Täna toimub noore Kuu loomine maises ja jõulises Sõnni märgis, mis toob esiplaanile turvalisusega seotud küsimused

Täna, 15. mail kell 14.48 toimub noore Kuu loomine, mil nii Päike kui ka Kuu on mõlemad Sõnni sodiaagimärgis. Loe, mida see endaga kaasa toob ja kuidas seda aega kõige paremini enda heaks tööle panna!

Kuu loomine on hea aeg uuteks algusteks. Nüüd võiks alustada oma plaanide elluviimisega, uute tegevustega ja ettevõtmistega. Praegust aega ei tasuks maha magada, vaid tuleks tegeleda kõige sellega, mille edenemine on sulle oluline. Leiad kergest inspiratsiooni ja entusiasmi oma soovide täitmiseks. Oluline on usaldada oma sisehäält, see juhib sind just selle juurde, mida hetkel oma ellu vajad. Ära lase tühistel asjadel end eksitada ega oma tuju rikkuda, tegele vaid sellega, mis on sulle tähtis.

Kuu loomine Sõnni märgis toob esiplaanile rahu, kindlustunde ja turvalisusega seotud küsimused. Ka armastuse ja suhetega seotud küsimused võivad aktiveeruda ning seda eriti usalduse, austuse ja stabiilsuse seisukohalt. Seega on praegu väga hea aeg, et lahendada ära oma suhetega seotud probleemid, et minna edasi puhtelt lehelt ja selgete emotsioonidega.

Energiatase peaks olema praegu kõrgel või vähemalt peaksid tundma, et suudad lihtsate vahenditega end vajadusel motiveerida ja tegutsemisele suunata. Praegu on hea aeg selleks, et leida endas sisemist jõuda vabanemaks halbadest harjumustest ja sissejuurdunud mustritest, mis ei tee sulle head. Võta end täna kokku ja sa näed, kuidas juba homsest alates laabuvad need küsimused sinu elus palju ladusamalt.

Lisaks oma suhete korrastamisele tasuks täna ka üle vaadata oma kodu ja ümbruskonna olukord. Võiksid põletada viirukit ja küünlaid, et tuua juurde positiivset energiat. Samuti võiksid kasutada energia aktiveerimiseks ja vibratsioonitase tõstmiseks kristalle. Sõnni märgiga sobivad harmooniliselt roosa kvarts, tiigrisilm, aventuriin ja malahhiit. Võid nende kristallidega kas mediteerida või asetada nad kodus enda lähedusse.

Tervise eest hoolitsemisel tasuks täna meeles hoida, et mingil juhul ei tasu külmetuda, sest turja-, kaela- ja kõri piirkond ning kurgumandlid ja häälepaelad on täna eriliselt vastuvõtlikud haigustele. Samuti ei tasuks täna ette võtta hambaravi protseduure. Hoia ka oma toitumisel silm peal, sest Sõnni märk aktiveerib meeled ning seetõttu on ülesöömine ja alkoholiga liialdamine kerged tekkima.

Maine Sõnni märk soosib eriliselt looduses viibimist, aianduse ja toataimedega tegelemist. Eriliselt hästi mõjuvad ka kõik teraapialiigid – nii kehale kui vaimule suunatud. Kasuta tänast päeva enda ja oma kodu eest hoolitsemiseks ning harmoonia ja stabiilsuse loomiseks.

Loe lisaks: Kuufaasid ja kehahooldus: uuri, mida on hea ja kasulik teha tänase noorkuu ajal

Kuidas soovida nii, et soovid täituksid?

Kuuaiandus: taimede istutamine vastavuses kuufaasidega tagab parema kasvu ja saagi

Mida toob aasta 2018 sinu sodiaagimärgile armastuses?

Astroloogiline sobivus: millise sodiaagimärgi esindajast peaksid kohe heaga eemale hoidma?

Tunne nõiataimi: millised taimed toovad õnne ja millistest tasub hoiduda?

Seotud