Suvised meeste väe ja naiste väe laagrid Leesojal

Suvel on hea looduses olles veidi sügavamalt endasse vaadata ning avardada oma sisemist olemust: Leesoja nõid Thule Lee viib läbi võimsat naiste väe laagrit ja tema kaaslane Erik Grünberg juhendab meeste väe laagris osalejaid mehelikkuse teadmiste teele.

“Me teeme ja õpetame seda, mida oleme ise kogenud. Me valime alati, kes sobivad gruppi. Me jagame oma ürgset kodu sel ajal. Me pakume palju väga head sööki. Me oleme ausad. Me oleme elus,” sõnab Leesoja nõid Thule Lee selle kohta, mida laagrilised oodata võivad.

“Rituaal on püha tegevus, kus hingestades kõike me loome sideme ilmauumiga. Andes, paludes, nõudes, meelitades, ühendades. Olen nõiamaalimas olnud väikesest lapsest peale. Arendanud, loonud ja märganud maailma. Kuidas ma seda teen, miks ma teen, ja milleks. Aga selleks, et see on minu rada. Minu tee teenida nõiana maailma. Ja ka saada maailmalt vastu, mida ma vajan. Sel aastal ma tundsin, et võin näidata ja aidata neid, kes sobivad oma väge suurendama. Õpetama rituaaale ja maailmaga suhte loomist. Selleks, et kui me teeme asju südamega, ja teame, et iga tegu ja mõte loob midagi siin ilmas, saame me ennast ja seejärel ülejäänut ilma võimalusel täiuslikumaks muuta. Eeldusel, et oleme ausad (vähemalt enda vastu), pühendume, tabame konteksti ja oleme nõus tegema kõige selle nimel põhjalikult tööd,” mõtiskleb Thule Lee.

Naiste vägi – lummuse voog

14.-17. augustini toimub naiste rituaalide kursus, mis on salapärane ning avab naise ürgse aktiivse jõu. Koos loitsitakse emaka ja südame hääli, tantsitakse tulele, väestatakse naiste üska. “Laseme mineviku valul surra Tšodi rituaalis, mis on ainult väekatele. Ja hingame koos emakakottidega emahingede vägesid pühas üsas. Naiste ühisus on midagi, mida ei saa kirjeldada, seda saab kogeda. Kokku saavad vaid omavahel sobivad väekad naised!” räägib Leesoja nõid Thule Lee naiste väe laagrist.

“Naine on müstiline. Naine on sügavik soojas pimeduses. Naine on loits igavikus. Naine on voogav lummus… Naiste ühisuse vägi on jõud. Naised on loodud koos looma, hoidma, jagama. Südame tunne ja taju loovad naiste ühtse rütmi. Kõiki tehnikaid teeme rituaalses voos, õppides, avastades, luues. Paljude naiste vägi loob atmosfääri, kus saab olla just selline naine, nagu sulle meeldib. Kes on naiselik, kes pöörane, kes arglik – saab olla sina, ei pea oma olemust muutma,” kirjeldab väekas nõiatar võimalust saada osa lummusest ja pidevast fluidumist, mis loob naiste seksuaalse ärkamise.

Naiste väe laager on mõeldud naistele, kes on võtnud vastu otsuse – elada kohe ja õnnelikult. Neile, kellele meeldib tegeleda oma keha ja hingega; kes tunnevad kutset naiste rituaalide ja naiste ühisuse järele ning soovivad suurendada oma väge. Naistele, kes ühendavad elusa naudingu sügavama maailmamõistmiseg, kes vajavad oma pingete ja emotsioonide korrastamist ning soovivad suurendada oma naiselikku seksuaalsuse väge ja kes ühendada end kõige elavaga.

Loe lähemalt Thule Lee naiste väe laagri kohta 14.-17. augustil Leesojal

Meeste vägi – teadmiste tee

4.-7. septembril avaneb meestel võimalus minna oma sisemisele avastusretkele Erik Grünbergi juhendamisel. Meeste vägi teeb mehe mõtlemisele arusaadavaks sellised teemad nagu seksuaalsuse tugevdamine ja eluea pikendamine; hea suhte loomise alused ja kaasaegne suhteloomise meetod, suhtesobivus läbi Weinev-Hoffmanni testi, suhtesobivus läbi astroloogia ja veregrupi;  emotsionaalse-sotsiaalse intelligentsuse 25 komponenti ja nende järk-järguline arendus ja palju muudki.

Praktilistest tegevustest on meestele kavas harjutused seksuaalpiirkonna tugevdamiseks ja vahekorra pikendamiseks, hingamisharjutusete süsteem suurendamaks emotsionaalset külgetõmmmet, Jaapani külma kose riitus, ürgnaise austamise riitus, vaimse puhastamise riitus, seksuaalse väeeseme sepistamine ääsil ja lotisu lausumine, riitused suhete korrastamiseks, iskilikuku kogemuse edasiandmine.

“Meeste väe laager on mehele, kes otsib teadmisi. Mehele, kellele meeldib põhjalikkus ja kel on uudishimu, kuidas elada õnnelikult. Keda huvitavad küsimused: Kuidas väestada naist? Kust leida endale sobiv kaaslane ja millised omadused teevad suhtest sügava sulami? Muidugi peab olema julgust anduda, teha salajasi meeste rituaale ning mitte karta end füüsiliselt proovile panna. Saab kogeda praktiliselt jõu toimimist ja kuulata põhjalikke loenguid. Meeste väe laager nõuab füüsilist ja vaimset kokkuvõtmist, mis vaheldub lõõgastumise ja rahunemisega,” kirjeldab Erik Grünberg laagriplaane.

Loe lähemalt Erik Grünbergi meeste väe laagri kohta 4.-7. septembril Leesojal

Tantra – avastades enese naudinguid

7.-10. augustil toimub Leesojal Thule ja Eriku tantra laager. “Tantra on vabadus, ka oskus elada õnnelikult. Sellesl kursusel kogeme erilise tantra lõõgastuse väge ja loome salajasi rituaale. Puudutad midagi eriliselt, tunnetad pimesi, julged olla aus. Meie tantra on praktiline ja ehe. On oluline ühine voog ja grupivägi. Algus, see on ainulaadne hetk, kui vaatad midagi imetlusega. Saab teada ka oma vaimse suuna läbi astroloogia ja avada tee enda elulisusele,” kirjeldab Thule Lee ning lisab: “Alati leiab tantra selleks võimaluse, kuidas kogeda naudingut, praktiseerides üksi või koos grupiga. Ja sa saad erilise tundmuse osaliseks, õpid oma sisemust avardama. Ületad oma hirme ja avastad oma meelesisundeid, mis on kas uinunud või avanemata.”

Uuri lisa…

Thule Lee toimetamistel saad silma peal hoida tema kodulehe kaudu www.leesoja.ee

Kuula Raadio 2 saatest “Hallo, Kosmos!” Thule Lee jutte oma nõiamaailmast (27.05.2012) ja Alkeemia Akadeemias “Tänapäeva nõiakunst” (2.06.2013)

 

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.