Täna taevas kõrguv Skorpioni märgi täiskuu kannab endas müstikat, saladusi ja kirge

Täiskuuaeg on alati täis müstilisi vibratsioone ja salapära. Seekordne täiskuu toob endaga kaasa eriliselt võimsa energia, kuna asub mõistatuslikus Skorpioni märgis, mis võimendab kõike, mis on inimestes allasurutud, varjatud ja salajas hoitud. Kuigi täiskuu loob end täna, 11. mail, on selle tugev mõju tunda ka päev peale täiskuu tipphetke.

Skorpioni märgi täiskuu toob võimsalt päevakorda muutused läbi transformatsiooni, alateadvusest esilekerkivad hirmud, enesevalitsemise ja ka võimuvõitluse teema. Samuti on jõuliselt esiplaanil kõik suhete ja seksiga seonduvad teemad. On hea aeg selleks, et kohtuksid oma hingesugulasega. Õhus on kirge, sensuaalsust ja tugevaid tundeid.
Praegu on hea aeg selleks, kui soovid oma elus mõne negatiivse teemaga lõpparvet teha. Skorpioni märgi täiskuu aitab sul leida endas vajalik jõud ja julgus, sõlmida lahtised otsad ning alustada uuelt puhtalt lehelt.
Kui tegeled hetkel mõne suhteteemaga, siis lähtu kindlasti oma intuitsioonist ja tunnetusest, kuna praegu on oht, et inimesed käituvad ettearvamatult, vahel ka dramaatiliselt ja intensiivselt. Võta endale teadlikult vastutus oma väljaütlemiste ja käitumise eest ning ole enda vastu lõpuni aus.
Skorpioni märgi täiskuu aitab sul selgelt näha suhtealaseid kitsaskohti ning juhib tähelepanu just sellele aspektile, millega sul tuleks tegeleda. Seega, praegu on suurpärane aeg, et luua kord ja harmoonia oma armuasjades. Peaksid vaid silmas pidama seda, et suudaksid säilitada rahu. Skorpioni märk aktiveerib ka armukadeduse ja kirglikust mõttevahetusest võib kergesti välja kasvada tuline draama.
Tervise osas tasuks silmas pidada, et Skorpioni märgile alluvad suguelundid, põis ja jämesool ning praegu on need piirkonnad eriliselt tundlikud ning ka haigustele (külmetumisele) vastuvõtlikud.
Skorpioni märgi täiskuu on suurepärane aeg ka ennustamiseks ja maagiaga tegelemiseks, sest sinu intuitsioon on tugev ja suudad lugeda suurepäraselt sulle saadetud märke.
Kristallidest sobivad praegu just sellised, mis harmoneeruvad Skorpioni märgiga. Soovituseks oleks neid kristalle siis kanda ehtena, hoida endal ligidal või siis mediteerida nendega. Sobivad kivid:
  • karneool – kirg, elujõud, küllus, rõõm
  • suitsukvarts – maandav, kaitsev, rahustav
  • punane jaspis – annab energiat ja elujõudu, puhastab,
  • rodokrosiit – avab südame, tõmbab ligi hingesugulast, julgustab väljendama tundeid
  • oonüks – leevendab stressi, annab jõudu, aitab omandada elu õppetunde
Maagilist täiskuuaega!
Toimetas: Katrin Oidra

Seotud