Tänane Sõnni märgi täiskuu tõstab esiplaanile tunded, meelelised naudingud ja intuitiivsuse

Täna kõrgub taevas täiskuu oma täies hiilguses Sõnni tähemärgis. Loe, mida see endaga kaasa toob, millised teemad kerkivad erilise jõuga päevakorda, milliseid kristalle valida ja kuidas teha täiskuurituaali armastuse ligitõmbamiseks.

Seekordne täiskuu tõstab eriliselt esiplaanile kõik, mis on seotud sinu tunnete, meelte ja intuitsiooniga. Kuna Kuu on mõjutatud planeedist Neptuun, mis paneb kõigele peale salapärase loori, siis peaksid eelkõige tähelepanu pöörama oma unistustele, unenägudele ja südamehäälele. Ka sinu tundlikkus on praegu tugevnenud ning emotsioonid lahvatavad kergemini ja tugevamalt leegitsema kui tavaliselt. Nüüd tasub sul olla tähelepanelik, sest võid kohtuda oma hingesugulasega või tunda ära oma tõelise armastus, kuid pealiskaudse ja kiirustava käitumise korral võid ka ekslikult pidada oma tundeid kellegi vastu suuremaks kui need seda tegelikkuses on. Kuidas siis teada, mis on õige ja mis on vaid illusioon? Usalda oma südant ja anna endale aega. Kõik see, mis on tõeline, jääb alles ka peale esmase emotsioonitulva lahtumist.

Kuna praegune aeg suurendab sinu tundlikkust ja intuitiivsust, siis on praegune aeg suurepärane ennustamiseks ja oma unenägude jälgimiseks. Suudad tunnetada hoopis selgemini sündmuste tõelist tähendust ja inimeste olemust. Suudad nüüd mõista universumi saadetud märke ja suudad näha kokkusattumuste taga sulle saadetud õppetunde.

Sõnn mõjutab ka inimese füüsilisi meeli, tuues esiplaanile kõik maiste naudingutega seotu.Ollakse altid nautima nii kirglikke armurõõme kui ka maitsvaid sööke-jooke. Suurepärane aeg on ka selleks, et tegeleda kaunite kunstidega, aiandusega, küpsetamisega ja sportimisega. Väga soovitav on viibida looduses, kuna sinu intuitsioon ning erinevad tajud on hetkel väga tugevad, siis saad looduses olemisest tugeva positiivse laengu.

Kuurituaalidest sobib täna teha armastuse ja romantikaga seotud rituaale. Proovi maagilisi kristalle kaasavat armurituaali või rituaale, mis toovad ellu romantikat ja armastust.

Kristallidest võiksid praegu kasutada järgnevaid:

Roosa kvarts – üks tähtsamaid südame ja armastuse kristalle, mille leebe energia õpetab tingimusteta armastust, rahu ja headust. Avab südame, tugevdab enesearmastust ja aitab tõmmata ligi romantilist suhet. Paiguta see voodi kõrvale või kanna ehtena südame kohal.

Rodoniit – emotsionaalne tasakaalustaja, mis toidab armastust ja maandab hirme. Aitab parandada minevikust pärit haavu, tugevdab enesearmastust ja suurendab intuitiivsust. Kanna südame kohal või seal, kus sinu sisetunne soovitab.

Seleniit – toob meeltesse selgust ja aitab märgata kõrgemat juhatust. Rahu, stabiilsuse ja meditatsiooni kivi. Tugevdab intuitiivsust ja toob selged unenäod. Aitab mõista elu õppetunde. Hoia enda lähedal, näiteks paiguta töölauale või kanna taskus.

Turmaliin – tugeva kaitsva mõjuga kivi, mis muundab tiheda energia kergemateks vibratsioonideks. Tasakaalustab suurepäraselt naiselikku ja mehelikku energiat kehas. Rituaalide sooritamisel on ta asendamatu abiline, sest hoiab eemale kõik negatiivse ja hajutab hirme. Kanda kaelas.

Ära unusta täiskuuvalgel kristalle uue energiaga laadida! Hea oleks kristallid jätta ööseks õue või lahtise aknaga aknalauale, kus kuu saaks neid oma maagilise valguse ja väega täita. Loe kristallide laadimise kohta lisa SIIT.

Maagilist täiskuuööd!

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks: Kuufaasid ja kehahooldus: uuri, mida on hea ja kasulik teha tänase noorkuu ajal

Kuuaiandus: taimede istutamine vastavuses kuufaasidega tagab parema kasvu ja saagi

Kuidas kristalle puhastada ja uue energiaga laadida

Seitse tõhusat nippi, kuidas puhastada oma kodu soovimatutest energeetilistest külalistest

Seotud