Täna taevas kõrguv Kaksikute märgi superkuu toob kaasa rahutu õhustiku

Täna kõrgub taevas selle aasta viimane täiskuu, mis ühtlasi kannab taas kord superkuu nime. Kuna Kuu on Kaksikute märgis, siis toob see kaasa ootamatusi, muutusi ja kõikuvaid emotsioone. Võid tunda end rahutuna ning pigem lased end voolul kaasa kanda, kui langetad mõne tähtsa otsuse. Väldi katteta lubaduste andmist ning suhtlemisel ole hoolikas, et sa ei mängiks pahaaimamatult kellegi tunnetega.

Mis on superkuu? Kuu tiirleb ümber Maa elliptilisel orbiidil. Selle orbiidi Maale lähim punkt on 48 280 kilomeetrit lähemal kui kaugeim. Kuu vähim kaugus Maast on 356 410 ja suurim 406 700 kilomeetrit. Kuu orbiidi Maale lähedasimat punkti nimetatakse perigeeks ja kaugeimat apogeeks. Kui Kuu on parasjagu Maale lähimas punktis ehk perigees, ühtlasi täiskuufaasis ning oma orbiidil jõudnud parasjagu teisele poole Maad Päikese vastu ja peegeldab selle valgust, ongi tulemuseks superkuu.

Praegu võiksid tegeleda järgnevaga: kirjutamine, vestlemine, lühikesed külaskäigud, hetke nautimine, reisi või õpingutega alustamine, info kogumine ja edastamine, intellektuaalse sisuga mängud, testid ja ajurünnakud.

Tervise seisukohalt võivad olla tavapärasest tundlikumad käed, randmed, sõrmed, õlad, hingamisteed ja kopsud. Samuti närvisüsteem.

Kuna Kaksikutele toob õnne poolvääriskividest ahhaat, siis on praegu hea aeg täiskuu meditatsiooniks ahhaadi energiaga. Maalähedasel ja maandaval ahhaadil on omadus tasakaalustada meelt, julgustada südant ja vaimu ning anda sisemist enesekindlust. Ta mõjub ka pingeid maandavalt ning turvatunnet tekitavalt. Ahhaadi üheks omaduseks on ka tugev kaitse energiavampiirluse ja negatiivse energia vastu.

Kuna Kaksikute tähemärgile vastab kollane värv, siis on hea kui süütaksid ka kollase küünla. Kollase värviga küünal suurendab optimismi ja head inimestevahelist läbisaamist. Samuti aitab ta leevendada mentaalseid blokeeringuid.

Superkuu meditatsioon ahhaadiga

Meditatsiooni alustamiseks sea end istuma mugavalt kusagile, kus saad olla rahus ja vaikuses. Hea kui sul on otsenekontakt ka Kuuga. Kui ilm on aga pilves, või sul pole võimalik leida sellist kohta, siis visualiseeri enda pea kohale särama täiskuu. Võta kätte eelnevalt jooksva vee all puhastatud ja kuuvalguses või küünlaleegi kumas täis laetud ahhaat.

Alusta sellest, et juhid oma mõistuse tähelepanu olevikku, sellele samale hetkele, kus viibid. Keskendu oma hingamisele ja rindkere tõusmisele ja vajumisele, õhu liikumisele kopsudesse ja jälle välja. Nüüd tunneta oma peos poolvääriskivi ahhaati. Keskendu just sellele, millist energiat või kaitset kivilt soovid. Seejärel tunneta, kuidas vastav energia sind ümbritseb, tugevdab ja täidab. Lase sellel energial endaga olla mõned minutid – just niikaua, kuni tunned, et vajad seda. Seejärel täna Kuud ja ka sinuga tööd teinud poolvääriskivi ning lõpeta meditatsioon. Võid seda praktikat teha ka mitmel õhtul järjest, et tugevdada selle mõju.

Kasuta superkuu jõudu!

Täiskuu annab oma maagilise jõu ja laengu kõigele, mida ette võtad. Siin on viis asja, mida võiksid kindlasti ette võtta seekordse superkuu ajal:

Tee maagilist täiskuurituaali, mis toob rikkuse ja külluse!

Puhasta oma kristalle ja lae neid uue energiaga.

Tee maagilist täiskuuvett.

Mediteeri täiskuu paistel.

Ennusta tulevikku.

Maagilist superkuud!

Loe lisaks: Ettevaatust! 3 musta maagia trikki, mida ära kunagi ette võta

Nõid Anete: selgeltnägijad maksavad oma ande eest alati

Selgeltnägija Kristiina Raie: Mõistuse roll olla täidesaatev, realiseeriv ja vastuvõttev jõud – mitte otsustav!

Teadjanaine Mai-Agate Väljataga: vaimne ärkamine on see, et saad teada, kes sa tegelikult oled

Vigala Sass: vägi on teadmised ja nende kasutamise oskus end ümbritsevas keskkonnas

Seotud