Tänane kuuloomine Kaksikute märgis asetab keskpunkti südame

Esmaspäeval, 3. juunil kell 13:02 toimub kuuloomine Kaksikute 13. kraadis. Meie kaks olemuse poolt kohtuvad. Valgus “ujutab üle” meie vormi, vanad programmid ja toob pinnale pimedad punktid, kirjutab astroloog Anu Kallavus oma kodulehel.

Need kaks taevakeha, meie olemuse 2 poolt, asetuvad eesmärkide ja vastutuse majja. Seega selle kuu peamine ülesanne on võtta vastu valgus ja kasutada seda oma pimeduse hajutamiseks. Selle kokkusaamise kraad on eriti kauni sõnumiga: “Kuulus pianist annab kontserti,” mille sügavam on tähendus seotud inimese rolliga olla “rohkem kui inimene.”

See on väljakutse kasutades eneseusku, enesedistsipliini ja oskusi saada tõeliseks “virtuoosiks.”
Olla justkui Avatar. Mobiliseerides oma emotsioonid, saada inspiratsiooni allikaks, näha avaramalt, jätta minevik selja taha ja julgelt liikuda uute kogemise sfääride suunas. See tähedab ebakindluse, hirmude ja valu ületamist, negatiivsete hoiakute muutmist, mehisust ja julgust.

Kaksikute energia on väga mentaalne ja püüab olukordi lahendada mõistuse tasandil, vältida segavaid emotsioone. Sellel kuul pole see võimalik. Meid lausa sunnitakse tegelema oma emotsionaalse tasandi, oma keha ja füüsilise plaaniga. See on justkui eelhäälestus kuu aja pärast Vähi märgis toimuvatele varjutustele.

Elu toob kätte olukorrad ja suhted, mis võimaldavad meil ennast muuta ja avaneda teistsugusele suhtlusele. Võiks küsida endalt: kas ma kannan suhetes teistega lahenduse või probleemi energiat?
Mida ma laiali jagan? Konflikt, mida kogen endast väljas, on minu sees. Minu vastutus on sellega tegeleda või kogeda tagajärgi. Praegu käib võimas karmalisete olukordade pinnaletõstmine, et neist vabaneda. Lõplikult.

Me kas leiame süüdlased väljast ja mõtleme välja erinevaid mooduseid nendest vabanemiseks, või võtame olukorrad vastu. Võtame omaks selle, milles tahaks süüdistada teist. Kusagil meie energiasüsteemis on valgustamist vajavad pimedad punktid. Need viivad meid sageli erinevate konfliktide ja probleemide keskele. Võime rääkida oma valuga, hirmuga, võtta vastu kriisid, mis viivad meid vajaduse juurde teha oma süsteemis uuenduskuur. Muuta olusid, mis meid vangistavad, läbida kriis ja aidata teistel läbida neid kriise ja valupunkte, kus meie oleme valguse juba süüdanud.

Marss liigub terve juunikuu Vähi märgis. Tema energia on siin suunatud meie instinktiivse loomuse aktiveerimisele. Loob vastandumisi, ajab “vere keema”, püüdes esile kutsuda puhastavaid protsesse. Tuli ja vesi saavad kokku.

Võimalus põletada saada ühel või teisel moel on suur. Ta aktiveerib ka põletikulisi protsesse meie kehas, seda jälle puhastumise eesmärgil. Ta tõstab üles teemad, mis on seotud meie lapsepõlve kasvuvaludega, vajadusega turvatunde ja toidu järele.

Marsi positsioon Vähi 12. kraadis on seotud kogemuses sisalduva sügava ja peidetud tõe avastamisega, mis välisele silmale pole nähtav. Tema Vähi märgis liikudes on meie energia suunatud kas oma keha ja kodu korrastamisele, uuendamisele või siis egokeskse inimese puhul sõjaolukordade tekitamisele kodustega. Valu ja viha, mida ma tunnen ükskõik kelle vastu, pöördub lõpuks alati minu enda vastu.

Vähi teema ise on seotud suure tundlikkuse ja usaldusega. Vajadusega loomuliku, orgaanilise ja turvaline elukeskonna järele. Ta on otseselt seotud sellega, kuidas funktsioneerib meie organism (meie hinge kodu), millised on suhted meie kodus, meie riigis, aga ka inimkonnas ja looduses kui tervikorganismis. See on seotus kõigi ja kõigega läbi maise eksistentsi ja vormi.

Kui mul on loomulikud ja pingevabad suhted iseendaga, tunnen ma end igas kohas kodus. Usaldan, et olen alati hoitud ja kaitsud. Elu on ju impärane, täiuslikult organiseeritud vastastikuste seoste ja suhete süsteem. Just sellised, Elu usaldamise proovikivid on meil sellel kuuloomise ringil ees.

Kosmiliselt ei karistata meid kunagi. Segaduste, kaose ja tupiku korral, mis justkui ebaõiglaselt meie ellu tungib, on alati teemaks enese korrastamine, vastutuse võtmine, võõrast ja liigsest loobumine, uuenemine, avardumine. Kui oleme segaduses, on oluline segadust aktsepteerida, see oma ellu lubada hinnanguid andmata, teha talle ruumi ja anda võimalus, sestenne selgust on vajalik vanad arusaamad kaosesse viia, ebaoluline “ära kustutada.”

