Täiskuu Kaalude sodiaagimärgis: võimalikud on tunnetepursked ja suhetealased järsud muutused

Seekordne täiskuu on taas Kaalude sodiaagimärgis. Kuna täiskuu on teist korda järjest samas märgis, siis kutsutakse seda topeltkuuks. Seekord on eriti suur rõhk inimsuhetel ning omavahelisel läbisaamisel, mille osas võib esineda nii ootamatut õnne kui ka pingestumist ja lahkhelisid. Loe, kuidas täiskuu sinu sodiaagimärki mõjutab.

Seekordne täiskuu toob endaga tugevnenud emotsioone, ootamatut käitumist, rahutustunnet ja impulsiivsust. Nüüd võimenduvad suhtes kõik need teemad, mis on tasakaalust väljas. Parim, mida teha saad, et vältida liigseid pingeid, on võtta aeg maha ja vaadata kõigele läbi armastuse ja andestuse pilgu.

Võid tunda tugevat soovi teha midagi teismoodi kui seni, et murda rutiini. Varu kannatust, sest paljus peitub sinu rahutus hetkel taevastes seisudes. Oota enne suuremate muutuste tegemist pisut, et näha, kas sinu soovid ei olnud ajendatud hetke emotsioonidest. Katsu olla võimalikult paindlik ja samas avatud meelega, nii väldid hiljem tekkida võivat pettumust.

Kriisid ei pruugi avalduda ainult suhetes ümbritsevatega. Võid tunda, et oled ka ise liimist lahti, sinu tujud kõiguvad ning koged melanhoolsust või lausa kurbustunnet.

Tervise seisukohast vaadatuna on praegu hea periood tegeleda neerude ja alaseljaga seotud probleemide ennetamise ja raviga. Vältida tasub külmetamist ja stressi.

Kaalude tähemärgi kristallideks on kuntsiit, korall, opaal, roosa ahhaat, roosa kaltsiit, roosa kvarts, smitsoniit, unakiit. Nende kivide energia on praegu väga sobilik meditatsioonis ja ka lihtsalt enda läheduses hoidmiseks. Loe ka täiskuu kristallidest kuukivist ja labradoriidist SIIT.

Nõuanne igale tähemärgile, mida seekordse täiskuu ajal silmas pidada:

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Kõik lahendamata jäänud küsimused tõusevad nüüd jõuliselt päevakorda. Sul on kaks võimalust, kas nende probleemidega tegeleda või siis lasta neil lihtsalt minna. Vahel ongi targem mõnest asjast lihtsalt lahti lasta. Lase sellel täiskuul endale õpetada, kuidas alustada kerge südamega puhtalt lehelt.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Seekordne täiskuu toob sulle inspiratsiooni, tunned tõmmet kaunite kunstide, muusika, luule, kunsti ja kirjanduse vastu. Kasuta seda aega, et lasta oma loovus valla ja tegele just sellega, mille suunas tunned tõmmet.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Muutused ei ole kunagi kerged ja seekordne täiskuu toob sinu jaoks kaasa nii mõndagi uut. Katsu vastu pidada ja hoia meeles, et iga lõpp on millegi algus. Leia endas jõudu, et rasked ajad üle elada ja anna endale võimalikult palju puhkust.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Seekordne täiskuu toob sinu jaoks kaasa vastuseid, mida oled juba mõnda aega oodanud. Sellest tulenevalt tunned rõõmu või vähemalt kergendust. Sa ei ole enam teadmatuses ning see laseb sul panna paika uued plaanid ja leida uut inspiratsiooni.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Täiskuu muudab sind erakordselt rahutuks ning närviliseks. Sa pead leidma endale viisi, kuidas tuled praeguse perioodiga toime – mine loodusesse, loe raamatut, mediteeri või tee midagi muud sellist, mis sinu meelt rahustab. Vastasel juhul võid sa oma käitumisega olukorda veelgi pingestada.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Seekordne täiskuu toob sinu ellu autoriteediga seotud küsimused. Sulle ei meeldi, kui sulle öeldakse, mida pead tegema või mis on õige, kuid nüüd peaksid pisut hoogu maha võtma ja teisi kuulama. Vahel võivad nõuanded, mis esmapilgul tunduvad ahistavad ja piiravad, siiski kasulikuks osutuda. Seega, ära sulge oma kõrvu, vaid pane tähele, mida sulle soovitatakse.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nüüd kerkivad sinu ellu jõuliselt küsimused, mis on seotud enda vajaduste eest seismisega. Sa kipud olema impulsiivne ja oma ülekeevaid tundeid kergesti välja näitama, samas ei taha sa kellelegi haiget teha. Kui soovid säilitada häid suhteid ning samuti oma hingerahu, siis pea pisut hoogu ning mõtle, enne kui ütled.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Sinu jaoks toob täiskuu päevakorda teemad, mis on seotud sinu enda sisemiste vajadustega. Mõtle, kas lubad endale piisavalt puhkust, rõõmu ja naudinguid või hoiad end pidevalt millegi tõttu tagasi. Muidugi ei pea järgima pillavat elustiili, kuid kui elad pidevais kammitsais, siis võid jõuda kibestumise ja läbipõlemiseni.

Neitsi (24. august – 23. september)

Sa tunned pidevat soovi kõike kontrollida ja püüdled alati täiuslikkuse poole. Seekordne täiskuu võimendab seda kõike veelgi enam, mis võib kaasa tuua rahutuse ja ka pettumustunde. Keskendu rohkem armastusele, see on lõppude lõpuks kõige tähtsam. Kui armastad iseennast ja jagad südamesoojust ka teistele, siis saavad ka teised teemad sinu elus kergemini lahenduse.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nüüd tasub sul järele mõelda oma tegutsemise ja motiivide üle. Sa teed tihti asju lihtsalt sellepärast, et nii peab või et teistele heameelt valmistada. Mõtle järele, kas vahel ei lähe sinu teod sinu tõekspidamistega vastuollu. Ära karda järgida oma südame juhatust ka siis kui see sind ümbritsevaid just ei rõõmusta. Selgita oma motiive ja liigu julgelt sinna, kuhu sinu süda sind viib.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Seekordne täiskuu toob sinu ellu teemad, mis on seotud sellega, milline saab olema sinu tulevik. Mõtle järgi, kas sa pahatihti ei loobu pikaajalistest plaanidest lihtsalt sellepärast, et koged hetkelisi takistusi. Ära anna nii kergelt alla, sea endale selged sihid ja usu iseendasse. Sinus on rohkem sisemist jõudu kui isegi tajud.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Kas sulle tundub, et täiskuu tõstatab taas kord need samad vanad teemad, millega ikka ja jälle kokku puutud? Jah, nii see ongi. Sinu elu ei hakka muutuma enne, kui võtad südame rindu ja enda jaoks raskete teemadega silmitsi seisad. Sa ei saa murda mustrist välja lihtsalt seda ignoreerides, mis sind häirib.

Põnevat täiskuuaega!

Loe lisaks: Kümme üllatavat fakti selle kohta, mida toob enda kaasa täiskuu

Kuuaiandus: taimede istutamine vastavuses kuufaasidega tagab parema kasvu ja saagi

Kuidas kristalle puhastada ja uue energiaga laadida

Seitse tõhusat nippi, kuidas puhastada oma kodu soovimatutest energeetilistest külalistest

Seotud