Tänane noore Kuu loomine Vähi sodiaagimärgis toob kaasa tundelise ja intuitiivse aja

Kui Kuu on Vähi märgis, siis on tunded ja emotsioonid tähtsamad kui kuivad faktid. Esiplaanil on kodu, pere ja lastega seotud teemad. Armuasjad peaksid laabuma hästi, kuna naised on oma naiselikkusega ja mehed mehelikkusega heas kontaktis. Ollakse romantiliselt meelestatud, julgetakse rääkida tunnetest ja unistatakse. Kuna inimesed on tundlikud, siis negatiivse poole pealt tuleks jälgida, et emotsioonid ei keeks üle ning ei samuti ei tasu lasta end nukrusel ja melanhoolial kaasa haarata.

Tervise seisukohast tasub praegu tähelepanu pöörata oma toitumisele, sest Vähi märgile alluvad magu ja kõht ning seoses nendega võivad ka kergesti probleemid tekkida. Et vältida seedehäireid ja kõhuvalu, katsu nii söömise kui joomise puhul silmas pidada mõõdukust. Praegu on hea aeg selleks, et jätta mahad halvad harjumused ja alutada puhtalt lehelt. Jäta maha suitsetamine, loobu halbadest toitumisharjumustest ja alusta teadlikult oma keha eest hoolitsemisega.

Praegu on väga hea aeg soovide soovimiseks, unistamiseks, maagiaks ja manifesteerimiseks. Kasuta praegust jõulise energiaga perioodi selleks, et teha mõni rituaal.

Astroloog Noorkuu ajal tasub enda jaoks käsitsi kirja panna kuni 10 soovi, mis antud hetkel kõige olulisemad näivad. Palju annab juurde noorkuu märgist lähtumine ning see, milliseid teemasid noorkuu parasjagu Su isiklikus sünnikaardis avab.

✨✨✨SOOVIMISE REEGLID:✨✨✨

  • Kõige tähtsam on, et soov tuleks südamest! Soovi seda, mida Sa ise tahad ja vajad! (Ära mõtle sellele, mida ootavad Sinult teised või kuidas kellelegi muljet avaldada, mis on ühiskonnas kohane vms). Sa pead teadma, mida Sa ISE tahad!

  • Soovida saab vaid iseendale! Ära proovi oma soovidega mõjutada kellegi teise elu või maailma muuta. Saad aga soovida enda suhtumise muutmist ning oskust teiste inimestega niimoodi ümber käia, et suhtlus paremini sujuks.

  • Usu siiralt, et soovi täitumine on võimalik! Universumi küllus on piiritu – kõike jätkub kõigile. Ent ligipääsu sellele saad siis, kui sellesse päriselt usud.

  • Usu, et Sa oled täielikult väärt seda, mida Sa soovid!

  • Sõnasta oma soov selgelt ja üheselt mõistetavalt. Pane see kirja olevikus ja kindlas kõneviisis – nagu oleks soovi täitumine fakt! Mingil juhul ei tohi sõnastuses kasutada eitust.

  • Võid soovi kirja pannes kasutada erinevaid värve, joonistada juurde pilte jms – tähtis on kogu selle hetke energia keskendunult soovimisse panustada!

  • Jälgi, milline tunne on Sinu kehas soovi kirja pannes. Kui tunne on hea ja kerge, siis on soov õigesti sõnastatud. Kui tunned end ebamugavalt, siis on vaja soov uuesti sõnastada või ei ole selle soovi soovimiseks praegu õige hetk.

  • Kui õige sõnastus on leitud, kujuta ette tunnet, mis Sind valdab, kui soov on juba täitunud. Võid silmad sulgeda ja kujutleda, milline tunne Sind siis valdab, mis siis Su elus muutub jne. Hoia seda head tunnet enda sees!

  • Mõtle sellele, milliseid samme saad ise oma elus teha, et liikuda soovi täitumise poole. Ka need sammud võid enda jaoks kirja panna.

  • Ära klammerdu oma soovi külge, ära jää seda kordama. Kui oled selle keskendunult läbi mõelnud, kirja pannud ja selle täitumist ette kujutanud, lase oma soov vabaks ja ära mõtle sellele rohkem! Oled soovid Universumile usaldanud, lase tal nüüd vaikselt toimetama hakata. Võid soovide nimekirja näiteks sahtlisse silma alt ära panna ja seda vaadata kuu aja pärast või ka hiljem. Siis, kui tekib soov seda vaadata.

Pärast soovimist on hea aeg natuke iseendaga olla, looduses jalutada või küünlaleeki vaadata ning siis tasapisi igapäevaste ettevõtmiste juurde naasta.

Põnevaid uusi algusi ja maagilist Kuu loomist!

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.