Täna kõrgub taevas neitsi märgist mõjutatud täiskuu, mis aitab vabaneda kõigest negatiivsest ja soovimatust

Homme, 22. veebruaril on taevas neitsi tähtkujust mõjutatud täiskuu. Kuna neitsile on iseloomulik pedantsus ja korraarmastus, siis tasub praegu ette võta nii koduseid koristustöid, kui ka negatiivsest energiast ja vanadest käitumismustritest vabanemise rituaale.

Täiskuuaeg on ilus ja maagiline. Seekordne täiskuu soosib puhastumist ja enese ning ümbruse harimist ja täiustamist. See tähendab nii seda, et võiksid teha koduse suurpuhastuse koos ebasoovitavate energiate välja ajamisega, kui ka seda, et võiksid tegeleda iseenda meele ja keha rahustamise ja tasakaalustamisega.

Täiskuuaeg sobib imehästi erinavateks rituaalideks ja maagiaks, mis kuuvalgel sooritatuna kannavad eriliselt võimsat väge. Siin on viis maagilist toimingut, mida võiksid lähipäevil kindlasti proovida, kuna juba homme kõrgub taevas täiskuu.

1. Tee täiskuu rituaali

Alusta selles, et valmistad ette koha, kus rituaali tegema asud. Soovitavalt võiks see olla rahulik ja teiste silmade eest varjatud paik, kuid aknast võiks siiski avaneda vaade täiskuule. Puhasta ruum salveisuitsuga või põleta mõnd viirukit (nt. sandlipuu), süüta küünlad ning kui sul on allikavett või kirikust pärit õnnistatud vett, võid sedagi ruumi piserdada. Ära alusta rituaaliga enne kui tunned, et oled enda ümbruse täielikult puhastanud. Kui teed rituaali vabas õhus, siis toimi samamoodi – vali endale privaatne paik, süüta küünlad ja viiruk.

Järgmine samm on iseenda ettevalmistamine. Kindlasti ära tee rituaali, kui sa ei ole rahunenud meelega või keskendunud. Nii raiskad vaid aega. On hea kui mediteerid pisut, vaatad kuud ja rahustad oma hingamise. Kui see kõik on tehtud, võta kaks paberilehte ja pliiats (ära kasuta harilikku pliiatsit, kõige parem on kui võtad sinise pliiatsi) ning kirjuta selgelt ja konkreetselt üles oma soovid – mida sa ootad eelolevalt suvelt. Kas soovid seiklusi, armastust, põnevust või soovid alustada puhtalt lehelt? Kahte paberit vajad selleks, et ühele paned sa kirja kõik selle, millest soovid vabaneda ning teisele kirjutad need asjad, mida soovid oma ellu tõmmata.

Kui kõik on kirjas, siis võta paber nende asjadega, millest soovid vabaneda, loe see kuule ette ning lausu: “Kuu, aita mul vabaneda kõigest sellest, mida ma oma ellu ei soovi! Võta ja vii need kaasa!” Seejärel võta kuumakindel alus ja süüta see paber põlema. Kui alles on vaid tuhk, siis puhu see kuu suunas.

Nüüd võta paber, kuhu kirjutasid need asjad, mida soovid oma ellu tõmmata. Loe ka need kuule ette, ning lausu lõpetuseks: “Kuu, aita neil leida tee minu ellu!” Kui see on tehtud, siis jäta paber mõneks ajaks kuuvalgusesse laadima. Seejärel voldi paber kokku ning hoia seda kusagil, kus võõrad silmad sellele ligi ei pääseks.

Rituaali lõpetamiseks mediteeri kuuvalguses, fokusseeri silme ette oma unistused ja jää nende täitumist ootama!

Proovi ka maagilist täiskuurituaali, mis toob rikkuse ja külluse!

