Täna toimub Kuu loomine Kaalude sodiaagimärgis – võimendunud on suhete ja tunnetege seotud teemad

Täna, 19. oktoobril toimub noore Kuu loomine Kaalude tähemärgis. Kuu loomine on aeg, mil Kuud pole taevas näha või on näha ainult Maa varjuga kaetud kontuure. Kuu loomine on suurepärane aeg uueks alguseks. Sellel perioodil on avanemas mitmed põnevad võimalused, millest tasuks kinni haarata.

Seekordse Kaalude sodiaagimärgi Kuu loomise mõjud on tuntavad kuni järgmise Kuu loomiseni, mis toimub novembris. Kui soovid alustada uusi asju ja jätta minevik selja taha, siis parim aeg on alustada just nüüd. Lisaenergiat on tunda veel tegelikult ka lausa kaks nädalat peale noore Kuu loomist. Seega, asu tegutsema!

Kuu liikumine Kaaludesse toob kaasa harmoonilise õhkkonna, kus valitseb tasakaal ja inimestevaheline hea läbisaamine. Esiplaanil on harmoonia ja armastuse otsimisest kantud tunded ja tegutsemine. Otsused tehakse läbimõeldult ja kaalutletult ning pigem lähedastega arvestades, kuna just praegu on inimestel suurenenud kaastunne, empaatiavõime ja sõbralikkus.

Praegu on sobilikud tegevused, mis on seotud inimestevaheliste suhete ja nende parandamise ja tasakaalustamisega. Edukalt laabuvad läbirääkimised, koosolekud, leppimine ja andestamine. Hea aeg on ka kihlumiseks ja abiellumiseks. Samuti soosib Kuu seis kaunite kunstidega tegelemist, mediteerimist ja maagiliste rituaalide läbiviimist, mis suurendavad rahulolu, harmooniat ja naiselikkust.

Kristallidest tasub praegu valida sellised, mis harmoneeruvad Kaalude märgiga ning soodustavad suhteid ja inimestevahelist head läbisaamist. Parimad valikud on:

Roosa kvarts – tingimatu armastuse ja rahu kivi. Kõige tähtsam südame kristall, mis õpetab armastuse tõelist olemust ja puhastab südame kõigil tasanditel. Suurendab ka enesearmastust.

Turmaliin – suurepärane kaitsekivi, hajutab pingeid ja stressi. Seeläbi soodustab olukordade rahulikku vaatlemist ja häälestumist positiivsele suhtlusele. Aitab muundada negatiivse energia kõrgemaks sageduseks.

Opaal – võrgutav kivi, mis intensiivistab emotsionaalseid seisundeid ja vabastab keeldusest. Toob armastust, kirge ja iha.

Noore Kuu loomine on hea aeg ka selleks, et puhastada ja uuesti laadida oma kristalle. Alusta sellest, et puhastad kristallid jooksva vee all (veega ei tohiks puhastada seleniiti, kaltsiiti, hauliiti ja malahhiiti) või lase neil puhastuda viirukisuitsus. Viirukitest sobivad väga hästi sandel, salvei ja lavendel. Loe kristallide puhastamisest lähemalt SIIT.

Kui soovid oma kodu ja elamist puhastada soovimatust energiast, siis loe, kuidas seda teha SIIT ja SIIT.

Head Kuu loomist!

Loe lisaks: Kuufaasid ja kehahooldus: uuri, mida on hea ja kasulik teha tänase noorkuu ajal

Kuuaiandus: taimede istutamine vastavuses kuufaasidega tagab parema kasvu ja saagi

Kuidas kristalle puhastada ja uue energiaga laadida

Seitse tõhusat nippi, kuidas puhastada oma kodu soovimatutest energeetilistest külalistest

Seotud