Täiskuu Jäära märgis: aeg on leida stabiilsus ja sisemine tasakaal

Käes on aeg, kus täiskuu loob end energilises Jäära märgis. Täiskuu tipphetk on täna, 5. oktoobril, kuid ka paar päeva enne ja pärast seda on Kuu mõju tuntav. Kasuta täiskuu jõudu, et teha vabastavat rituaali, mis aitab üle saada ebakindlusest ja leida sisemine tasakaal.

Jäära märk annab võimsa energialaengu ja tahte asuda unistusi ellu viima ja plaane teostama. Kõik uued projektid ja ettevõtmised käivituvad hoogsalt ning jõuliselt. Eriti hästi läheb kõigil toimingutel, mis on oma kestuselt lühiajalised, kuna Jääral kipub püsivust väheks jääma. Vältida tasuks äärmustesse kaldumist ehk siis liigset tormakust ja impulsiivsust. Seda tasub silmas pidada ka inimsuhetes, just nüüd võivad äkilised väljaütlemised ja mõtlematud tegutsemised viia konfliktide ja tülideni.

Ettevaatlik tasub olla tule ja terariistadega ümberkäimisel ning vältida tormakusest tingitud traumasid! Võib esineda ka tuleelemendiga seotud hädasid – põletikke, palavikku, kuumarabandusi.

Praegu sobivad hästi mõnusad jalutuskäigud looduses, mediteerimine, enda sisse vaatamine ja vanadest mustritest välja murdmine.

Jäära tähemärgi täiskuu ajal tasuks hoida enda lähedal ka jõukust ja küllust ligi tõmbavaid kristalle. Selleks sobivad tsitriin, kullisilm ja sammalahhat. Neid võib kanda enda lähedal, nendega mediteerida või paigutada nad kodus külluse nurka.

Ära unusta täiskuuvalgel kristalle uue energiaga laadida! Hea oleks kristallid jätta ööseks õue või lahtise aknaga aknalauale, kus kuu saaks neid oma maagilise valguse ja väega täita. Loe kristallide laadimise kohta lisa SIIT.

Täiskuu vabastav rituaal

Rituaal on pärit

Looge rituaali läbiviimiseks pühalik atmosfäär. Süüdake küünal või lõhnaküünal või pange mängima teile meeldiv muusika. Kirjutage paberile nimekiri asjadest, millest soovite vabaneda. Paremal pool oleva pealkirja “Ma võtan omaks” alla kirjutage, mida võtate omaks, et lasta igal asjal minna. Kirjutage nende asjade kõrvale, millest soovite vabaneda, üks nn positiivne mõte.

Näide: Ma vabanen: Vanemate süüdistamisest oma probleemides. Seksuaalsest häbist. Soovist kätte maksta oma endisele abikaasale.

Ma võtan omaks: Et andestan mõlemale vanemale. Enda seksuaalsuses peituva ilu. Omapoolse vastutuse juhtunu eest, mis lõppes lahkuminekuga ja olen tänulik selle eest, mida õppisin.

Enne kui lähete rituaali järgmise osa juurde, võtke välja oma päevik ja kirjutage üles kõik need asjad, mida omaks võtate, et jäädvustada oma tervenemisprotsessi. Nüüd võtke käärid ja lõigake paberileht keskelt horisontaalselt pooleks, nii et ühele poole jääb tulp “Ma vabanen” ja teisele poole tulp “Ma võtan omaks”. Viige oma paberid sinna, kus on turvaline neid põletada. Öelge iga asi, millest vabanete, ja mida omaks võtate, kõva häälega välja ning seejärel põletage see ära (näiteks “ma vabanen emaga seotud kurbusest ja võtan omaks vabaduse olla õnnelikult mina ise”). Nende asjadega seoses, mille märgistasite südamekesega ja millega plaanite edasi tegeleda, võite paluda valmisolekut, mis aitaks teil edaspidi raskustega toime tulla (näiteks kirjutate “Ma palun, et oleksin valmis vabanema hirmust läheduse ees ja leiaksin julguse olla haavatav.”).

Kui olete lõpetanud, võtke välja oma päevik. Kirjutage üles need tegevused, mida plaanite ette võtta, et toetada täna saavutatut (näiteks kirjutate “Enne pühapäeva saadan oma emale kirja, et olen talle andestanud” või “Väärin ilusat kodu ja sellel nädalavahetusel ostan endale uue voodiriietekomplekti” või “Hakkan tegelema kompulsiivse ülesöömisprobleemiga ja järgmise teisipäeva õhtul lähen sõbrannaga koos trenni” vmt).

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks: Astroloogiline sobivus: millise sodiaagimärgi esindajast peaksid kohe heaga eemale hoidma?

Sodiaagimärgid ja suhted: kuidas sa kohtled oma endist kallimat?

TEST | Vali puu ja saa teada, milline on sinu iseloomu põhiolemus

Saa teada, mis on sinu sodiaagimärgi tugevaim vaimne võime!

Just see on sinu sodiaagimärgi negatiivseim omadus

Arvuta välja oma elutee number ja saad teada, kui hästi sobid oma partneriga