Tänane Kalade sodiaagimärgi kuuloomine aitab leida vastused sinu elu kõige olulisematele küsimustele

Kuu loomine toimub Kalade märgis laupäeval, 13. märtsil kell 12.21. On aeg iseendasse süüvida ning seada eesmärke ning saata teele soovid järgnevaks kuuringiks! Noorkuu ajal ei ole Kuu taevas nähtav – ta asub Päikesega samas kohas taevakaarel, sedakorda on mõlemad taevakehad Kalade märgi 23. kraadis, kirjutab astroloog Maria Angel lehel Eesti Horoskoop.

Kalad on tundlik, müstiline, intuitsiooni, unenägude ja sisemaailma sügavuste märk. See on sodiaagiringi viimane, 12. märk, peidetud ja suletud salapärane ala, millega on muuhulgas seotud ka haigused, viiruste levik, kinnised asutused… praegu tulipunktis olevad teemad.

Seekordne noorkuu on selle astroloogilise aastaringi viimane – uus ring algab kevade alates 20. märtsil, mil Päike Jäära märgi esimesse kraadi jõuab. Ühest küljest on – nagu noorkuu puhul ikka – tegemist uue algusega, ent arvestada tasub samas ka pikema tsükli lõpetamisega. Saladused, varjatud tähendused, pettused, info varjamised ning muud segased asjaolud on sel ajal paratamatult tulipunktis. Siinkohal sõltub väga palju inimese enda valikutest, tema suhtumisest – kas lasta end segadusse ajada, hirmutavate mõtete ja tunnete hoovusel kaasa vedada või vaadata rahulikult endasse ja leida oma isiklik tasakaalupunkt ning ujuda omasoodu vabas vees.

Seekordne noorkuu on eriline – ta on ühenduses nii armastuse planeedi Veenuse kui ka intuitiivse, aga ka segadust suurendava Neptuuniga. Õrnad tunded, hingeline haavatavus, romantiline armastus, aga ka valearvestuste teema on hetkel tugevalt õhus.

Noorkuupäeval on väga, väga, VÄGA soovitatav iseenda jaoks rahulikult aega võtta, end suure maailma vastuolulisest infolaviinist lahti ühendada ning pilk iseenda sisekosmosesse suunata. Kui Sa usaldad astroloogiat, taevamustrites peituvaid sõnumeid, siis tegelikult sügavamal tasandil usaldad Sa iseennast – astroloogiline muster peegeldab Su sisekosmose mustrit. Nagu taevas, nõnda ka maa peal! Oskus elada suurema süsteemiga samas rütmis, usaldada elu ja Universumit on praegu väga tähtis! Kellel see usaldus puudub, on paraku lihtne pinda jalge alt kaotada ja eksiteele sattuda.Kui suudad sel noorkuupäeval vaikselt olla, segavad emotsioonid ja mõtted vabastada ning enda keset tunnetada, saad kätte KÕIGE ÕIGEMAD vastused oma küsimustele – need on ju tegelikult olemas, sinu enda hingepõhjas! Vaja on vaid suutlikkust tuua end praegusesse hetke siin ja praegu, keskenduda, iseennast usaldada.

Ole endaga aus, tunne ja aktsepteeri oma tundeid! Ka neid, mida Sulle on õpetatud negatiivseks pidama ja varjama. Iga emotsioon on millekski vajalik, nende eitamine või allasurumine paraku suurendab sisemist pinget. Iseenda aitamisel on väga palju kasu kujutlusvõimest – selle abil saad ise endale luua turvalise ruumi, eraldada maailmas maad võtnud hirmust ja segadusest!

Arvesta, et tervis ja tervenemine on Kalade märgi teemad – saad praegu ise väga palju ära teha selleks, et tervena püsida või terviseprobleemide puhul neist vabaneda. Ära mürgita oma keha, ära mürgita ka hinge – Sinu vastutus on hoolitseda ise selle eest, et Sinu ümbruses ning sisemaailmas kõik harmoonias püsiks.

Pööra erilist tähelepanu unenägudele – neis võib peituda oluline sõnum, mida just Sina ise kõige õigemini lahti mõtestada oskad, kui vaid avatud südamega enda sisetunnet kuulad!

Unista suurelt, unista julgelt, lähtuvalt enda kõige sügavamatest sisemistest vajadustest. Ära lase teistel inimestel ja üldlevinud tõekspidamistel end eksitada. Sinu sisemine mina teab kõige paremini, mida vajad ja kuidas edasi minna. Kuula iseennast õige tähelepanelikult ja eelarvamusteta.

Kalade märgi peamised teemad on intuitiivsus, vaimne tunnetus ja hingeline tundlikkus, sisemaailma salapära ja saladused, spirituaalsus, sisemine rahu, kujutlusvõime, mõistmine ja kaastunne, romantika ja tingimusteta armastus. Neist teemadest, aga muidugi ka Su isiklikest unelmaist võiks lähtuda seekordsed noorkuusoovid.

Saada oma soovid teele, unistuste ellu viimisega aga oota veidi – lase emotsioonidel lahtuda, pildil selgineda, kuusirbil kasvada. Aktiivselt tegutsema tasub asuda paari päeva pärast, kui noorkuusirp on pärast päikeseloojangut läänetaevas nähtav.

Õnnelikku ja edukat uut kuuringi!

Autor: Maria Angel, maria.angel@eestihoroskoop.ee

Allikas: Astronoomilise aasta viimane noorkuu toob kaasa võimaluse muuta oma elu selgemaks, lihtsamks ja teadlikumaks

Mai-Agate Väljataga kanaldus: Mõtete ohjamine ja suunamine tõstab energiat ja aitab negatiivsete tunnete ülemvõimust vaba olla

Energiavahetus: universum sätib kõik tasakaalu

Seotud