Taevas särab jõulise ja kirgliku Skorpioni sodiaagimärgi energiaga täiskuu

Esmaspäeval, 30. aprillil loob end taevas salapärasest, maagilisest ja kirglikust Skorpioni märgist kantud täiskuu. Loe lähemalt, mida see endaga kaasa toob ning tee ka uute alguste rituaali.

Skorpioni märgi täiskuu toob võimsalt päevakorda muutused läbi transformatsiooni, alateadvusest esilekerkivad hirmud, enesevalitsemise ja ka võimuvõitluse teema. Samuti on jõuliselt esiplaanil kõik suhete ja seksiga seonduvad teemad. On hea võimalus selleks, et kohtud oma hingesugulasega. Õhus on kirge, sensuaalsust ja tugevaid tundeid. Praegu on hea aeg selleks, kui soovid oma elus mõne negatiivse teemaga lõpparvet teha. Skorpioni märgi täiskuu aitab sul leida endas vajalik jõud ja julgus, sõlmida lahtised otsad ning alustada uuelt puhtalt lehelt.

Kui tegeled hetkel mõne suhteteemaga, siis lähtu kindlasti oma intuitsioonist ja tunnetusest, kuna praegu on oht, et inimesed käituvad ettearvamatult, vahel ka dramaatiliselt ja intensiivselt. Võta endale teadlikult vastutus oma väljaütlemiste ja käitumise eest ning ole enda vastu lõpuni aus.
Skorpioni märgi täiskuu aitab sul selgelt näha suhtealaseid kitsaskohti ning juhib tähelepanu just sellele aspektile, millega sul tuleks tegeleda. Seega, praegu on suurpärane aeg, et luua kord ja harmoonia oma armuasjades. Peaksid vaid silmas pidama seda, et suudaksid säilitada rahu. Skorpioni märk aktiveerib ka armukadeduse ja kirglikust mõttevahetusest võib kergesti välja kasvada tuline draama.

Tervise osas tasuks silmas pidada, et Skorpioni märgile alluvad suguelundid, põis ja jämesoolning praegu on need piirkonnad eriliselt tundlikud ning ka haigustele (külmetumisele) vastuvõtlikud.

Skorpioni märgi täiskuu on suurepärane aeg ka ennustamiseks ja maagiaga tegelemiseks, sest sinu intuitsioon on tugev ja suudad lugeda suurepäraselt sulle saadetud märke.

Kristallidest sobivad praegu just sellised, mis harmoneeruvad Skorpioni märgiga. Soovituseks oleks neid kristalle siis kanda ehtena, hoida endal ligidal või siis mediteerida nendega. Sobivad kivid:

  • karneool – kirg, elujõud, küllus, rõõm
  • suitsukvarts – maandav, kaitsev, rahustav
  • punane jaspis – annab energiat ja elujõudu, puhastab,
  • rodokrosiit – avab südame, tõmbab ligi hingesugulast, julgustab väljendama tundeid
  • oonüks – leevendab stressi, annab jõudu, aitab omandada elu õppetunde

Täiskuu rituaal “Lase vabaks see, mis sind enam ei teeni”

Täiskuu on suurepärane aeg maagilisteks rituaalideks. Kuna Skorpioni märk soosib allasurutud teemade üles kerkimist, siis on praegu hea aeg teha rituaali, mis vabastab sind mineviku taagast ja laseb sul keerata oma elus uue lehekülje.

1. Loo endale paik, kus asud rituaali läbi viima. Süüta küünlad, põleta viirukit ja soovi korral kaasa mõned kristallid (uute alguste kristallid on roheline kaltsiit, kuntsiit ja kuukivi, kuid võid lasta ka oma intuitsioonil vabalt kivi valida).

2. Võimaluse korral istu või seisa nii, et Kuu on sulle nähtav. Tunneta Kuu energiat ning isegi kui halva ilma tõttu Kuud näha ei ole, siis kujutle oma meeles, kuidas Kuu suunab oma valguse sinule. Tunneta, kuidas Kuu mõjutab Maad ja sinu keha.

3. Rahusta oma meel, tunneta jalataldadega maapinda (soovi korral võid seista paljajalu maapinnal) ning raputa kogu pinge oma kehast välja.

4. Aseta enda ette suur kauss veega.

5. Keskendu teemale, mida soovid oma elus lõpetada ja vabaks anda. Väljenda tänulikkust selle kogemuse eest, nind väljenda konkreetset soovi selle juurest edasi liikuda. Võta ujuv küünal ja kirjuta või kraabi sellele märksõna, mis iseloomustab seda, mille soovid maha jätta.

6. Aseta küünal vette, süüta see ning keskendu oma soovile. Lase kindlasti küünlal lõpuni põleda ning rituaali lõpetuseks võta endale hetk, et tunnetada Kuu jõudu ja tänada teda abi eest.

Maagilist täiskuuaega!

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks: Kümme üllatavat fakti selle kohta, mida toob enda kaasa täiskuu

Teaduslikult tõestatud: täiskuu mõjutab inimesi – ajab pisut pööraseks!

Seotud