Tänane Kuu loomine Sõnni märgis toob esile stabiilsuse ja kindlustundega seotud küsimused

Täna, 26. aprillil toimub noore Kuu loomine sensuaalses ja maalähedases Sõnni tähemärgis. Loe, mida see endaga kaasa toob, millega võiksid täna tegeleda ja mida peaksid pigem vältima.

Kuu loomine on hea aeg uuteks algusteks. Nüüd võiks alustada oma plaanide elluviimisega, uute tegevustega ja ettevõtmistega. Praegust aega ei tasuks maha magada, vaid tuleks tegeleda kõige sellega, mille edenemine on sulle oluline. Väga lihtne on leida inspiratsiooni ja entusiasmi oma soovide täitmiseks. Oluline on usaldada oma sisehäält, see juhib sind just selle juurde, mida hetkel oma ellu vajad. Ära lase tühistel asjadel end eksitada ega oma tuju rikkuda, tegele vaid sellega, mis on sulle tähtis.

Kuu loomine Sõnni märgis toob esiplaanile rahu, stabiilsuse ja turvatundega seotud küsimused. Ka armastuse ja suhetega seotud küsimused võivad aktiveeruda ning seda eriti usalduse, austuse ja stabiilsuse seisukohalt. Seega on praegu väga hea aeg, et lahendada ära oma suhetega seotud probleemid, et minna edasi puhtelt lehelt ja selgete emotsioonidega.

Energiatase peaks olema praegu kõrgel või vähemalt peaksid tundma, et suudad lihtsate vahenditega end vajadusel motiveerida ja tegutsemisele suunata. Praegu on hea aeg selleks, et leida endas sisemist jõuda vabanemaks halbadest harjumustest ja sissejuurdunud mustritest, mis ei tee sulle head. Võta end täna kokku ja sa näed, kuidas juba homsest alates laabuvad need küsimused sinu elus palju ladusamalt.

Lisaks oma suhete korrastamisele tasuks täna ka üle vaadata oma kodu ja ümbruskonna olukord. Võiksid põletada viirukit ja küünlaid, et tuua juurde positiivset energiat. Samuti võiksid kasutada energia aktiveerimiseks ja vibratsioonitase tõstmiseks kristalle. Sõnni märgiga sobivad harmooniliselt roosa kvarts, tiigrisilm, aventuriin ja malahhiit. Võid nende kristallidega kas mediteerida või asetada nad kodus enda lähedusse.

Tervise eest hoolitsemisel tasuks täna meeles hoida, et mingil juhul ei tasu külmetuda, sest turja-, kaela- ja kõri piirkond ning kurgumandlid ja häälepaelad on täna eriliselt vastuvõtlikud haigustele. Samuti ei tasuks täna ette võtta hambaravi protseduure. Hoia ka oma toitumisel silm peal, sest Sõnni märk aktiveerib meeled ning seetõttu on ülesöömine ja alkoholiga liialdamine kerged tekkima.

Maine Sõnni märk soosib eriliselt looduses viibimist, aianduse ja toataimedega tegelemist. Eriliselt hästi mõjuvad ka kõik teraapialiigid – nii kehale kui vaimule suunatud. Kasuta tänast päeva enda ja oma kodu eest hoolitsemiseks ning harmoonia ja stabiilsuse loomiseks.

Maagilist Kuu loomist!

Toimetas: Katrin Oidra

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.