Taevas särab Kaalude sodiaagimärgi täiskuu: fookuses on karma ja suhted!

Laupäeval, 31. märtsil on astronoomilise kevade esimene täiskuu. Seekordset täiskuud võib kutsuda ka kevadpühade täiskuuks ning samuti ka siniseks Kuuks, kuna tegemist on märtsi teise täiskuuga. Kuna Kuu on Kaalude märgis, siis on esiplaanil kõik teemad, mis on seotud suhete, emotsionaalse tasakaalu ja karmaga.

Täiskuu toob endaga alati kaasa pisut müstilise ja erakordse aja. Mõjutatuna Kaalude sodiaagimärgist, on praegune aeg hea, et tegeleda teemadega, mis on seotud suhete, partnerluse, töö ja karmaatiliste sidemetega. Kaalude märk rõhutab seda, et me kõik oleme omavahel seotud ja ühenduses, seega kui suudad mõista paremini iseennast ja oma vajadusi, siis suudad olla ka paremates suhetes end ümbritsevate inimestega. Praegu tasub tegeleda nii meditatsiooni kui sisevaatlusega, et paremini mõista oma tundeid. Läbi selle suudetakse soovi korral ka parandada ja muuta pingelisi ning keerukaid suhted. Samas, kui käituda hoolimatult, isekalt ja mõtlematult, võivad inimsuhted ka pingestuda ning tekkida tülid ja arusaamatused. Seega, mõtle enne hoolega, kui midagi ütled ning ära tegutse esimeste emotsioonide ajel. Loe, kuidas pöörata oma karmat positiivseks SIIT.

Tervise seisukohast vaadatuna on praegu hea periood tegeleda neerude ja alaseljaga seotud probleemide ennetamise ja raviga. Vältida tasub külmetamist ja stressi. Loe, kuidas on seotud emotsioonid ja organite tervis SIIT.

Kaalude tähemärgi kristallideks on kuntsiit, korall, opaal, roosa ahhaat, roosa kaltsiit, roosa kvarts, smitsoniit, unakiit. Nende kivide energia on praegu väga sobilik meditatsioonis ja ka lihtsalt enda läheduses hoidmiseks. Loe ka täiskuu kristallidest kuukivist ja labradoriidist SIIT.

Maagilist täiskuuaega!

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks:

Kümme üllatavat fakti selle kohta, mida toob enda kaasa täiskuu

Teaduslikult tõestatud: täiskuu mõjutab inimesi – ajab pisut pööraseks!

Maagiline täiskuurituaal, mis toob rikkuse ja külluse!

Unenägude seletamine: mida tähendab sinu unes nähtud inimene

Seotud