Täna on reede ja 13. kuupäev: mis on selle päeva spirituaalne tähendus?

Reede ja 13. kuupäev on alati olnud inimeste jaoks pisut hirmutav. Kust selline ebausk alguse on saanud, jääb lõpuni selgusetuks, kuid ometi teavad kõik, et just sel kuupäeval tasub olla ettevaatlik, sest kunagi ei tea, mis võib juhtuda. Kuidas on selle päevaga lood tegelikult?

Seda maagilist kuupäeva pole mitte kõik halvaendeliseks pidanud. Iidsel ajal usuti, et 13. kuupäev, mis satub reedele on jumalanna päev, kus pühitsetakse ürgset ja jõulist naiselikku energiat ning loomulikke elu tsükleid – sündi, kasvamist ja surma. Usuti, et just sellel päeval tasub manifesteerida oma ellu tarkust, viljakust, naiselikku õrnust ja tugevust, loomingulisust ja ilu.

Reede üle valitseb omakorda planeet Veenus. See on planeet, mida seotakse armastuse ja loomingulisusega ning seega on 13. ja reede ideaalne päev, mil võtta kontakti om sõprade, kallima ja lähedastega ning lõõgastuda. Veenuse romantiline olek paneb meid sotsiaalsesse energiasse ja reede paneb meid mõtlema nendele, keda armastame. Seetõttu on see ideaalne päev õhtuseks kohtinguks või intiimseteks koosolemisteks.

Reede energia aitab meil olla ka loominguline ja tuua värsket inspiratsiooni igasse projekti, mille kallal me parasjagu töötame. Reede energia on samuti väga hea aeg, et tõmmata kokku lahtiseid otsi ja panema neid häid ideid, mis on pulbitsemas, kõrvale, et nad ootaksid oma aega. See on ka täiuslik aeg, kus iseendale midagi lubada, hellitada iseennast ja uuendada oma ilurutiine.

Selleks, et reedese päeva energiat paremini kasutada, võta aega oma lähedaste jaoks ja tööta loominguliste projektidega, mis on olnud ootel. Ära pane midagi liiga tõsist reede peale, kuna see on päev, mil lõõgastuda ja lõbutseda.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et reede ja 13. kuupäev on kantud viljakast naiselikust energiast ning seega tasub tänaselt päevalt oodata hoopis häid ja põnevaid üllatusi.

Maagilist jumalanna päeva!

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks: 13. kuupäeva maagiline rituaal: mured minema

Täna on 13 ja reede: kas on põhjust ebausuks?

Ettevaatust! 3 musta maagia trikki, mida ära kunagi ette võta

Seotud