Tänane noorkuu Amburi märgis toob kaasa tuliseid tundeid ja emotsionaalseid hetki

Amburi sodiaagimärk annab Kuu loomisele kaasa positiivselt rahutu, teotahtelise ja kirgliku energia. Nüüd ootab sind ees palju liikumist, uued algused ja aktiivne suhtlemine. Inimesed tunnevad end võimekana ja enesekindlana. Loe, mida on hea täna teha ja millest tuleks hoiduda.

Noore Kuu loomine on hea aeg kõigeks selleks, mis on seotud oma elu ümberkujundamisega. Kuna Kuu loomine tähistab ka uuestisündi ja kõigest vanast lahti ütlemist, siis kasuta seda aega, et alustada oma elu puhtalt lehelt. Vabane takistustest, tegele vanade mustrite murdmisega, sõltuvustest vabanemisega, hirmudest ülesaamisega ja oma kiusatustele otsa vaatamisega. Praegune aeg soosib tõe pinnale tulemist ja kõige varjatu avalikuks saamist.

Amburi märgi noore Kuu loomine annab inimestele juurde optimismi, teotahet ja hingejõudu. Kõik see, mis on varasemalt tundunud keeruline, saab nüüd tehtud. Suudad leida endas peidetud jõuvarud ja rakendada need enda kasuks tööle.

Kasuta tänasta päeva, et luua oma ellu midagi erilist. Olgu selleks head emotsioonid või uued kogemused. Tee midagi “kastist väljapoole”. Tantsi, mine kinno või kontserdile, metsa või mereäärde; kirjuta armastuskiri, loe raamatut, kokka maitsev õhtusöök. Loo midagi, mis tekitab sinus positiivse emotsiooni ja lubab esile kerkida armastuse tundel.

Kuna Ambur soosib liigset kiirustamist ja hooletust, siis tasuks oma meelele tähelepanu pöörata. Väga hea on praegu tegeleda meelt rahustavate meditatsioonidega ja retkedega loodusse. Proovi näiteks seda naeratuse meditatsiooni, mille leiad SIIT.

Paljud käituvad praegu mässumeelselt ja ekstsentriliselt. Provokatsioonid langevad eriti viljakasse pinnasesse ja äkilised otsused ja hulljulged sammud on tavalisest tõenäolisemad. Ettevaatust liikluses, kõrgustes ning ümberkäimisel ohtliku tehnikaga!

Tervise seisukohast tasub praegu olla ettevaatlik puusade, reite, vere, veresoonkonna ja maksaga seonduvaga. Samuti tasub pigem vältida alkoholi ja hoiduda liigsöömisest.

Amburi märgi Noorkuu loomise ajaks sobib tegeleda järgmiste kristallidega:

Ametüst – rahu ja harmoonia kivi, mis aitab tugevdada intuitsioone ja toob visioone ja meeleselgust.

Sodaliit – aitab vabaneda vanadest mõttemustritest, kergendab enese väljendamist ja avab vaimseid tajusid.

Türkiis – tervendab keha ja vaimu ning avab su meele armastusele.

Suitsukvarts – äärmiselt rahustav ja maandav kivi, mis kaitseb negatiivse energia ja geopaatilise stressi eest.

Malahhiit – transformatsiooni ja arengu kivi, mis tasakaalustab emotsioone, avab südant ja vabastab hirmust.

Hoia neid kristalle enda läheduses, tee nendega mõni maagiline rituaal või kanna neid ehtena.

Põnevat Kuu loomist!

Loe lisaks: Energiavampiirid perekonnas: kuidas neid ära tunda ja end nende eest kaitsta?

Mari Metsallik: mida rohkem tõstame oma võnkesagedust, seda puhtam on meie energiaväli

Kas oled “vana hing”? 6 probleemi, millega kõik “vanad hinged” kokku puutuvad

Palve kõige elava hüvanguks

Märgid, mis näitavad, kas käid oma elus ikka õigel teel

Seotud