Täna toimub Kuu loomine harmoonilises ja romantilises Kaalude sodiaagimärgis

Seekordne Kuu loomine toob kaasa rõõmu, harmooniat ja romantikat. Kuu loomise aeg on suurepärane selleks, et alustada uusi asju ja pöörata oma elus uus lehekülg. Paranema peaksid nii suhted kui ka sinu armuelu olukord. Kasuta noore Kuu jõudu, et tuua oma ellu positiivseid muutus.

Kuu liikumine Kaaludesse toob kaasa harmoonilise õhkkonna, kus valitseb tasakaal ja inimestevaheline hea läbisaamine. Esiplaanil on harmoonia ja armastuse otsimisest kantud tunded ja tegutsemine. Otsused tehakse läbimõeldult ja kaalutletult ning pigem lähedastega arvestades, kuna just praegu on inimestel suurenenud kaastunne, empaatiavõime ja sõbralikkus.

Praegu on sobilikud tegevused, mis on seotud inimestevaheliste suhete ja nende parandamise ja tasakaalustamisega. Edukalt laabuvad läbirääkimised, koosolekud, leppimine ja andestamine. Hea aeg on ka kihlumiseks ja abiellumiseks. Samuti soosib Kuu seis kaunite kunstidega tegelemist, mediteerimist ja maagiliste rituaalide läbiviimist, mis suurendavad rahulolu, harmooniat ja naiselikkust.

Kristallidest tasub praegu valida sellised, mis harmoneeruvad Kaalude märgiga ning soodustavad suhteid ja inimestevahelist head läbisaamist. Parimad valikud on:

Roosa kvarts – tingimatu armastuse ja rahu kivi. Kõige tähtsam südame kristall, mis õpetab armastuse tõelist olemust ja puhastab südame kõigil tasanditel. Suurendab ka enesearmastust.

Turmaliin – suurepärane kaitsekivi, hajutab pingeid ja stressi. Seeläbi soodustab olukordade rahulikku vaatlemist ja häälestumist positiivsele suhtlusele. Aitab muundada negatiivse energia kõrgemaks sageduseks.

Opaal – võrgutav kivi, mis intensiivistab emotsionaalseid seisundeid ja vabastab keeldusest. Toob armastust, kirge ja iha.

Noore Kuu loomine on hea aeg ka selleks, et puhastada ja uuesti laadida oma kristalle. Alusta sellest, et puhastad kristallid jooksva vee all (veega ei tohiks puhastada seleniiti, kaltsiiti, hauliiti ja malahhiiti) või lase neil puhastuda viirukisuitsus. Viirukitest sobivad väga hästi sandel, salvei ja lavendel. Loe kristallide puhastamisest lähemalt SIIT.

Kui soovid oma kodu ja elamist puhastada soovimatust energiast, siis loe, kuidas seda teha SIIT ja SIIT.

Selleks, et soovid täituksid on vahel vaja veidi maagilist abi. Tee “Eesti selgeltnägijate tuleproovi” võitja šamaan Anu riitust ja anna oma unistuste täitumisele vajalik vägi.

Soovide täitumise rituaal

Rituaal on võimas ja ilus, seda tehakse seitse päeva järjest kasvava kuu ajal (lõpp võib jääda täiskuu aega). Pea ainult meeles, et kõik rituaalid, mida sa alustad, tuleb ka lõpule viia ja katkestada ei tohi, muidu sa raiskad oma aega ja energiat. Kui sa leiad, et see aeg rituaali alustamiseks sulle ei sobi, leia teine aeg ja vii see rituaal täide.

  • Käi vannis või puhasta end viiruki või salveiga.
  • Võta keskmine kirikuküünal ja joonista viltpliiatsiga sellele jooned peale – jaota küünal seitsmeks osaks. Iga osa tähistab ühte päeva, kokku seitse päeva.
  • Kirjuta paberile enda suur soov.
  • Pane küünal küünlaalusele, küünlaalus omakorda paberile, kus on kirjas sinu soov, ning pane küünal põlema.
  • Nii kaua, kuni küünal põleb esimese jooneni, räägi oma soovist, pärast seda kustuta küünal näppude vahel.
  • Korja küünal koos aluse ja soovipaberiga aknalauale ootama homset päeva.
  • Korda seda rituaali seitse päeva järjest, iga päev põletades küünalt kuni järgmise jooneni.
  • Viimasel päeval, kui küünal on juba otsakorral, pane soovipaber põlema ja tuhk viska aknast tuulde.
  • Sinu soov täitub kiiresti.

Enne kui alustad oma rituaali või loitsu, tee järgmised toimingud:

1. Puhasta end ‒ võimalusel käi vannis, põleta küünalt (valge küünal on parim) või puhasta end viiruki või salveiga. Mõtted tuleb samuti puhtaks saada.

2. Kutsu häälega kohale nelja ilmakaare valvurid või nelja ilmakaare jumalad (Ariel, Rafael, Miikael, Gabriel jt). “Kutsun teid kohale (….), kaitsmaks seda ringi.”

3. Tee oma rituaal või ütle oma loits.

4. Täna nelja ilmakaare valvurit või nelja ilmakaare jumalat, lausudes: “Ma tänan teid (….), et olite kaitseks minu rituaali (loitsu ) läbiviimisel, ja te võite minna rahus. Ma tänan teid!”

Rituaal on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Kuufaasid ja kehahooldus: uuri, mida on hea ja kasulik teha tänase noorkuu ajal

Kuuaiandus: taimede istutamine vastavuses kuufaasidega tagab parema kasvu ja saagi

Kuidas kristalle puhastada ja uue energiaga laadida

Seitse tõhusat nippi, kuidas puhastada oma kodu soovimatutest energeetilistest külalistest

Seotud