TÄISKUU NEITSI MÄRGIS | Taevas särab 2019. aasta suurim superkuu!

Aasta 2019 suurima superkuu, mida kutsutakse ka Lume Kuuks, tipphetk on juba täna, 19. veebruaril. Loe, mida seekordne täiskuu endaga kaasa toob ning saa teada, kuidas Kuu jõud enda kasuks tööle panna.

Mis on superkuu?

Kuu tiirleb ümber Maa elliptilisel orbiidil. Selle orbiidi Maale lähim punkt on 48 280 kilomeetrit lähemal kui kaugeim. Kuu vähim kaugus Maast on 356 410 ja suurim 406 700 kilomeetrit. Kuu orbiidi Maale lähedasimat punkti nimetatakse perigeeks ja kaugeimat apogeeks. Kui Kuu on parasjagu Maale lähimas punktis ehk perigees, ühtlasi täiskuufaasis ning oma orbiidil jõudnud parasjagu teisele poole Maad Päikese vastu ja peegeldab selle valgust, ongi tulemuseks superkuu.

Seekordne superkuu paistab eriliselt suur. Kui see nägemata jääb, siis järgmine samasugune superkuu kõrgub taevas alles aastal 2026.

Mida toob kaasa Neitsi sodiaagimärgi Kuu?

Täiskuu tipphetk on küll alles homme, kuid juba praegu võid tunda, kuidas aina intensiivsemalt hakkavad üles kerkima kõik need teemad, millega sa oma elus rahul ei ole. Nii töö- kui eraelu tasandil võivad taas aktiveeruda minevikust pärit probleemid, inimesed kipuvad vanu asju meenutama ja käitumismustrid, mis on oma aja ammu ära elanud, tõusevad jõuliselt päevakorda.

Kuna Kuu on Neitsi märgis, siis soovid, et sinu elu oleks kord ja selgus ning tahad vabaneda kõigest sellest, mis sulle sellel teel takistuseks on. Seda tehes tuleb sul aga meeles pidada, et ainus viis midagi tõeliselt muuta, on läbi teadlikkuse. Kui asud tegutsema esimeste emotsioonide ajel ning läbimõtlematult, siis võid teha rohkem kahju kui kasu. Kui soovid kasutada esile kerkinud teemasid ja emotsioone kui juhatajaid, mis lasevad sul jõuda umbsõlmede lahti harutamiseni ja edasi liikuda, siis alustuseks võta endale hetk ja kuula. Kuula oma keha ja vaatle oma emotsioone. Ära mine tunnetetormiga ega ebameeldivustundega kaasa. Lihtsalt ole selles tundes kui kõrvaltvaataja.

Kuna Neitsi soosib pedantsust, siis pöörad nüüd ka oma tervisele tavalisest rohkem tähelepanu. Ka väikesed ebamugavused või tavalisest erinev tunne võib nüüd põhjustada sulle muret. Kipud olema lausa ülitundlik. Jällegi on soovituseks võtta rahulikult ja enne liigset muretsemist pisut jälgida, mis tegelikult toimub. Eriliselt tundlikud võivad praegu olla seedeorganid, soolestik ja kõht.

Täiskuu maagia

Täiskuuaeg sobib imehästi erinavateks rituaalideks ja maagiaks, mis kuuvalgel sooritatuna kannavad eriliselt võimsat väge. Seekordne täiskuu soosib puhastumist ja enese ning ümbruse harimist ja täiustamist. See tähendab nii seda, et võiksid teha koduse suurpuhastuse koos ebasoovitavate energiate välja ajamisega, kui ka seda, et võiksid tegeleda iseenda meele ja keha rahustamise ja tasakaalustamisega.

Kui soovid oma meelt rahustada, siis poolvääriskividest võiksid praegu kaaslaseks valida rahustava sodaliidi, mis aitab vabastada vanadest mõttemustritest, kergendab enesega leppimist ja vabastab hirmudest. Hea on kasutada ka kõrge vaimse vibratsiooniga kuukivi, mis aktiviseerib intuitsiooni ning aitab tuua lootust ja tarkust. Võid kanda nii nende kividega ehteid, hoida kivi enda lähedal või ka mediteerida nende kristallidega.

Maagilist täiskuuaega!

Tee maagilist täiskuurituaali, mis toob rikkuse ja külluse!

Puhasta oma kristalle ja lae neid uue energiaga.

Tee maagilist täiskuuvett.

Mediteeri täiskuu paistel.

Ennusta tulevikku.

Loe lisaks: Teaduslikult tõestatud: täiskuu mõjutab inimesi – ajab pisut pööraseks!

Ettevaatust! 3 musta maagia trikki, mida ära kunagi ette võta

Küünlamaagia | Ennusta tule abil endale tulevikku

4 lihtsat ja lõbusat viisi, kuidas õuna abil enda kallimat ja armuõnne ennustada

Seotud