Taevas kõrgub Jäära sodiaagimärgi täiskuu: energiatase on kõrge ja emotsioonid lahvatavad üle pea

14. oktoobril ehk juba homme on seekordse täiskuu tipphetk. Kuu mõjutab meid tugevalt aga ka juba täna ning veel mõned päevad hiljemgi. Täiskuu periood on tavapärasest pingelisem, koged muutusi ja emotsioonid võivad kalduda ühest äärmusest teise.

Jäära märk annab võimsa energialaengu ja tahte asuda unistusi ellu viima ja plaane teostama. Kõik uued projektid ja ettevõtmised käivituvad hoogsalt ning jõuliselt. Edukalt läheb kõigil toimingutel, mis on oma kestuselt lühiajalised, kuna Jääral kipub püsivust väheks jääma.

Vältida tasuks äärmustesse kaldumist ehk siis liigset tormakust ja impulsiivsust. Seda tasub silmas pidada ka inimsuhetes, just nüüd võivad äkilised väljaütlemised ja mõtlematud tegutsemised viia konfliktide ja tülideni. Samas, kõik kriisid, mis suhetes praegu ette tulevad, näitavad sulle ära, mida saad parandada ja kuidas antud teemast edasi liikuda. Kuna inimesed on praegu ausad ja oma arvamuse avameelne väljaütlemine tuleb väga loomulikult, siis selle pinnalt on võimalik luua nii lähedasemaid sõbrasuhteid kui ka alustada uut armusuhet.

Ettevaatlik tasub olla tule ja terariistadega ümberkäimisel ning vältida kiirustamisest tingitud traumasid! Võib esineda ka tuleelemendiga seotud hädasid – põletikke, palavikku, kuumarabandusi.

Praegu sobivad hästi mõnusad jalutuskäigud looduses, mediteerimine, enda sisse vaatamine ja vanadest mustritest välja murdmine.

Jäära tähemärgi täiskuu ajal tasuks hoida enda lähedal ka jõukust ja küllust ligi tõmbavaid kristalle. Selleks sobivad tsitriin, kullisilm ja sammalahhat. Neid võib kanda enda lähedal, nendega mediteerida või paigutada nad kodus külluse nurka.

Ära unusta täiskuuvalgel kristalle uue energiaga laadida! Hea oleks kristallid jätta ööseks õue või lahtise aknaga aknalauale, kus kuu saaks neid oma maagilise valguse ja väega täita. Loe kristallide laadimise kohta lisa SIIT.

Täiskuu vabastav rituaal

Teil läheb vaja päevikut, paberilehte, pliiatsit, kääre, välgumihklit või tikke; ja peate leidma koha, kus saaks turvaliselt pabereid põletada (lõkkekoht rannas vmt) või leidma mõne sobiva eseme (metallkauss, vann, suur kraanikauss).

Selle vabastamisrituaali läbiviimiseks on palju erinevaid viise. Kui mingil põhjusel see järgnev rituaal ei vasta teie vajadustele (te kardate tuld või teil pole piisavalt turvalist kohta, kus tuld teha vmt), siis muutke seda enda jaoks sobivamaks. Näiteks võite rebida need paberid puruks ning visata prügikasti või matta need ükshaaval maha, taguda neid jalaga, samal ajal võttes tagasi oma vabaduse. Olge loominguline. Selle rituaali läbiviimiseks on sama palju erinevaid võimalusi, kui on inimesi maakeral.

Looge rituaali läbiviimiseks pühalik atmosfäär. Süüdake küünal või lõhnaküünal või pange mängima teile meeldiv muusika. Kirjutage paberile nimekiri asjadest, millest soovite vabaneda. Paremal pool oleva pealkirja “Ma võtan omaks” alla kirjutage, mida võtate omaks, et lasta igal asjal minna. Kirjutage nende asjade kõrvale, millest soovite vabaneda, üks nn positiivne mõte.

Näide: Ma vabanen: Vanemate süüdistamisest oma probleemides. Seksuaalsest häbist. Soovist kätte maksta oma endisele abikaasale.

Ma võtan omaks: Et andestan mõlemale vanemale. Enda seksuaalsuses peituva ilu. Omapoolse vastutuse juhtunu eest, mis lõppes lahkuminekuga ja olen tänulik selle eest, mida õppisin.

Enne kui lähete rituaali järgmise osa juurde, võtke välja oma päevik ja kirjutage üles kõik need asjad, mida omaks võtate, et jäädvustada oma tervenemisprotsessi. Nüüd võtke käärid ja lõigake paberileht keskelt horisontaalselt pooleks, nii et ühele poole jääb tulp “Ma vabanen” ja teisele poole tulp “Ma võtan omaks”. Viige oma paberid sinna, kus on turvaline neid põletada. Öelge iga asi, millest vabanete, ja mida omaks võtate, kõva häälega välja ning seejärel põletage see ära (näiteks “ma vabanen emaga seotud kurbusest ja võtan omaks vabaduse olla õnnelikult mina ise”). Nende asjadega seoses, mille märgistasite südamekesega ja millega plaanite edasi tegeleda, võite paluda valmisolekut, mis aitaks teil edaspidi raskustega toime tulla (näiteks kirjutate “Ma palun, et oleksin valmis vabanema hirmust läheduse ees ja leiaksin julguse olla haavatav.”).

Kui olete lõpetanud, võtke välja oma päevik. Kirjutage üles need tegevused, mida plaanite ette võtta, et toetada täna saavutatut (näiteks kirjutate “Enne pühapäeva saadan oma emale kirja, et olen talle andestanud” või “Väärin ilusat kodu ja sellel nädalavahetusel ostan endale uue voodiriietekomplekti” või “Hakkan tegelema kompulsiivse ülesöömisprobleemiga ja järgmise teisipäeva õhtul lähen sõbrannaga koos trenni” vmt).

Rituaal on pärit Palve kõige elava hüvanguks

Eestimaa asub naiselikul draakonijoonel, kus on ka meie koduplaneedi kolmas silm

11 märki, mis näitavad, et oled saanud vaimselt täiskasvanuks