Täna on talvine pööripäev: maagiline aeg, mil pööratakse elus uus lehekülg

Täna on talvine pööripäev – aasta üks maagilisemaid pühasid, mil on energiamaailma uksed valla ja liikvel kõiksugu müstilised olendid. Loe, kuidas pööripäeva tähistada ja teha maagilist uute alguste rituaali.

Talvine pööripäev ehk talvine päikeseseisak on ööpäev iga aasta 21. või 22. detsembril, millal on põhjapoolkeral lühim päev ja pikim öö. Juba iidsetest aegadest on talvist pööripäeva peetud aasta tähtsaimaks ja maagilisemaks sündmuseks, kus ühel pool on surm ja teisel pool on sünd – lõpp läheb üle alguseks. See on eriline aeg, kus lõpetatakse kõik see, mis peab minema ja on meie jaoks täitnud oma ülesande. Nüüd peab tulema see, mida me oleme oodanud ja tahame tuua oma ellu nii energeetilisel tasandil kui ka materiaalsel.

Talvisel pööripäeval on sobilik meenutada möödunut ja tänada universumit kõigi nende kogemuste ja õppetundide eest, mida oled saanud tunda. Mineviku sündmustel ja neist tekkinud emotsioonidel on tugev mõju sinu tänasele päevale ja tulevikule.

Võta endale täna aega, et olla looduse rütmidega kooskõlas. Mine õue – metsa, mereäärde või naudi rahu ja vaikust kodus. Mõtiskle sel aastal tehtu üle ja tee kokkuvõtteid. Sa oled omandanud hulga kogemusi ja läbinud õppetunde, sa oled kohtunud uute inimestega ja ehk on saatus sind eraldanud ka mõningatest. Võta seda kui elu loomulikku kulgu ja ringkäiku. Lase oma südamesse tänulikkus, armastus ja rahu. Kõik see, mida oled kogenud, kasvatab sind inimese ja hingena.

Praegu tasub jälgida ka erilise hoolega oma intuitsiooni, unenägusid ja sisetunnet. Praegu on kõik energiad liikumas tugevamalt kui tavaliselt ja sa võid kogeda emotsioone, mida varem pole tundnud. Sulle võivad end ilmutada märgid, mis on oluliseks hoiatuseks või juhatuseks. Lase endal rahulikult, ilma igasuguste hinnanguteta, kogeda kõiki neid põnevaid tundmusi ja jälgi huviga, kuidas sinu keha ja meel reageerivad.

Loe, mida on rääkinud tuntud nõid ja selgeltnägija Viktoria Raidos talvise pööripäeva kohta: Selgeltnägija Viktoria Raidose nõuanded müstiliseks pööripäevaajaks

Loe lisaks: Šamaan Anu Pahka maagilised nipid tervise heaks

Sündimise päev näitab ära, milline on sinu maagiline võime!

Seotud