Täiskuu vägi kristallides – kuukivi ja labradoriit

Juba 4.novembrill ehk sel laupäeval särab taevas võimas täiskuu, mis tähendab, et inimesed on emotsionaalsemad ja tundlikumad kui tavaliselt ning võib ette tulla eriskummalisi juhtumisi ja pingelisi olukordi. Ei öelda ilmaasjata, et siis lähevad inimesed justkui veidi hulluks ja teada on seegi, et täiskuu mõjub eriti võimsalt just naistele. Miks see nii on?

Naised teadupärast on väga intuitiivsed inimhinged, kes teevad suuri otsuseid just südame ja sisetunde järgi. Naised on loomult Kuu inimesed – isegi naise elu veereb kuupuhastuse rütmis ja just seetõttu ollakse eriti vastuvõtlikud täiskuule ehk ajale, mil Kuu mõju on kõige tugevam. Sel perioodil on elus palju kaootilisust, ülemäärast draamat ja suur on soov ennast valimatult välja elada.

Ka kristallimaailmas mõjutab täiskuu võimsalt nende toimet ja omadusi. On kaks väga erilist ja väekat kristalli – kuukivi ja labradoriit – mida seostatakse just Naiseks olemise ning Kuu tugeva mõjuga. Neil, kes tunnevad, et Kuu annab jõudu ja väge, soovitame neid kristalle kanda just täiskuu perioodil. Kuukivi kristalli peetakse sümboolselt kuu valgeks pooleks ning labradoriiti, müstiliseks ja salapäraseks kuu varjatumaks tumedaks pooleks.poolvääriskivid väekates hõbe- ja kuldehetes.

Külasta ka WildWoman’i Facebooki lehekülge.

Loe lisaks: Kuufaasid ja kehahooldus: uuri, mida on hea ja kasulik teha tänase noorkuu ajal

Sõnni märgi täiskuu tõstab esiplaanile tunded, meelelised naudingud ja intuitiivsuse

Kuuaiandus: taimede istutamine vastavuses kuufaasidega tagab parema kasvu ja saagi

Kuidas kristalle puhastada ja uue energiaga laadida

Seitse tõhusat nippi, kuidas puhastada oma kodu soovimatutest energeetilistest külalistest