Täna on uue aasta esimene kaduneljapäev: alusta dieeti, puhasta kodu ja vabane halbadest harjumustest!

Kaduneljapäevad on rahvapärimuse järgi väga erilise väega päevad, mil meie esiisad- ja emad tegid algust kindlate tegevustega. Loe lähemalt, mille alustamiseks on tänane kaduneljapäev väga soodne.

Kaduneljapäev sobib suurepäraselt koristamiseks ja kodu energeetilise puhastuse läbiviimiseks

Ava aknad ja tuuluta korralikult tube. Pane põlema viiruk ja küünlad. Laula ise või kuula loodushääli, mantraid või rahustavat positiivset muusikat.

Puhasta tube meresoola ja enda poolt õnnistatud veega. Pese põrandaid veega, millesse on lisatud mõned tilgad eeterlikku õli (piparmündi, salvei, kadaka, sandlipuu). Klopi vaibad või vii need puhastusse. Sinna ei kogune mitte lihtsalt tolm, vaid ka seisev energia.

Pane vaasi lilli ja oksi, mis lõhnavad ja kaunistavad su elu- või tööruumi.

Pane mittevajalikud esemed silma alt ära või vii need hoopid taaskasutusse. Ära hoia kodus katkiseid asju, need viska lihtsalt minema, sest sinu kodu ei ole prügikast.

Vabane halbadest harjumustest

Kui oled soovinud kaalust alla võtma hakata, suitsetamisest loobuda või mõnest muust halvast kombest lahti saada, siis tasub täna tegutsema asuda. Võta kokku kogu tahtejõud ja tee tänasest esimene päev, kus hakkad tegutsema selles suunas, et tõesti saada mõnest pahest vabaks. Alustada võid just nii nagu sulle sobib, kas kohe kindlalt kõigest murettekitavast loobudes või tasapisi, tehes aegamööda pisikesi muutusi paremuse suunas.

Kui tänase päeva vastu pead, siis homme on juba palju lihtsam. Lisaks sinu enda tahtejõule on täna abiks ka Kuu vägi ja universumi energiad. Kasuta nende jõudu.

Tee oma tunnete ja unistuste osas suurpuhastus

Lisaks füüsilisele kehale on meil kõigil olemas ka pool, mida võime kutsuda emotsionaalkehaks. Siia alla kuuluvad meie suhted ümbritsevatega, meie tunded, soovid ja unistused. Kas siin tasuks täna ette võtta suurpuhastus. Kui tunned kellegi või millegi suhtes negatiivseid emotsioone või muretsed pingeliste suhete pärast, siis alusta täna tegelemist sellega, et teadvustad alustuseks iseendale oma muresid. Kõige aluseks on ausus iseenda vastu. Seejärel, olles välja selgitanud, mida sa oma ellu ei soovi, alusta juba täna tegelemist sellega, et võiksid tulevikus rohkem rahul olla. Loomulikult tasub alustada tasa ja targu. Oluline on see, et tänasele päevale langeks teadvustamine, et just nüüd hakkavad asjad muutuma.

Alusta sellest, et paned kirja oma eesmärgid ja säilitad kirjapandu võõrastele pilkudele varjatud kohas. Hoia paberit alles vähemalt nelja nädala jooksul ning seejärel, hoolimata selles, kas sinu eesmärgid on juba täitunud või ei, põleta see tuhaks. Nii vabastad selle energia.

Tegusat kaduneljapäeva!

Loe lisaks: 15 asja, millest loobumine muudab elu õnnelikumaks

8 nippi kodu energeetiliseks puhastamiseks

Vanarahva tarkused | Maagilised ja kaitsvad rituaalid soolaga

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.