TÄNA ON AUTOVABA PÄEV: päeva raames toimub Vabaduse väljakul tervisemess

Eesti Tervisemess – Liikuma! ja autovaba päev toimub täna, 22. septembril Vabaduse väljakul ja Kaarli puiesteel kell 10.00-17.00. Oled oodatud!

Tervisemess on tasuta sissepääsuga koguperesündmus, kuhu on oodatud igaüks. Terviseteemaline suursündmus pakub harivat lavaprogrammi, uusi teadmisi sportimisvõimalustest ning tutvustab tervise valdkonna tooteid ja teenuseid. Messil saab olulist toiduteavet, kontrollida mitmeid tervisenäitajaid ning maitsta ja nautida tervislikku toitu.

Oma ala asjatundjad jagavad messil praktilisi teadmisi ja soovijad saavad esitada küsimusi. Näiteks laval “Tervelt elatud aastad” juhib vägesid Tallinna Kiirabi peaarst Raul Adlas, Autovaba päeva lava juhatab messi patroon Ott Kiivikas. Olümpiasportlase Martten Kaldvee korraldatud alal “Terves kehas terve vaim” saab tutvuda kümnete harrastatavate spordialadega. Messil toimuvad praktilised rahvakoolitusprogrammid, kus osaleja saab testida oma tervist, igapäevaeluks vajalikke teadmisi ja praktilisi oskusi.

Päev algab Vikerraadio legendaarse “Virgutusvõimlemisega”, keskpäeval antakse start Orienteerumisvõistlusele ühistranspordiga ning kell 13 toimub Spordinädala 2018 avamine, mida viib läbi Eesti Olümpiakomitee. Spordinädala patroonideks on Sandra Raju, Gerd Kanter, Ott Kiivikas ja Allar Levandi.

Eesti Tervisemess – Liikuma! raames kuulutatakse välja Aasta Tervisetegu 2018, esinevad erinevad artistid, kes kutsuvad treeningutele ning toimub FitGames finaali autasustamine.

Eesti Messid korraldab Eesti Tervisemessi – Liikuma! koostöös Tallinna linna ja teiste tervisevaldkonna partneritega. Tervisemessi korraldatakse rahvusvahelise autovaba päeva ja Keskkonnasõbraliku liikumise kuu raames.

Kohtumiseni Eesti Tervisemessil – Liikuma! Vabaduse väljakul ja Kaarli puiesteel 22. septembril 2018!

Messi ajakava: SIIT.

Loe lisaks: MINE ÕUE! Loodus väestab, tervendab ja vähendab stressi

Looduses viibimine toob kasu tähelepanuvõimele ja vaimsele tervisele

Värskenda oma aju: kõndimine parandab mõttetööd

Millised on istumisega seotud terviseriskid ja mida teha probleemide vältimiseks?

Seotud