TÄNA ON 12.12! Maagiline päev, mis aitab liikuda uuele vaimsele tasandile

Numeroloogia seletuste kohaselt on number 12 müstiline ja väga mõjukas. Loe, milline erakordne tähendusrikkus on tänasel päeval ajaloolisest, maagilisest ja numeroloogilisest seisukohast vaadatuna.

Numeroloogia on universumi seisukohalt kahtlemata väga oluline, kuna universum on loodud matemaatilistel alustel. See maagiline kuupäev – 12.12 on meie jaoks uks, mis viib meid uuele vaimsele tasandile.

Igaüks ilmselt mõistab ka numbri 12 erakordsust – meil on aastas 12 kuud, on 12 sodiaagimärki, 12 apostlit, ka Hiina lunaaraasta ja vana Babüloonia ja Egiptuse päikeseaasta jagunes juba vanal ajal kaheteistkümneks. See number ei ole valitud niisama ning tegemist ei ole kindlasti ka kokkusattumusega, vaid see on teadlikult valitud kosmiline põhiarv.

Number 12 sisaldab endas ka numbrit 3 (1+2=3), mis viitab pühale kolmainsusele, kolmandale tšakrale ja loomise numbrile.

Number 12 on seotud ka elurõõmu, sisemise jõu, harmoonia ja energiaga. Samuti toob ta esile alateadvuse varjatud saladused.

Arv 12 on tähtsal kohal ka paljudes religioonides. Taeva kuningannal Maarjal kujutatakse peas sageli kaheteistkümnest tähest koosnevat pärga. Kreeka ja Rooma jumalaperes oli 12 jumalat. Ka skandinaavlaste mütoloogias on 12 jumalat.

Paljud, kes on vaimselt avatud ning liiguvad edasi uute tasandite poole, tunnevad praegusel ajal erilist külgetõmmet teatud energiaga inimeste vastu ning soovi viibida positiivse ja tugeva energiaga paikades. Kui tunnete seletamatut tõmmet mõne koha vastu, siis ei maksa hoida end tagasi, laske end oma tunnetel ja intuitsioonil juhtida. On väga tõenäoline, et paik, mis teid kutsub, on seotud teie eelneva eluga või saab olema oluline tulevikku silmas pidades. Olulised on ka tänased unenäod ja meele kujutluspildid.

Praegune aeg on suurepärane selleks, et panna kasvama uued ideed, võtta omaks avatumad vaated ja rakendada oma sisemist jõudu täiel määral. Kõik, kes on endast teadvel ning kelle süda on avatud, tunnevad ja näevad toimuva hakkavaid muutusi. Praegu on aeg, kus toimuvad muutused nii globaalsel kui ka personaalsel pinnal.

Tänaseks soovituseks on vaadata enda sisse, olla avatud ning muutustele vastuvõtlik. Positiivsed energiad töötavad selles suunas, et me jõuaksime kõrgemale vaimsele tasandile. Manifesteeri oma ellu positiivseid muutusi ja usu oma eesmärkidesse, sest just nii saad sa anda oma unistustele maailise väe,

Loe lisaks: Numeroloogia: mida näitab sinu elutee number?

Numeroloogia: millist karma õppetundi näitab sinu nimenumber?

Astroloogia ja emotsioonid: vaata, mis ärritab erinevate sodiaagimärkide esindajaid kõige rohkem!

TEST | Vali puu ja saa teada, milline on sinu iseloomu põhiolemus

Saa teada, mis on sinu sodiaagimärgi tugevaim vaimne võime!

Just see on sinu sodiaagimärgi negatiivseim omadus

Arvuta välja oma elutee number ja saad teada, kui hästi sobid oma partneriga

Seotud