Täna kõrgub taevas Kaalude märgi täiskuu, mis toob pinnale suhetega seotud teemad

Täna, 11. aprillil saab taevas näha järjekordset täiskuud, seekord siis harmooniat, suhteid, karmat ja emotsionaalset tasakaalu sümboliseerivas Kaalude tähemärgis. Loe, mida see aeg endaga kaasa toob, mida teha ja millest loobuda ning kuidas see sind mõjutab.

Täiskuuaeg toob kaasa jõulise energiatulva, mis aitab kaasa muutustele sinu elus – uuenemisele, uutele algustele, elumuutustele ja mustrite murdmisele. Omalt poolt tuleb sul hoida oma meeled avatuna ja olla positiivselt meelestatud. Kui lubad uuel energial tuua endasse värskeid vibratsioone ja tundeid, siis hakkavad peagi sinu elus juhtuma toredad sündmused ja saabuvad head uudised.

Praegune periood on suurepärane aeg, et oma intuitsiooni järgida. Kuidas oma sisehäält kuulata loe SIIT. Märka esilekerkivaid emotsioone ja lase oma südamel end juhtida.

Hea aeg on ka sõprade, pere ja lähedastega suhtlemiseks. Mõistate üksteist paremini, inimsuhted on harmoonilisemad ning paljudel on tugevnenud soov tunda lähedust ja välja näidata oma tundeid ja hoolimist.

Kuna täiskuud seostatakse tihti ka uuestisünni ja uute algustega, siis on praegu suurepärane aeg proovida kõiki neid asju, millest oled küll ammu unistanud, kuid mida oled ühel või teisel põhjusel korduvalt edasi lükanud. Võta need asjad nüüd käsile, ära anna alla ja ole endas kindel. Kui sul on eneseusku, siis suudad saavutada ka suurimaid eesmärke.

Tervise osas tasuks silmas pidada seda, et Kaalude märgile alluvad puusad, neerud ja põis, seega tasub vältida külmetumist ja ka igasugust sekkumist nende organite töösse (nt. kirurgilisi operatsioone).

Tegevustest on praegu soovitatavad igasugused seltskondlikud koosviibimised, külaskäigud ja koosolekud. Suurepärane aeg on arusaamatuste klaarimiseks, leppimiseks ja oma tunnete jagamiseks. Kõik ilu ja harmooniaga seotud ettevõtmised laabuvad samuti hästi.

Kaalude tähemärgi kristallideks on kuntsiit, korall, opaal, roosa ahhaat, roosa kaltsiit, roosa kvarts, smitsoniit, unakiit. Nende kivide energia on praegu väga sobilik meditatsioonis ja ka lihtsalt enda läheduses hoidmiseks.

Kaalude täiskuu meditatsioon armastuse kivi roosa kvartsiga

Praegu on suurepärane aeg, et tegeleda südamevalu ja vanade haavade tervendamisega. Kui oled tundnud end millegipärast ohvrina või tunned, et surud mingeid probleeme alla, siis nüüd peaksid tegelema endale uue jõu kogumisega. Tingimusteta armastuse ja rahu kivi on roosa kvarts, mis on seotud südametšakraga, selle tervendamise ja puhastamisega. Roosa kvarts vabastab emotsionaalsest valust, mis on seotud eelkõige tunnete ja suhetega ning aitab ligi tõmmata armastust. Võta kristall, lase sellel kuuvalguse või küünlavalguse käes tunnike laadida, siis võta see kätte ning mediteeri sellega. Tunneta, kuidas kivi hakkab õrnalt pinnale tõstma teemasid, mis on sind muretsema pannud. Luba endal kogeda kõiki neid emotsioone, mis esile kerkivad. Luba pinnale tulla ka kõigel negatiivsel, ei ole olemas õigeid ja valesid tundeid. Lihtsalt tunneta, mida sinu keha ja meel kogevad. Seejärel korda mõttes, et annad need mured vabaks, lased neil minna ja ei hoia neid enam endas. Tunneta, kuidas kergus ja vabadus sinu hinges võimust võtavad. Usu, et oled universumi poolt kaitstud ja hoitud. Jätka veel mõned minutid rahulikku hingamist ja endasse jõu kogumist. Kui oled meditatsiooni lõpetanud, siis võiksid kristalli veel mõned päevad enda läheduses hoida või kaasas kanda.

Toimetas: Katrin Oidra

Seotud