Täna särab taevas Amburi sodiaagimärgi täiskuu, mis muudab inimesed uudishimulikuks, sotsiaalseks ja mänguliseks

Täna, 29. mail toimub täiskuu loomine Amburi liikuvas ja aktiivsusega laetud märgis. Loe, mida see endaga kaasa toob, mida täiskuu perioodil tasub teha ja mida on mõistlikum vältida.

Täiskuu mõjutab meid eriti tugevalt, kuna ta suudab üles tõsta kõik selle, mis on meie alateadvuses peidus ja hinges varjul. Kas see, mis pinnale kerkib, saab olema sinu jaoks positiivne või negatiivne kogemus, sõltub paljuski sinu enda meelestatusest ja valmisolekust.

Ambur märgi Kuu toob kaasa optimistlikud ja peaaegu muretud ajad, kus sobilikud tegevused on seotud liikumise, mängimise ja võistlemisega.

Inimesed kipuvad praegu olema väga otsekohesed ja avatud. See võib ühelt poolt lihtsustada uute suhete sõlmimist, kuid võib omakorda ka suhtlemist pingestada, eriti siis kui ei mõelda, enne kui midagi öeldakse.

Vältima peaks liigset kiirustamist, hooletust ja hoolimatust. Väga hea on praegu tegeleda meelt rahustavate meditatsioonidega ja retkedega loodusse. Proovi näiteks seda naeratuse meditatsiooni, mille leiad SIIT.

Täiskuu ajal tasub oma emotsioonidele eriliselt tähelepanu pöörata, kuna kõik see, mis vajab tähelepanu aktiveerub ja tõuseb pinnale. Võid tunda enda närviliselt, ebakindlalt või pinges olevana, kuid tea, et need on vaid minevikusündmustest jäänud emotsioonid, mis ootavad vabaks laskmist. Lase oma tunnetel rahuliku südamega esile tulla, tunneta ja mõtiskle. Vaatle neid ja lase siis rahulikul südamel minna. See vabastab ja aitab sul aegunud mustritest väljuda.

Jälgida tasub ka oma unenägusid, sest praegu saadetakse sulle märke ka sealt kaudu. Uned tasub üles kirjutada, sest siis ei lähe need meelest ning saab nende tähenduse üle rahulikult mõelda.

Tervise seisukohast tasub praegu olla ettevaatlik puusade, reite, vere, veresoonkonna ja maksaga seonduvaga. Samuti tasub pigem vältida alkoholi.

Amburi märgi täiskuu ajal võiksid hoida enda läheduses või kasutada mediteerimisel järgmisi kristalle:

  • Ametüst – rahu ja harmoonia kivi, mis aitab tugevdada intuitsioone ja toob visioone ja meeleselgust.
  • Sodaliit – aitab vabaneda vanadest mõttemustritest, kergendab enese väljendamist ja avab vaimseid tajusid.
  • Türkiis – tervendab keha ja vaimu ning avab su meele armastusele.
  • Suitsukvarts – äärmiselt rahustav ja maandav kivi, mis kaitseb negatiivse energia ja geopaatilise stressi eest.
  • Malahhiit – transformatsiooni ja arengu kivi, mis tasakaalustab emotsioone, avab südant ja vabastab hirmust.

Täiskuuaeg on suurepärane ka kristallide puhastamiseks. Loe lähemalt, kuidas erinevaid kristalle puhastada ja uuesti täis laadida jõulist energiat SIIT.

Kui soovid teha väekat täiskuurituaali, mis toob seiklusrikka ja maagilise suve, siis vaata lisa SIIT.

Loe lisaks: “Käes on täiskuuaeg: kuidas mõjutab Kuu taimekasvu?”

Tunne nõiataimi: millised taimed toovad õnne ja millistest tasub hoiduda?

Šamaan Anu väekas rituaal soovide täitumiseks

Millised taimed sobivad kõige paremini sinu tähemärgile?

Inglid aitavad: pane endale peale energeetiline kaitse negatiivse energia vastu

Tarkused, mis on üle 2000 aasta vanad

Seotud