TÄISKUU HOROSKOOP | Mida toob kaasa pööripäevaaegne täiskuu sinu sodiaagimärgile?

Seekordne täiskuu satub kokku sügisese pööripäevaga – täiskuu tipphetk on küll homme, kuid mõjud on tugevalt tunda ka juba täna. Need kaks maagilist sündmust võimendavad üksteise mõjusid ning seega tasub teada, mis peaksid sel perioodil tegema ja mida vältima. Loe, mis on sinu tähemärgil oodata Jäära täiskuult.

Jäära märk annab võimsa energialaengu ja tahte asuda unistusi ellu viima ja plaane teostama. Kuid siinkohal tuleks olla tähelepanelik, et ei joostaks peaga läbi seina. On oluline tunnetada, kas panustad oma energiat õigesse kohta või rapsid tulutult ning kulutad oma jõuressursse täiesti valesti.

Praegu sobivad suurepäraselt mõnusad jalutuskäigud looduses, mediteerimine, enda sisse vaatamine ja vanadest mustritest välja murdmine.

Jäära tähemärgi täiskuu ajal tasuks hoida enda lähedal ka jõukust ja küllust ligi tõmbavaid kristalle. Selleks sobivad tsitriin, kullisilm ja sammalahhat. Neid võib kanda enda lähedal, nendega mediteerida või paigutada nad kodus külluse nurka.

Loe, mida on täiskuuajalt oodata sinu tähemärgil:

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Tavaliselt toimib sinu puhul hästi see, et tegutseme kohe-küsimusi esitame hiljem. Praeguse täiskuu perioodi ajal tuleks sul aga ennast vaos hoida ja enne mõelda ning siis veel korra mõelda ja alles siis öelda. Eriti kehtib see kõige osas, mis puudutab inimsuhteid, nii romantilisi, sõbra- kui tööalaseid suhteid. Ära ole tormakas, vaid anna endale aega. Mitte midagi ei juhtu, kui sa ei tegutse kohe, vaid alles siis kui oled põhjalikult järele mõelnud ja endas täiesti kindel.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Sinu jaoks toob täiskuu kaasa väga soodsa aja. Seega, mida iganes sa oled plaaninud ette võtta, siis nüüd tasub sul härjal sarvist haarata. Praegu toob elu sulle ka palju taipamist, mis lööb õhu mõnusalt klaariks. Mõistad nüüd paremini inimesi, nende tundeid ja mõtteid. Sulle saab selgemaks see, miks üks või teine inimene just nii on käitunud. Tunned end hetkel nagu kala vees ja pea kõik, mida ette võtad, peaks hästi sujuma.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Seekordne täiskuu muudab sind pisut pööraseks. Sa tunned, et tahaksid elada nii nagu poleks homset. Paraku aga on homme ka päev, seega võta veidi hoogu maha. Sa pulbitsed elujanust ja tegutsemistahtest, mis on küll superpositiivne, kuid pikaajalise edu võti on siiski mõõdukus. Seega, katsu leida ka viise, kuidas puhata, lõdvestuda, oma sammude üle pisut järgi mõelda.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Suvi oli sinu jaoks täis kiireid muutusi ja tegutsemist. Selle käigus said aga ka mõned suhted pisut kannatada ja muutusid pingeliseks. Praegune aeg on hea selleks, et suhteid siluda ja lahkhelisid lahendada. Alusta sellest, et andestad – nii teistele kui ka iseendale. Keegi meist ei ole täiuslik ja emotsioonid võivad ikka aegajalt üle pea kokku lüüa. Sõlmi nüüd maailmaga rahu ja saad puhtalt lehelt edasi liikuda.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nüüd tasub sul järgi mõelda, kas sind on viimasel ajal ehk oma rüppe haaranud mõni kiusatus, pahe või lihtsalt häiriv muster, millest sa ei suuda ega suuda välja murda. Kui tunned, et see on tõepoolest nii, siis on just nüüd aeg selleks, et asuda tegutsema. Sa ei pea muutuste tegemiseks ootama uue nädala või lausa uue aasta algust, seekordne täiskuu on selleks just sobiv. Nüüd toetab sinu samme ka universum omapoolse jõu-ja energialaenguga.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Sinu jaoks toob täiskuu esiplaanile teemad, mis on seotud raha ja sinu majandusliku olukorraga. Nüüd võid tunda, et peaksid ehk pisut kokkuhoidlikumalt ja jätkusuutlikumalt majandama hakkama. Raha võib sinu jaoks kohati tunduda kui pelgalt paber, kuid ometi vajavad arved maksmist ja ka pisut säästmist ei tee paha. Vaata nüüd oma finantsid hoolikalt üle ja tee muutused seal, kus vaja.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Kuigi sa oled enamasti oma otsustes ja soovides väga kindel, sest need põhinevad faktidel ja põhjalikul uurimustööl, siis praegu peaksid oma kangekaelsusest loobuma. Lase oma ellu rohkem intuitiivsust ja ole valmis kuulama oma südame häält. Sinu jaoks on nüüd aeg puhkusel, spontaansusel ja paindlikkusel. See aitab sul taas oma ellu harmoonia ja tasakaal tuua.

