Täna on 11.11: universum kõneleb sinuga läbi numbrimaagia

Kas märkad kella vaadates alatasa numbrit 11:11 või ärkad öösiti kell 3:33? See ei ole kindlasti lihtsalt kokkusattumus, see on viis kuidas universum kõneleb sinuga läbi arvude maailma. Mida tähendab aga kuupäev 11.11?

Pythagorase ajast peale teame, et numbritel on teatud võimsad võnked. Muusikainstrumendid ja arvutid põhinevad samuti matemaatilistel valemetel.

11:11 numeroloogiline tähendus on kannatlikkus, tundlikkus, loovus, vaimsus ja intuitsioon. See on kõrge vibratsiooniga number, mis esindab ka meheliku ja naiseliku energia tasakaalu. Taro kaardipakis on kaart number 11 õiglus. Usutavasti avanevad sel ajal taevased portaalid, mis lasevad soovidel täide minna ja unistustel teoks saada.

Numbrite põhitähendused on järgmised:

0 – Looja armastab sind.
1 – Pane tähele oma mõtteid ja mõtle oma soovidele, mitte hirmudele, sest sa tõmbad külge seda, millest mõtled.
2 – Ära kaota usku ja lootust.
3 – Jeesus või mõni teine ülestõusnud meister aitab sind.
4 – Inglid aitavad sind selles olukorras.
5 – Toimumas on positiivne muutus.
6 – Loobu kõigist hirmudest, mis on seotud materiaalse maailmaga, ja anna need üle Jumalale ja inglitele. Loo tasakaal oma materiaalsete ja vaimsete mõtete vahel.
7 – Sa oled õige teel … jätka samas vaimus!
8 – Sulle on saabumas küllus.
9 – Ära viivita ja asu täitma oma eluülesannet.

Kuna täna on 11.11, siis tasub hoolega tähele panna oma mõtteid ja soove, kuna need kipuvad täide minema, sest külgetõmbeseadus toimib täie hooga.

Maagilist päeva!

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.