Tänane Kaalude märgi täiskuu toob kaasa vajaduse tegeleda suhteid puudutavate teemadega

See nädalavahetus on eriline – taevas särab kevade esimene, Kaalude märgi täiskuu, mille kulminatsioonimoment on 16. aprilli õhtul kell 21.55, kirjutab astroloog Maria Angel Eesti Horoskoop Facebooki lehel.

Täiskuu on jõuline astroloogiline aspekt, mille kulminatsiooni ajal on Päike ja Kuu opositsioonis – st hetkel, mil Kuu idahorisondil tõuseb, loojub Päike läänehorisondil. Need taevakehad asuvad täiskuuhetkel vastasmärkides – seekord on Kuu Kaaludes, Päike aga Jäära märgis. Pinge tekib kahe erineva energia vahel – Jäär on jõuline, julge ja otsekohene iseendale keskendumise, enda vajadustest lähtumise märk; Kaalud aga harmoonia, partnerluse ja sotsiaalse suhtlemise märk. Nüüd tuleb leida tasakaal selle vahel, mida tahad ja vajad sa ise ning mida teed selle nimel, et teised oleks õnnelikud.

Täiskuine aeg on emotsioonidest laetud, inimesed on avatud ja impulsiivsed. Öeldakse, et täiskuu heidab valgust inimloomuse varjupoolele. Seega kerkivad nüüd esile asjad, mis on ebamugavad, mida me tunnistada ei taha, ent millega tegelemine aitab meil tegelikult inimestena kasvada ja areneda.

Ühest küljest võib see olla raske aeg, teisalt aga annab hetk erakordse võimaluse oma ellu värskendavaid muudatusi tuua. See on lahti laskmise aeg – nüüd on sobiv moment vabanemaks sellest, mis on oma aja ära elanud. On õige hetk lasta lahti vanast ja halvast, lõpetada koormavad suhted, vabastada hirm ja valu.

Kaalude täiskuu periood sobib tegelemaks eelkõige partnerlussuhete teemaga, nii armu- kui peresuhete või äripartnerlusega. Ka on tähelepanu all rahaasjad ning välimuse eest hoolitsemine. Võimendab vajadus ja võimalus suhete teemaga tegelemiseks ning südamehaavade tervendamiseks.

Tasub mõelda sellele, kes ise suhetes oled, kas saad seda, mida vajad, või hoopis lahustud teise inimese soovides? Kuidas jääda endaks, et armastuses valitseks tasakaal – et ühtaegu annaksid, aga ka võtaksid? Kui sul hetkel pole õnnelikku suhet, aga südamepõhjas loodad kevadel armastust leida, tuleb nüüd tegeleda vanade suhete lõpetamisega. Vabaneda tunnetest, mis veel endise partneri külge seovad ja teha rahu minevikuga.

On hea aeg selleks, et andestada endale ebatäiuslikkus ja minna julgelt oma rada. Ja selleks, et andestada neile, kes on sulle kunagi haiget teinud, sinuga ebaõiglaselt käitunud. Andestamine ei tähenda, et õigustad halba, mida on sulle tehtud, see on lahti laskmine ja rahu tegemine. Tunnistamine, et oli, mis oli, see on möödas ja muuta seda ei saa. Andestada ei ole vaja teise inimese pärast, vaid iseenda pärast – et taastuks sisemine rahu ja tasakaal. Meid ei takista mitte niivõrd teised inimesed, kuivõrd meie endi tunded nende vastu! Kui minevik selja taha jätta, saad avatud südamega kevadele vastu minna!

Õnnelikku ja edasiviivat täiskuuaega!

Autor: Maria Angel, maria.angel@eestihoroskoop.ee

Allikas: Eesti Horoskoop Facebooki leht

Seotud