Taevased abilised: sind ümbritseb alati ingellik energia

Suurbritannia meedium ja selgeltnägija Kyle Gray jagab nõuandeid, kuidas inglitega kontakti saada, paluda vajadusel nende abi ja häälestuda taevaste energiate lainele.

Inglite abi hädasolijale

Parim viis inglitega ühenduse saamiseks on lausuda jaatavaid palveid. Kuid inglid on näidanud mulle ka üht teist suurepärast moodust, kuidas nende abistavat energiat endale tõmmata, eriti hätta sattudes. Alati kui ütleme “mina olen” ja lisame sinna sõna, tõmbame oma olemusse selle sõna energiat. Näiteks kui sisendada endale “mina olen valgus”, ühendame end kõige jumalikuga. Inglid nimetavad seda mina-olemist meie tõeliseks olemuseks, meie jumalikuks sädemeks, meie hingeks. Mõnikord võib sisendada ka ingli nime, et see ingel tooks meile oma jumalikud omadused. Hädas olles olen sageli öelnud “mina olen Miikael”. See tõmbab mulle peaingel Miikaeli energiat. Miikaeli energia on eriti hea ohtlikes olukordades, tulistes vaidlustes või enesekindluse turgutamiseks. Miikaeli nime nimetamine valab meid üle toetava kiirgusega.
Väga hea on ka öelda “olen Raafael”. See kutsub appi tervendava ingli. Tema abi on igasuguse tervenemise ja haigustest jagusaamise puhul suurepärane.
Kui teil on tüli armsamaga, aitab teid, kui ütlete “olen Raguel”. Pidage meeles, Ragueli nimi tähendab “Jumala sõpra” ja tema on perekonna ingel, kes lahendab igasuguseid konflikte.
“Olen Gaabriel” annab teile kosutust ja loova ingli Gaabrieli energiat. Gaabriel aitab meil suhelda avatult, targalt ja väeliselt. Gaabriel on ka emade ingel. Seega kui vajate juhatust oma lapse või laste puhul, aitab just tema teid.
“Olen Uriel” heidab olukorrale valgust. Uriel on valguse ingel, kes inspireerib meid kõiges, mida ette võtame. Kui olete kaotanud pinna jalge alt ega tea, mida edasi teha, aitab tema energia teil lahendust leida.
Taolist nime nimetamist võib proovida iga ingli nimega. Küllap avastate, millist tähelepanuväärset mõju see teie elule avaldab.
Sulgege silmad ja hingake sügavalt sisse. Kujutlege, mitu ingellikku energiat teid toetab. Võib-olla näete ühte, kahte või enamatki. Kui olete küllaldaselt kindel, kasutage häälestumise harjutust ja küsige igalt inglilt, millise eesmärgiga on nad teie kõrval ja kuidas saaksite omapoolse abiga nende eesmärgile kaasa aidata. Samuti võite küsida, kas neil on edastada mõni sõnum või õpetussõna. Kui hingate küsimise ajal sügavalt, jõuabki juhatus teieni.

Häälestumise harjutus
Häälestumiseks on vaja teha järgmist: Kujutlege enda ümber kaunist, heledat ja kaitsvat valgust. Tervitage ingleid palvega, mis võiks kõlada umbes nii: “Tänan teid, inglid, et olete koos minuga ja aitate mulenda armastust vahendada.” Kujutlege, et teie kulmude vahel lööb õitsele kaunis lillakas roosiõis. Kujutlege, et teie südamekeskuses lööb õitsele kaunis roosa roosiõis. Seejärel kujutlege, et teie kõrvadest kumab heledat valgust. See sümboliseerib inglite armastuse kuulmist(selgeltkuulmist). Hoidke silmad avatuna või suletuna, kuidas teile paremini sobib, ja öelge: “Mida ma peaksin teadma?” Mina näen seda küsides sageli pilte või kuulen oma peas sõnu, mida lausub kas minu sisemine hääl või kellegi teise hääl. Kui pärast seda ei ole teiega midagi veel juhtunud, siis hingake sügavalt päiksepõimikuga sisse ja kujutlege midagi kaunist. Kui te välja hingate, ilmub juba midagi meeleekraanile. Kõige parem on nähtu, kuuldu ja tunnetatu üles kirjutada.
Te võite inglite kohta ka küsimusi esitada. Alguses on seda kergem teha kas-küsimuste vormis, millele saabvastata “jah” või “ei”. Kui ühendus tugevneb, hakkavad teieni jõudma pikemad vastused. Usaldage seda, mis pärast teie meeleekraanile ilmub. Kui tunnete, et olete lõpetanud, pöörake protsess ringi. Sulgege roosiõied südamekeskuses ja kolmandas silmas. Öelge: “Aitäh teile, inglid, kõige eest. Palun kandke hoolt selle eest, et kui minu läheduses veel on mõni energia, siis saaks see saadetud tagasi universumisse tervendamiseks. Nii jääb.”
Allikas: Kyle Gray “Inglilausuja”, kirjastus Pilgrim

Seotud