TÄISKUU HOROSKOOP: kuidas mõjutab sind taevas kõrguv Kaksikute märgi täiskuu?

Reedel, 23. novembril särab taas meie kohal taevas müstiline ja jõuline täiskuu, seekord siis Kaksikute märgis. Kaksikutes liikuv Kuu toob kaasa muutliku ja rahutu õhustiku. Raske on midagi ette planeerida, sest viimasel hetkel võib palju muutuda. See omakorda toob kaasa võimalused pingeteks, plahvatusteks ja lahkhelideks. Loe lähemalt, mida on täiskuul seekord sinu jaoks varuks ja mida peaksid tähele panema, et vältida soovimatuid tagajärgi.

Veemärgid – Vähk, Skorpion, Kalad

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Sinu jaoks ei saa seekordne täiskuuaeg just lihtne olema. Õhus on palju pingeid ja tunned end tasakaalust väljas olevana. Kuna sinu närvid on tavalisest enam pingul, siis on ka lahkhelid ja tülid kerged tekkima ning seda eriti just oma kõige lähedasematega. Ole tähelepanelik ja varu rohkesti kannatust. Loe enne mõttes kümneni kui midagi ütled.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Täiskuu toob sinu jaoks kaasa küllaltki keeruka aja. Sa võid märkamatult sattuda nii keerukatesse situatsioonidesse, et nendest vabanemiseks tuleb sul kõvasti vaeva näha. Katsu vältida kõiksugu riskantseid ettevõtmisi ja salakavalaid ahvatlusi, sest praegu on väga suur võimalus teha kahetsusväärseid vigu. Suhtu endasse armastuse ja hoolega ning väldi kõike, mille kohta tead, et see teeb sulle halba.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Seekordne täiskuu paneb sind mõtlema, kas oled oma elus ikka õigel teel. Ära võta praegu ette mingeid ootamatuid samme, vaid vaata, ehk kulub sulle lihtsalt ära mõni väike muutus oma igapäevarutiinis. Väga oluline on ka see, et väljendaksid oma tundeid ja mõtteid teiste jaoks arusaadavalt. Praegu võib ette tulla valestimõistmini, solvumisi ja haavumist just selle tõttu, et üksteisega ei räägita.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Täiskuu toob sinu teele takistused, mis ei lase sul soovitud suunda liikuda. Paigalseisu võib põhjustada eriti majanduslik olukord või saamata jääv tulu. Ära satu paanikasse. Asjad lahenevad sinu jaoks küll, kuid pead lihtsalt kõige jaoks rohkem aega varuma, kui esialgu planeerisid. Praegu ongi sinu joaks igas eluvaldkonnas kõige olulisem see, et teed plaanid ja mõtled oma edasised sammud hoolikalt läbi.

Neitsi (24. august – 23. september)

Sinu jaoks toob seekordne täiskuu kaasa suurenenud mõistmise ja arusaamise, nii iseenda kui teiste tunnete ja mõtete osas. Ka sinu intuitsioon on praegu tugevam kui tavaliselt ning tähele tasub panna ka oma unenägusid. Võid saada märke ja juhatust, mis aitavad sul jõuda enda jaoks uuele teele. Täiskuu toob kergendust ka sinu töö- ja rahaasjadesse. Nüüdsest peaksid asjad hakkama liikuma jõudsalt paremuse suunas.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Täiskuu võimendab sinu jaoks kõike seda, mis on sind viimasel ajal häirinud. Seega, ära unusta lõõgastuda! Sinu jaoks on äärmiselt oluline võtta vajadusel aeg maha ja anda endale puhkust. Kui stress üle pea kasvab, siis kipud ütlema ja tegema asju, mida sa ei mõtle ja hiljem kibedasti kahetsed. Pea meeles, et praegu tasub enne mõttes kümneni lugeda ja alles siis midagi öelda.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Täiskuu keerab seekord sinu maailma üsnagi peapeale. Ühelt poolt tunned sa inimeste suhtes suuremat sümpaatiat ja lähedustunnet. Teisalt aga oled kimbatuses, ega tea, kuhu suunas peaksid oma elu ja suhetega edasi liikuma. Kõige targem, mida praegu teha saad, on anda endale aega ja rääkida oma lähedastega avameelselt oma tunnetest ja mõtetest. Teiste toetus ja uus vaatenurk lisavad sulle kindlust ja vähendavad pinget.

Lõvi (24. juuli – 23. – august)

Seekordne täiskuu tõstab sinu jaoks õhku nii mõnedki olulised küsimused. Sinu elus on teemasid ja inimesi, kes inspireerivad ja sütitavad sind, kuid tunned, et sa ei jõua ega saa kõigega tegeleda. See tekitab sinus kimbatust ja sa tunned, et ei tea, kuhu suunas oleks mõistlik edasi liikuda. Nüüd pead seadma iseennast esiplaanile ja mõtlema, mis teeb just sind õnnelikuks. Jäta seekord teiste soovid, ootused ja lootused kõrvale. Sina ise oled see, kes loeb!

Ambur (23. november – 21.detsember)

Täiskuu mõjutab sind seekord üsna tugevalt ning meenutab sulle, et sinus on palju sisemist jõudu ja võimu oma elu muuta. Tunneta oma väge ja kasuta praegust aega selleks, et oma elu taas soovitud suunas juhtima asuda. Kui oled vahepeal õigelt teelt kõrvale kaldunud, siis tasub nüüd maha istuda ja lasta oma sisetundel taas jõuliselt pinnale kerkida. Sinu loomuomane intuitsioon juhib sind õigeid otsuseid tegema, lihtsalt kuula seda.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Seekordne täiskuuaeg saab olema sinu jaoks imeline. Kõik universumi uksed on sinu jaoks valla, seega, mida iganes sa soovid, selle peaksid ka saama. Liigu kindlalt ja teadlikult selle suunas, millest unistad. Täiskuuaeg käivitab sinu jaoks protsessid, mis mõjutavad sinu elu veel mõnda aega. Kui sa tead, mida sa tahad, siis seda sa ka saad. Pea seda hoolega meeles!

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Täiskuuaeg toob sinu hinge kahtlused ja segased tunded. Tunned nüüd soovi oma mõtetest ja emotsioonidest paljude inimestega rääkida, kuid peaksid pisut hoogu maha võtma. Parem jaga oma tundeid vaid kõige lähedasematega. Vastasel korral võid saada hoopis soovimatud lõpptulemused. Hoidu ka vaidlustest ja ära suru oma arvamust peale. Praegu on parim, mida teha saad, olla tähelepanelik ja järelandlik. Nii väldid edasisi probleeme.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Seekordne täiskuu toob sinu jaoks kaasa keeruka aja. Inimesed, kellega sa just hea meelega kokku ei puutu, satuvad sinu teele ja see teeb ka sinu meele mõrudaks. Sa pead olema resoluutne ning pahatahtlikud ja ebaausad inimesed oma elus välja lõikama. Ütle oma ootused ja soovid arusaadavalt välja ja vajadusel katkesta lihtsalt selliste inimestega suhted. Parem õudne lõpp kui lõputu õudus!

Loe lisaks: Teaduslikult tõestatud: täiskuu mõjutab inimesi – ajab pisut pööraseks!

Kümme üllatavat fakti selle kohta, mida toob enda kaasa täiskuu

Käes on täiskuuaeg: kuidas mõjutab Kuu taimekasvu?

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.