Täna mõjutab meid äkiline ja raputav kuuvarjutus Sõnni sodiaagimärgis

Taevas laiutab Sõnni sodiaagimärgi täiskuu, mille kulminatsioonihetk on 8. novembril kell 13.02. Seekordse emotsionaalse täiskuu mõju tugevdab veelgi kuuvarjutus, kirjutab astroloog Maria Angel Eesti Horoskoop Facebooki lehel.

Täiskuu ajal on Päike ja Kuu taevakaarel opositsioonis – hetkel, mil Päike tõuseb, läheb Kuu looja. Päike on praegu tundlikus ja salapärases, müstilises Skorpioni märgis, Kuu aga vastasmärgis – maises ja praktilises Sõnnis. Niisiis tuleb tasakaalu leida nende märkide energiate vahel.

Kuuvarjutus tähendab, et Maa jääb täpselt kahe taevakeha vahele – seetõttu ei saa Päikese valgus sel hetkel Kuule langeda ning seda särama panna. Kuu jääb Maa varju ning seekord on tegemist täieliku varjustusega – Maa vari katab Kuu täielikult. Ent kuna varjutus toimub meie jaoks päevasel ajal, siis Eestis seda näha ei ole, kuid varjutuse võimas energeetiline laeng mõjutab meid sellegipoolest.

Taevastes vastasseisudes on alati omajagu pinget, seetõttu on kuuvarjutuse ajal emotsioonid laes ning inimeste käitumine impulsiivne. Väljume varjutuste koridorist, saatuslikud asjaolud ja eelmiste elude mõjud mängivad olulist rolli. Eriti ärevaks võivad muutuda need, kelle isiklikus sünnikaardis seekordne täiskuu olulisi punkte puudutab. Kui aga lähtuda vaid päikesemärkidest, on praeguse täiskuu mõju kõige tugevam Sõnnide ja Skorpionite jaoks.

Öeldakse, et täiskuu valgustab inimhinge varjupoolt, tõstes valgusvihku need teemad, mida me näha ei taha, mis meile haiget teevad. Mida suurem on vastuseis ausa pilguga endasse vaatamisele, seda rahutumalt ja halvemini võime end täiskuuajal tunda. Ent kui leidub julgust enda varjupoolega tegeleda ja valusatele teemadele otsa vaadata, võime täiskuuaegu lahenduse leida, enda sisekosmoses midagi olulist läbi töötada ja korrastada, valust vabaneda.

Asjad saavad selgemaks, lihtsam on aktsepteerida seda, et mis on olnud, see on pöördumatult möödas. Minevikku ei saa muuta, küll aga saab sellega rahu teha. Täiskuuaeg on parim hetk selleks, et loobuda otsustavalt sellest, mis meid enam ei teeni, minevik selja taha jätta!

Sõnni puhul on tegemist kindla maamärgiga, nii võiks ju arvata, et täiskuuaeg sedapuhku tavapärasest väheke rahulikumas tempos kulgeb. Ent lisaks varjutusele kaasneb seekordse täiskuuga veel teisigi pingelisi taevaseise. Päike ja Merkuur on taevakaarel vastasseisus üllatuste ja suurte muudatuste planeedi Uraaniga, millega Kuu omakorda ühendusse jõuab. Nii on täiskuu mõju hoopiski iseäranis äkiline ja raputav. Inimesed on impulsiivsed ja tujukad. Aeg võib tuua intensiivseid kogemusi ja erilisi ideevälgatusi, on kalduvus närvilisusele, liigsele kiirustamisele ja jutukusele. Kindlasti tuleb ennast manitseda ettevaatlikkusele liikluses!

Kuuvarjutuse aeg on eriti raske neile, kes kardavad oma elus muudatusi teha ja pelgavad mugavustsoonist väljuda. Ent neil, kes areneda ja oma elu muuta soovivad, on erakordne võimalus teha otsustav kannapööre, loobuda vanast ja halvast otsustavalt, hetkega, paugu pealt! Olge nii kallid ja kasutage seda supervõimalust – laske minevikutaagast lahti, et oma elus uuele ja paremale ruumi teha!

Sõnni märgi teemad on raha ja materiaalne küllus, väärtushinnangud, eneseväärikus; kannatlikkus, põhjalikkus, maalähedus; maised naudingud ja sensuaalsus, mugavus ja ilu. Just need teemad kerkivad nüüd tulipunkti, särava Kuu valgusvihku. Kui Sul on nimetatud teemadega seotud probleeme, tuleb neile otsa vaadata, lahendusi otsida.

Kuna Sõnn on külluse märk, tuleb nüüd otsida tasakaalu selle vahel, mida Sa välja annad, mida aga vastu võtad. Kui Sa ei ole rahul oma sissetulekuga, ürita selle probleemi varjatud kihtidele ligi saada – nimelt sõltub see, mil määral suudad materiaalset küllust ligi tõmmata, suuresti Sinu enesehinnangust! Kas Sa ise väärtustad seda, mida Sa teed, kas julged oma tööpanuse eest väärikat tasu küsida? Kõlab ehk julmalt, aga nii see on: kui Sa ise end väärtustada ei suuda, siis ei tee seda teised ammugi mitte. Seega viitab rahapuudus vajadusele enesehinnangu teemaga tegeleda.

Rahu ja tasakaalu aitab Sõnni täiskuu perioodil hoida looduses viibimine, kunstiga tegelemine, hõrkude roogade valmistamine ja muidugi ka armurõõmude nautimine. Sõnn armastab kõike, mis on ilus ja loomulik!

Õnnelikku ja edasiviivat täiskuuaega!

Autor: Maria Angel, maria.angel@eestihoroskoop.ee

Allikas: Eesti Horoskoop Facebooki leht

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.