Täna särab täiskuu müstilises Skorpioni sodiaagimärgis: mida täiskuu ajal teha ja mida vältida?

Täiskuu tipphetk saabub küll alles homme, kuid juba täna on tunda salapärase Skorpioni energiatest kantud täiskuu mõjusid. Loe, mida tasuks seekordse täiskuu ajal teha ja mida pigem vältida.

Täiskuu ajal tee järgmisi asju:

Tööta oma alateadvusega, vaatle oma hirme, komplekse ja sõltuvusi. Mida rohkem neist teadlik oled, seda lihtsam on neist ka vabaneda.

Lase minna! Täiskuu aitab sul vabaneda sellest, mida sa enam oma ellu ei vaja. Skorpioni märgi täiskuu aitab sul leida endas vajalik jõud ja julgus, sõlmida lahtised otsad ning alustada uuelt puhtalt lehelt.

Tegele vaimsete teemadega. Kuna Skorpioni märk on seotud kõige müstilise ja salapärasega, siis on nüüd hea aeg tegeleda meele ja vaimu teemadega.

Tee koos oma kallimaga midagi romantilist. Täiskuu võimendab vaimustust, iha ja kirge. Nüüd on hea aeg koos oma armastatuga lähedust nautida.

Tee maagilisi rituaale. Põleta viirukit, süüta küünlad, mediteeri koos kristallidega, kuula mantraid.

Puhasta oma kristalle ja lae neid uue energiaga. Hea oleks kristallid jätta ööseks õue või lahtise aknaga aknalauale, kus Kuu saaks neid oma maagilise valguse ja väega täita. Enne laadimist tuleks kristallid kindlasti ka puhastada.

Ennusta tulevikku. Täiskuu ajal on kõik taevased kanalid avatud ning ennustused eriliselt täpsed. Seega on väga hea aeg tulevikku vaatamiseks.

Neid asju ära täiskuu ajal tee:

Ära esita endale liiga suuri nõudmisi. Skorpioni Kuu muudab inimesed tundlikuks ja sisemine pinge kasvab kiiresti. Anna endale aega, mõistmist ja armastust.

Ära võta vastu elumuutvaid otsuseid. Kipud praegu nägema asju tumedamates toonides kui need tegelikult on.

Väldi tundlikel teemadel diskussioone. Inimesed kipuvad praegu kergesti vihastama ja endast välja minema.

Ära kiirusta armusuhteid looma. Skorpioni täiskuu toob esiplaanile kire, seksi ja jõulised tunded. Nüüd võid potentsiaalset partnerit idealiseerida ning hiljem tehtud otsuseid kahetseda.

Loe lisaks: Kümme üllatavat fakti selle kohta, mida toob enda kaasa täiskuu

5 märki, mis näitavad, et sul võib olla vaimne võime, millest sa ise teadlik ei ole

Oska märgata! 4 viisi, kuidas sinu intuitsioon sind hoiatab

Seotud