TÄNA ON TÄISKUU! Maagiline rituaal, mis aitab küllust, raha ja rikkust ligi tõmmata

Täna, 26. augustil ootab meid ees täiskuu Kalade sodiaagimärgis. Täiskuu aeg on suurepärane erinevate rituaalide ja maagiliste toimingute sooritamiseks. Seekord pakume välja külluse rituaali, mis aitab parandada majanduslikku olukorda ja suurendada sinu elus küllust. Head katsetamist!

Selleks, et teha külluse rituaali, peaksid alustuseks sisse seadma altari. Selleks võib olla väike lauake, kuid võid oma altari luua ka näiteks põrandale, õues murule või rannaliivale. Tee see sinna, kus tunned, et on selleks õige ja piisavalt privaatne koht.

Kata pind lina või kangaga ning aseta altari põhjapoolsesse külge kausike mulla või liivaga, mis esindab maa-elementi. Ida poole pane viiruk, mis esindab õhku. Küünal aseta lõunapoole ning läände kausike veega. Altari loomine valmistab sind vaimselt ette rituaaliks. Mida enam sa oled oma mõtetega rituaali juures, seda suurema jõu sa oma soovi paned. See annab ka rituaalile suurema väe, et tuua sulle seda, mida palud. Hea on kui mediteerid pisut enne rituaali sooritamist või vähemalt vaigistad oma meele igapäevasest argisaginast.

Täiskuu külluse rituaal

On rituaale, mida võib sooritada täiskuu ajal, et suurendada maagilist jõudu, kuid on ka rituaalid, mis on loodud spetsiaalselt vaid täiskuu ajal sooritamiseks. Järgnev külluse rituaal on just selline.

Täiskuuööl pane pott vett poolenisti täis. Aseta poti põhja hõberaha (kui sul hõberaha ei ole, võid kasutada ka hõbesõrmust) ja aseta pott nii, et kuuvalgus saaks paista otse potis oleva vee peale. Kui ilm on pilves, siis seda rituaali teha ei maksa. Näidates oma hõbedat Kuule, lausu: “Kallis armas Kuu, palun juhata jõukus minu juurde! Aita minu jaoks avada külluse kraanid! Olen sulle alati tänulik!”

Korda neid lauseid kolm korda ning vala siis vesi maa peale. Hõbemünt (või sõrmus) hoia enda lähedal, kanna seda kas väikse kotikese sees kaasas või kangassa mässituna oma taskus. Ära seda ainult ära kaota!

Selleks, et rituaal tugevamalt toimiks, võid seda korrata kolmel järjestikusel täiskuuööl.

Loe lisaks: 13. kuupäeva maagiline rituaal: mured minema

Šamaan Anu väekas rituaal soovide täitumiseks

Armastuse rituaal: kasuta maagilisi nippe, et kutsuda oma ellu romantika ja kirg!

Lihtne igapäevamaagia rituaal, mis lõpetab riiud ja tülid lähedaste vahel

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.