Takistus teenib sind parimal võimalikul moel, andes märku muudatuste vajalikkusest

Takistused ja piirangud, mis võtavad su rajalt maha ega lase edasi minna, on su elus selleks, et sa peatuksid ja teadvustaksid, mis toimub, kuidas oled jõudnud sinna, kus sa oled. Kui tunned ärritust, ahistust, masendust, tüdimust, jõuetust, siis järelikult on su suhtumine paigast ära, eestmärk vales kohas, latt vales kõrguses või kasutad elus edeneda soovides valesid võtteid või vahendeid, vahendab Kristallikoda.ee.

Mis teeb haiget, on õnnistus. Pimedus on sinu küünal. /Rumi/

Mis su igapäevast tegutsemist tegelikult juhib? On selleks ego, kontroll, võim, tahtmised, mugavustsoon? Hinnangulisus, piirangud, reeglid, seadused, tahtmine kontrollida ja valitseda ei saagi kuigi kaugele kanda. Muidugi tekib ahistus ja ummik, kui ei hoolita universaalsest korrapärast ega looduse seadustest. Elu toob sulle alati selle, mis su kõrgemat arengut kõige paremal viisil soodustab. Ka siis kui su ego arvab, et see talle ei sobi.

Takistus teenib sind parimal võimalikul moel, andes märku muudatuste vajalikkusest. Sama teeb ka haigus. Võta neid kuulda ja nõustu õppima. Seisata, võta aeg maha ja vaata enese sisse. Luba endal tunda, mida sa tunned. Luba endal puhata ja lihtsalt olla. Teadvusta enese sees, mis loob sinus pingeid. Kas midagi tundub olevat puudu või just vastupidi, üle? Ja kas sind häiriv üldse kuulub sulle või oled võtnud kanda kellegi teise koorma? Loobu õigustamisest, eitamisest, põgenemisest. Ära mässa, protesti ega soovi muuta. Lihtsalt jälgi, vaatle, teadvusta. Ära anna hinnanguid. Võta vastutus, juhindu südamest. Sea oma prioriteedid ja piirid korda, sinna, kus nad sind toetavad ja loovad sinus rahu, avaruse ja armastuse tunde. Lase minna kõigel, mis seda tunnet ei toeta. Leia endas see, mis sind end hästi tundma paneb – armastus, rahu ja valgus. Ole avatud, tühi, pürgimusteta, piiritute võimaluste pidevalt avarduv kogum. See, mis sa oled, peegeldub sinust väljapoole ja loob ning mõjutab kogu Elu.

Olles enesega kooskõlas, oled kooskõlas ka terve maailmaga ja kõik, mida sa vajad tuleb sinu juurde parimal võimalikul moel, sinu enda ja üldiseks kõrgemaks hüvanguks. Tänutunne ja armastus tõmbavad enese poole aina enam seda, mille eest tänulik olla. Seepärast tervita oma takistusi ja ole neile tänulik õpetuse eest. Teadvusta ja võta õppust. Ja sinu pimedusest saab valgus.

Allikas: Käes on muutuste aeg | Taeva ja maa energiad on ühinemas

Igaüks meist võib inglitega suhelda

MÄRGID TAEVAST | Suled, mida oma teel kohtad, toovad sulle sõnumeid

9 selget märki, mis näitavad, et universum “kõneleb” sinuga

Seitse tarkusetera küllusest, mida võiksid igapäevaselt meeles hoida

Seotud