Taevased saatjad: kaitseinglid toovad sulle abi ja juhatust

Meil kõigil on oma kaitseinglid, kes saadavad meid terve elu. Ingliekspert Doreen Virtue õpetab, milliste palvetega ja kuidas nende poole pöörduda ning kuidas saada teada oma taevaste saatjate nime.

Ingel on meie mõistes taevane (mittefüüsiline) olend, kes on Looja egotu sõnumitooja. Tegelikult pärineb sõna ingel kreeka keelest ja tähendab “Jumala sõnumitoojat”. Inglid on taevase armastuse ja juhatuse toojad.

Eluaegse selgeltnägijana olen näinud, et igal inimesel on vähemalt kakskaitseinglit. Paljudel inimestel on neid rohkem kas seetõttu, et nad on palunud endale lisaks ingleid, või seetõttu, et teised on palunud Loojat nad neile saata. Nad on su isiklikud inglid, kes on sinuga koos kogu su eluaja.
Mõned inglid tulevad ja lähevad kogu elu vältel, olenevalt su olukorrast ja vajadustest. Aga su põhilised inglid jäävad samaks. Su kaitseinglid on koos sinuga igal hetkel. Nad armastavad sind tingimusteta ja tahavad sulle parimat. Nad ei väsi sinust kunagi, nad ei arva, et oled tüütu, nad ei pahanda sinu peale. Nad on ju inglid!
Nagu inimestel on ka inglitel nimed. Su isiklik suhe oma kaitseinglitega süveneb, kui räägid nendega pidevalt. Üks viis neid paremini tundma õppida on küsida neilt nime. Vaiksel hetkel, kui miski sind ei sega, mõtle või ütle valjusti: “Inglid, palun öelge mulle oma nimed.” Seejärel pane tähele, kuidas nimi jõuab sinuni mõtte, sõna, tunde või visioonina. Kõige parem on need nägemused üles kirjutada, et need meelde jääksid .Mõni nimi võib kõlada ebatavaliselt. Kui sa ei saa midagi teada, tähendab see, et püüad liiga pingsalt. Oota, kuni oled lõõgastunud, ja küsi uuesti. Siis ütle inglitele: “Palun saatke mulle füüsilises maailmas märke, et saaksin teada, kas mõistsin teie nimesid õigesti.” Seejärel satud kokku nimedega, mille oled saanud, inimeste kaudu, keda kohtad, vestluste kaudu, mida pealt kuuled, jne. Sa võid seda ka teiste jaoks teha, isegi kui sa pole koos selle inimesega, kelle inglite nimed sa saad. Lihtsalt ole selle inimesega ühel lainel, lõdvesta õlad, hinga sügavalt, hoia endas kavatsust võtta ta inglitega kontakti ja järgi samu nõuandeid. Tavaliselt hakkab meie madalam mina (ego) vaidlema, et me mõtleme need nimed välja. Seetõttu me palumegi saata inglitel märke, kas oleme õigesti aru saanud. Sa hämmastud, kui loominguliselt võivad inglid aidata leida kinnitust, etoled kuulnud õigesti!
Me ei palveta inglite poole ega teeni neid. Me anname kogu hiilguse Loojale. Inglid pole seotud ühegi usuga, nemad aitavad kõiki. Nad töötavad koos mis tahes religiooni ülestõusnud meistritega. Inglite eesmärk on täita Looja tahet, milleks on rahu maa peal. Need olendid teavad, et kui igaüks meist on rahuarmastav, siis on meil terve maailm täis rahuarmastavaid inimesi. Niisiis on su elu eesmärk olla rahuarmastav ja inglid tahavad sind sealjuures aidata.
On tõsi, et katsumused aitavad meil kasvada, aga inglid ütlevad ka seda, et tasasus viib veelgi suurema arenguni. Tasakaalus olles on meie elu ja loovus rohkem avatud teenimisele ning meie kehad on terved. Meie suhted arenevad ja õitsevad ning me oleme Looja armastuse säravad olendid.
Vahel öeldakse mulle: “Noh, Jumal juba teab, mida ma vajan, niisiis ei palu ma midagi.” Tõsi … aga meid on loodud elama vaba tahtega. See tähendab, et Looja ega inglid ei saa meie ellu vahele segada ilma meie loata. Teiste sõnadega: me peame paluma nende abi, enne kui nad aitavad. Pole tähtis, kuidas sa palud, vaid see, et palud. Sa võid paluda valjusti, vaikselt või kirjalikult. Sa võid laulda, sosistada, masinal kirjutada või isegi kisendada oma palve, et taevas sind juhataks. Sa võid sõnastada palve positiivselt – afirmatsioonina või härda palvena. Mis tahes abipalvest piisab, et anda Jumalale ja inglitele õigus vahele segada.
Ma kuulen, kui inimesed räägivad: “Ma ei taha taevast oma väikeste soovidega tülitada.” Taevastele olenditele pole aga miski liiga väike ega liiga suur. Nad lihtsalt tahavad meid aidata, mis tahes meile rahu annab, ja sageli on väikeste teenete tulemuseks pikaajaline rahu. Inglid ütlevad, et ka elu väikesed stressitekitajad segavad rahu. Niisiis palu abi, see on sinu osa maailma rahus.
Kui sa ei tea, mida paluda, siis pole sellest midagi. Sa võid lihtsalt öelda: “Palun aita mul rahus olla.” Ja nad asuvad sinu heaks tööle. Või palu midagi spetsiifilist ja ütle: “Palun, Looja, seda, või midagi paremat.” Taeval on alati kõrgemad standardid kui meil endil. Ainult ära anna Loojale ja inglitele stsenaariumi, kuidas olukorda lahendada. Ning ära kaota aega ega energiat muretsemiseks, kuidas taevas sind aitab. “Kuidas” sõltub Looja lõpmatust tarkusest. Sinu asi on vaid abi paluda ja seejäreljärgida juhatust, mis sulle saadetakse.
Autor: Doreen Virtue
Allikas: Doreen Virtue “Ingliteraapia käsiraamat”, kirjastus Pilgrim

Seotud