Neitsi (24. august – 23. september)

Sa oled juba mõnda aega proovinud oma südameasju kindla kontrolli all hoida. Oled vältinud tunnete ülekeemist ja ennatlikke otsuseid. Praegune täiskuu toob sulle just südameasjade osas kaasa julgust, enesekindlust ja elu usaldamist. Julged nüüd astuda välja mugavustsoonist ja avada oma südame. Praegu on hea aeg ka kohtinguteks ja oma kallimaga suhte tugevdamiseks.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Seekordse täiskuu ajal tasub sul pisut aeg maha võtta, puhata ning oma lähedaste ja kõige kallimate seltsis rahulikult lõõgastuda. Sa oled alati täis tegutsemistahet ja kuni aasta lõpuni ootab sind ees ka palju tegemisi, uusi projekte ja suurepäraseid ideid, mida tahad ellu viia. Seega, kogu nüüd jõudu ja lae oma patareid pilgeni täis, et sul oleks jaksu maailmaga silmitsi seista.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Täiskuu toob sinu jaoks kaasa energia, mis on sinu muutliku meelelaadiga täiuslikus harmoonias. Nüüd tasub sul olla avatud ja proovida uusi asju, sest just praegu saad sa huvitavate kogemuste ja põnevate seikluste osaliseks. Suhetes sõprade ja lähedastega tasub tähele panna seda, et praegu võivad nemad vajada sinu abi ja tähelepanu rohkem kui sina nende oma. Seega, ava oma süda, ole lahke, tähelepanelik ja armastav.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Sa pead nüüd end kokku võtma ja mõned tähtsad otsused langetama. Kui oled vaevelnud kõhklustes, siis praegune täiskuuaeg peaks tooma sulle piisavalt mõtteselgust ja enesekindlust, et teha elumuutvaid samme. Sa suudad teha häid ja õigeid valikuid. Seega, kasuta võimalust ja hakka julgelt liikuma selles suunas, millest oled alati unistanud.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Kui varasemalt on tundunud, et sinu ideed ja soovid on inimeste jaoks tundunud liiga mastaapsed, pisut omapärased või lihtsalt veidi kauged, mis ei kõneta, siis nüüd asjad muutuvad. Seekordne täiskuu toob sinuni taipamise, kuidas inimesi paremini “käsitleda”. Selle asemel, et neile suure hooga oma ideed ette lajatada, hakkad nüüd tasa ja targu pinda ette valmistama. Pikas plaanis toob see lähenemine sinu jaoks kaasa hoopis paremad tulemused.

Loe lisaks. Armastuse horoskoop: loe, millised on erinevad tähemärgid armununa!

Vaata, mida sõrmede pikkus näitab sinu iseloomu kohta!

Kristallid, mis aktiveerivad selgeltnägemist ja võimendavad intuitiivset tunnetust

Kodu energeetiline puhastamine eemaldab soovimatud energiad ja loob harmoonilise keskkonna

Seotud