2. Puhasta oma kristalle ja lae neid uue energiaga

Kristalle on kõige parem laadida kasvava või täiskuu valguses. Hea oleks kristallid jätta ööseks õue või lahtise aknaga aknalauale, kus kuu saaks neid oma maagilise valguse ja väega täita.

Loe ka kuidas kristalle puhastada ja uue energiaga laadida.

3. Tee maagilist vett

Vesi on nii tavaline ja ometi nii salapärane. Vett saab laadida, talle sõnu peale lugeda ja siis selle abil maagilisi toimingud sooritada. Kõige lihtsam on kasutada otse allikast võetud vett, lausuda veeklaasi käes hoides head soovid ning asetada klaas aknalauale. Kui kodus leidub hõbelusikas, siis võib ka selle klaasi panna, see aitab ka halvad energiad eemal hoida. Hommikul tuleks esimese asjana veeklaas tühjaks juua, siis lähevad ka soovid täide.

Loe lisaks: Anastasia annab nõu: kuidas luua endale lihtsal viisil tervendavat võluvett

4. Mediteeri täiskuu paistel

Täiskuuaeg on hea selleks, et mineku negatiivsetel emotsioonidel minna lasta. Selleks sobib täiskuuöine andestamise meditatsioon.

Tervita kõike negatiivset, mis on sattunud su teele, armasta ja aktsepteeri kõike, kuna need õppetunnid ja olukorrad oled sa ise hinge tasandil endale kavandanud. Armasta ja aktsepteeri kõike nii teistes kui iseendas siin ja praegu. Armasta oma emotsioone.

Kui leiad oma elust kellegi (minevikust või olevikust), kelle vastu tunned midagi muud kui tingimusteta armastust ja aktsepteerimist, siis andesta talle ja endale.

Kujutle, et need, kellele sa pole andestanud, seisavad või istuvad sinu ees ja sa valad neile välja kõik, mis on su hinges ja südames. Ütled neile mõttes välja kõik selle, mida sa neile tavaliselt ei ütle või kardad öelda. Nüüd saad teha seda täiesti turvaliselt. Ja need inimesed kuulavad sind täie tähelepanuga, ei vaata kõrvale, ei ütle midagi vastu, lihtsalt võtavad kogu sinu öeldu täielikult vastu.

Ütle neile kõik välja oma südame- ja päikesekeskusest ja seejärel kujusta, kuidas kuldne armastav valgus täidab nii nemad kui sinu.

Kui see on täielikult toimunud, siis lased nad kõrgemale ja kõrgemale tõusta nagu õhupallid ja vabastad nad.

Ütle neile vähemalt kolm korda mõttes, samal ajal sügavalt hingates: “Ma andestan sulle ja vabastan su nüüd täielikult. Sa oled vaba minema valgusesse.” ja tunneta, kuidas kuldne kuuvalgus su keharakkudes liigub, samal ajal kui kui see inimene või inimesed hõljuvad ülespoole kuldsesse valgusesse.

5. Ennusta

Täiskuu ajal on kõik taevased kanalid avatud ning ennustused eriliselt täpsed. Seega on väga hea aeg tulevikku vaatamiseks. Proovi pendliga ennustamist:

Pendliks võid kasutada nii spetsiaalset pendlit, kui ka keti või nööri otsa riputatud sõrmust, ripatsit või muud sobivat asja. Enne ennustama asumist on hea pendel jooksva vee all ära puhastada ning kuuvalguse käes täis laadida. Vahetult enne ennustamist hoia pendlit mõnda aega peos ning kujutle, kuidas teie vahele tekib ühendus. Samuti tuleb pendliga kokku leppida, kuidas ta käitub eitava ja jaatava vastuse puhul. Näiteks eituse korral liigub ringjalt ning jaatuse korral edasi-tagasi. Kui see on tehtud, siis keskendu, jää taas erapooletuks ning palu pendlil näidata tõeseid vastuseid.

Toimetas: Katrin Oidra

Seotud