Suvise pööripäeva maagia aitab luua uut energiat ja arengut järgnevaks poolaastaks

Homme, 21. juunil ootab meid ees meid suvine pööripäev. Sel ajal on meil kõige pikem päev ja lühim öö. See on astronoomilise suve algus, mil loodus on imeilus ja võimas. See päev ühendab endas kõik looduse stiihiad ning on suur suve alguse püha. Loe Alexis Varnumi vahendusel lähemalt, millist tähendust see päev omab?

Suvine pööripäev sümboliseerib tippu, tõusu, lendu. See on kui ülemineku punkt, mis loob vundamendi meie edasiliikumiseks ja arenguks järgmiseks pooleks aastaks. Saad tunda seost kõikide looduse vormidega ja kogu maailmaga. Saad realiseerida oma tõelisi soove ja unistusi.

Juunikuu on võimas. Võid ennast ka veidi kummaliselt tunda, sest lisaks palavusele on ka magnettorm ja tuleb kohaneda valguse lainetega. Suvine pööripäev on kõige vana lõpetamise aeg ja kõige uue algus. Kui Sa pole veel olnud valmis millestki oma elus lahti laskma, siis praegu on selleks kõige parem aeg.

Selle aasta suvine päikesepööre on seotud küllusega. Küllus tähendab küll igale inimesele oma, kuid on tähtis endalt küsida “Mida mulle tähendab küllus? Kuidas mina oma elus tunnen küllust? Kui ma tunnen küllust oma elus, kuidas see väljendub või ilmub? Kas ma elan külluses? Milleks ma olen valmis, et tunda oma elus küllust?”.

Kuna päikesepöörde energia on võimeline tervendama meie eludes erinevaid valdkondi, siis kirjutan pisut sellest, mida saaksid enda heaks teha. Päikesepöörde ajal on hea leida endale aega, sulgeda silmad ja keskenduda oma hingamisele. Pane käsi oma südamele ja kinnita, et sa valid armastuse ja külluse enda ellu. Pärast visualiseeri roosat valgust, mis on Sinus ja ümber. Luba sellel valgusel olla Sinu südames, see valgus on elus ja teadvustatud. Tunneta oma südames tarkust ja armastust ning luba nendel luua koos Sinuga omale uut reaalsust.

Tähista päikesepööret lubadusega vaimselt kasvada, tuleta endale meelde oma arengu ja kasvu etappe ja tähtsust. Täna ennast selle eest, milline Sa oled täna.

Pööripäeva hommikul tõuse koos päikesega ja keskendu valgusele, mis läbib Sind ning kingib rõõmu ja armastust. Tuleta endale meelde, mille eest Sa oled tänulik oma elus ja kujuta ette, kuidas valgus täidab Sind ja kogu sind ümbritsevat ruumi. Pärast suuna oma sisemine valgus välismaailma. Sellel päeval tugevneb päikeseenergia. Luba see energia endasse. Kujuta ette, kuidas see energia peseb ja loputab välja Sinu sisemised energeetilised plokid, tervendab ja täidab keha elujõuga. Kujuta endale ette, kuidas Sinu päikesepõimikus elab Sinu enda pisike päike.

Iidsetel aegadel on suvine päikesepööre olnud tähtis meie esivanematele, kes on elanud harmoonias Maaga ja looduse tsüklitega. Tuleta endale meelde kõike head ja ole tänulik kingituste eest, mida annab Sulle Maa. Sul on olemas söök laual, elukoht, materiaalsed väärtused, mida saad kasutada ja looduse ilu. Kõige suurem kingitus on Sinu füüsiline keha. Hoolitse enda keha eest. Saada Maale oma armastust, ole tänulik hoolitsuse ja kingituste eest.

Hea on jalutada paljajalu, tunnetada oma seost Maaga ja seda, kuidas see, mida Sa ei vaja lahustub päikesevalguses ja kuidas päike täidab Sind. Siruta käed laiali ja täna kõige eest, mis on Sinu elus olemas. Samas häälesta ennast sellele, mida Sa soovid saada eeloleva poole aasta jooksul. Pool aastat on juba möödas. Korraks vaata tagasi, mida Sa oled soovinud endale talvel uuelt aastalt. Mõtle, mis on sellest täitunud ja mis veel vajab Sinu tähelepanu. Mõtle, milline eluvaldkond vajab energia laiendamist, mis Sinu elus puudub, mida Sa sooviksid veel kogeda.

Võimalusel tee tulest spiraal, näiteks õueküünaldest ja käi selles spiraalis, see on sakraalne rituaal – Sinu meisterlikkuse ja uue kinnitamine Sinu elus. Tähista seda päeva ja kiirga oma valgust, ole tasakaalust loodusega ja iseendaga.

Allikas: Alexis Varnum: Juunikuu toob kaasa vabanemise ja mõistmise, et suudad oma elu ise imeliseks luua!

Alexis Varnum: Inimkonda ootavad ees suured muutused!

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.