kuumakindlal alusel põlema ning puhu tuhk allatuult või lase sel voolava veega minema kanduda.

Maagilisi uusi algusi!

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.