Suurimad vead, mida mehed naistega voodis teevad

Kuna üheksakümmend üheksa meest sajast arvavad, et nad on voodis oma oskuste ja võimekuse poolest noored jumalad, kelle ette naine võiks nädalas mitu korda põlvili laskuda ja patte andeks paluda, siis need Casanovad ja Don Juanid võivad selle peatüki rahumeeli vahele jätta. See on kirjutatud pigem neile meestele, kelle jaoks naise kliitor ja G-punkt on avastamata maa ning kes siiani krutivad naise rinnanibusid, nagu oleksid need raadionupud, sest loodavad vist sobiva sageduse leidmisel kuulata Enjoy FM-i, kirjutab Margus Vaher oma raamatus “Kuidas armastada naist?”.

Olgem ausad – naise keha on tegelikult enamiku meeste jaoks täiesti avastamata salamaa. Kui välja jätta mõni seksuaalne supertalent, siis leidub paraku neid ilma eelmänguta külmalt kaheminutirammijaid hirmuäratavalt palju. Tegin kümne oma väga hea sõbranna hulgas raamatu jaoks väikese küsitluse ja ütlen nende nimel välja need suurimad vead, mida mehed voodis naistega teevad.

1. Seks ei alga magamistoas, vähemalt naise jaoks mitte. Kui tahad tõeline naudinguteboss olla, siis mõista, et naise jaoks on seks kõige rahuldustpakkuvam siis, kui see algab mentaalsest stimulatsioonist. Vaimne ja hingeline klapp ning side on see, mis määrab naise jaoks ära, kas seks läheb naise arvestuses kirja mõttetu pano või tõeliselt nauditava ja rahuldust pakkuva kepi või armatsemisena. Naise keha on aeglane ja saladusterikas universum, mille soojenemine võtab rohkem aega kui mehel. Sama jutt käib ka jahtumise kohta. Oleks pidu, kui mees saaks aru, et harilikult saab naise jaoks üle mõistuse võrratu seks alguse juba mitu tundi enne reaalset akti. Kui voodivägitükid on planeeritud õhtutundidele, siis naise jaoks sillutab nauditava tee armatsemisele juba näiteks hommikul jagatud kallistused, suudlused ja komplimendid. Kui sinna lisada päevapeale saadetud kelmikalt nurjatud sõnumid, siis võib kindel olla, et naise mentaalne erutus ja saavutatud turvatunne ning kontakt mehega kajastub ka õhtusel müramisel orgasmi tugevuses.

2. Mehed eeldavad, et teavad täpselt, mida naine tahab. Kuna erinevate uuringute järgi on vähemalt kaks kolmandikku naisi enda elus orgasmi teeselnud, siis selle fakti valguses mehed just suurimad selgeltnägijad pole. Miks naised üldse orgasmi teesklevad? Sest nad ei taha ilmselt maru enesekindla mehe eneseväärikusele voodis surmahoopi anda või siis hoopis loodavad halva seksi puhul, et orgasmi teesklemisega saab see õudus kiiremini läbi. Meestel on siinkohal paslik peeglisse vaadata. Ainsaks võimaluseks, miks naine teesklema ei peaks, on ta ka päriselt tippu viia. Kindlasti on abiks, kui naiselt avameelselt küsid, mis talle voodis meeldib, mis teda eriti erutab ja kas tal on mõni eriline asend või meetod, mis teda lihtsamini kulminatsioonini aitab. Hunt söönud, lambad terved!

3. Mehed järgivad tihti sama seksplaani ja asendite rutiini. Mehe enda jaoks muutuks ka ju ebahuvitavaks, kui naine iga viimnegi kord voodis täpselt sama asja järgib ja korraldab. Vaevalt et mees oleks megarahul, kui ta juba ette teab, et keskmine seks partneriga võtab täpselt kaheksa minutit aega ning sisaldab mints kõrvalakkumist, mints ebamäärast ja kiirustavat suhuvõtmist ja kuus mintsa misjonäriasendit, mille ajal naine pornostaarile omaseid häälitsusi teeb. Esimesed kolm korda võiks isegi nagu päris kuum rutiin olla, aga pärast kolmekümnendat korda võib juba päris raskeks minna telki püsti saada või enda masti ühtegi lippu heisata. Proovi siis nii teha, et ka naine ei peaks rutiinset kannatusterada läbima ja kaifi partnerit loominguliselt ning tema keha märguandeid lugedes. Kui vaja, laenuta kohalikust raamatukogust inspiratsiooniks “Kamasuutra” ja järgmine kord näed voodis naise suuri silmi, kui sa teda ka aeroobika maailmameistrile omase painduvusega mõne imepoosiga üllatad.

4. Liiga paljud mehed ei mõista, et naised soovivad voodis enamasti mehe domineerimist, sest nad tahavad alluda. Miks muidu on “Fifty shades of grey” raamatusari bestseller ja film samuti kassahitt. Selleks et mees saaks domineerida, peab ta olema kontaktis enda meheliku ürgse energiaga. Tee siis nii, et oleksid. Paljude meeste poolt tuleb nüüd raudselt vastuväide: aga kui naine terve päev näägutab, siis polegi õhtul mingit isu ja soovi mingi seksimaailma Tiger Woods olla. Aga kes ennast kehtestada ei suuda ja naist esimesel kümnel korral tegelikult ei kuula, et asi üldse näägutamiseni jõuab? Seega, tõmba enda sisemine supermani kostüüm selga ja kepi naist nagu naine tahab kepitud saada. Õrnalt, tugevalt, teadlikult, domineerivalt, ent ometi temaga arvestades, teda jumaldades ja vallutades teda iga kord uuesti nagu esimest korda. Ma pole magamistoas kohanud kunagi ühtegi naist, kellele ei meeldiks, kui teda enesekindlalt ja kirega võetakse, et ta saaks ennast tõelise naisena tunda ja mehele alistuda selle sõna kõige paremas tähenduses.

5. Paljud mehed ei tee naisele suuseksi. Kuna kliitor on naise seksuaalse universumi keskpunkt, siis on see ühtlasi ka lihtsaim viis naine orgasmini viia. Kombineerides osava keele oskusliku näputööga, oled võimeline naise kiljuma või õhku ahmima panema ka juhul, kui vaginaalse või anaalseksiga see rohkemal kui ühel juhul kümnest ei õnnestu. Oraalseksi tegemise võimalust mitte kasutades või koguni vältides ei tahaks küll päris öelda, et oled ambaal, aga noh, ma vähemalt mõtlen seda. Nii et kui sul selle teemaga seoses just seksuaaltraumat pole või see konkreetselt su partnerile ei meeldi, siis soovitan tungivalt sul selle enda repertuaari võtta, kui soovid, et naine seksi sinuga ka tegelikult naudiks.

6. Eelmäng on tuttav mõiste. Aga järelmäng? Pärast seksi on naise emotsioonid reeglina laes ja see tuleneb hormoonidest. Kui mees pärast enda orgasmi liiga kiiresti selja pöörab, et norskamise maailmameistrivõistlustel osaleda, või lihtsalt jätab naise ilma ühegi pai, kallistuse või suudluseta, siis jääb naise sisse pahatihti veidi tühi ja ärakasutatud tunne. Saad seda oskuslikult ja kergelt vältida, kui pärast armatsemist kasvõi mõne minuti võtad, et naist veidi kaisutada ning lähedust ja kontakti mitte kohe läbi lõigata. Naine rõõmus ja sina kohe päris kindlasti.

Allikas: Margus Vaher “Kuidas armastada naist?”, kirjastus Pilgrim

Seotud