See on uuenemise eeltingimus. Uus lahendus, mis toob totaalse muutumise, on meie tavamõtlemisest kõrgemas sageduses. Kui oleme pingevabad ja hoiame fookust, tuleb lahendus.
Just praegu on pakkumises uudsed terviklahendused, mis võivad tulla hetkega ja totaalselt muuta meie senist elukorraldust. Seda äkiliselt, purustuslikult, ootamatult, totaalselt, sest Uraan Sõnni märgis raputab meie väärtuste, raha ja mugavuse alustalasid.

Neptuun on pakkumas suurepäraseid lahendusi, olles tugevasti ja harmooniliselt aspekteeritud varjutuste telje ja Saturniga. Nende lahenduste vastuvõtmine ei pruugi olla lihtne, sest see energiatekombinatsioon on suunatud usalduse õppimisele ja hirmudest vabanemisele. Neptuun tahab meid üle kallata tingimusteta armastuse ja usaldusega, ümbritsedes meid justkui õhkõrna, kerge ja tundeid toitva energiaga. Ta võib meid “tõsta” rutiinist ja harjumusest ebamaisesse olemisse, võime kogeda ego lahustumist, üksolemist, puhast rõõmu. Võime kogeda kõikehõlmavat armastust, mõista suhete sügavat tähendust, vabaneda formaalsetest suhetest jne.

Kui me oleme aga ümbritsetud tihedast tumedast energiakogumist ja ei saa avaneda sellele peentasandi toetusele, kogeme ängi, sisemist lõhestatust, üksindust, eraldatust. Selles ei saa süüdistada teisi, maailma ega partnerit. See lihtsalt tuuakse pinnale meie seest. Usaldamatus on meie vereringesse süstitud väljast, elu ees hirmu tundnud inimeste poolt, kes-teab-mis ajast….

Praegune aeg toob pinnale palju põlvkondi vanad mustrid. Oleme need kanda võtnud vabatahtlikult.
Aga igaüks on Prometheus, igaühes on valgus, vaimu vägi ja võime suunata valgus isiklikku pimedusse, süüdata oma sisemine tuli. Jagamiseks, vabastamiseks.

Saturn Kaljukitses on seotud põhjasuuna, külmuse, askeesi ja sageli karmide olude ning takistustega, sundides meid keskenduma olulisele, toetuma oma selgroole, sisetundele ja – usaldusele. Saturni liikudes Kaljukitse märgis, ei saa me toetuda teistele.

Sellised suhted läbivad kriisi. Peame võimaldama igaühel ise jõuda läbi kogemuse oma tuumale lähemale. Toetama teda selles selja sirguajamise protsessis, mitte kompenseerima ega süüdistama.

Udu tekkimine on sellel kuuringil ilmselt sagedane. Seda võib nautida ja imetleda. See on kontrastidega kohanemine mitmel tasandil. Kuum ja külm vahelduvad, vihm ja päike, selgus ja segadus. Niisamuti ka meie emotsioonid.

See sunnib meid suuremale kohalolule, keha kuulamisele ja tajude usaldamisele. Kõik muutub.
Kuna Päike ja Kuu on pingeaspektis Neptuuniga, siis nõuab see teema (armastus ja usaldus) aktiivset läbitöötamist. Siin on palju võimalusi komistamiseks ja samas ka tõeliste tunnete äratundmiseks.

Veenus ja Pluuto on täpses trigoonaspektis, seega suhete teema on väga intensiivne, jõuline ja sageli seotud väärtuste puhastamise ja uuenemisega. Puudutagu need teemad siis armastust, raha või seksuaalsust. Sellise seisuga saab toimuda igasuguste manipulatiivsete suhete sügavuti uuenemine.

Pluuto testid on seotud ülima aususega ja mõistmisega, et endale valetamine, oma olemuse eitamine on manipulatsioon, mis annab maailmale relvad, millega meid rünnata. I​gaühel on siin läbida unikaalsed õppetükid ja õpetajarollid. Mõlemad korraga.

Sellel kuuringil energia intensiivsus kasvab justkui iga päevaga. Meil tuleb endas ühendada õhu, vee, tule, maa ja eetri energiad. Kõik stiihiad on tugevasti ja jõuliselt väljendust otsimas. Pooli valides, uksi sulgedes ja analüüsi kasutades võib olla väga keeruline. Aitab vaid üleisikulise plaani nägemine ja praktikasse toomine:
Intuitiivne tarkus, usaldus ja koostöö.
Igaüks on erakordne, unikaalne ja mitmemõõtmeline.
Igaühele pakub Elu võimalust, et tõusta omaenese jalgadele, toetudes samas sügavatele juurtele ja olles avatud üleisikulisele plaanile.
Olles enda suhtes isetu ja armastav, on seda lihtne olla ka teiste suhtes.

Allikas: Hinge õppetükid: selleks, et midagi uut saaks tekkida, tuleb vanadest tõekspidamistest lahti lasta

Pane peopesad kokku ja vaata, mida armastusejoon näitab sinu romantiliste suhtete kohta

Käelugemise saladused | Sõrmede kuju näitab sinu iseloomu ja võimalusi eduks

TEST | Vali puu ja saa teada, milline on sinu iseloomu põhiolemus

Käekiri räägib inimese seksuaalsusest: õpi ennast ja teisi paremini tundma!

Seotud