SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Vähi kuumärki?

Loe, mida toob uus ja peagi algav 2019. aasta Vähi kuumärgi esindajale! Kuidas edeneb karjäär, mida on oodata suhete alal ja milline saab olema finantsolukord? Kui soovid teada, mis on sinu kuu- või tõusumärk, leiad kalkulaatori SIIT.

2019 aastal võivad Vähkide elus toimuda elumuutvad sündmused. Aasta esimestel kuudel liigub Rahu sinu märgis, mis tekitab kuni märtsini segadust ning sellega kaasneb otsustamatus. Alates märtsist, mil Rahu liigub Kaksikutesse, muutub olukord rahulikumaks.

Segadus ja ebakindlus, mis viimasel aastal sind vaevas kaob ning üldine suhtumine ellu muutub taas optimistlikumaks. Nii rahalised kui tööalased probleemid, mis sind varasemalt vaevasid, leiavad lahenduse. Võib esineda võimalusi teenida suuremat sissetulekut – kas ajutiste projektide näol või leida hoopis uus töökoht, mis parendab olulisel määral sinu majanduslikku kindlustunnet.

Aprillist alates, mil Jupiter ja Saturn muutuvad retrograadseks, tekib teatud stress, eriti tähelepanelik tuleb olla tervise osas. Suvel on soovitatav minna reisile.

Aasta esimene kvartal on tööalaselt hea, sest Rahu liikumine XII majas toob võimalusi luua kontakte välismaallastega, andes sinu tööle rahvusvahelise haarde. Võimalik näiteks import-eksport äri. Aprillist kuni septembrini väldi suuremaid otsuseid, sest Jupiter ja Saturn on retrograadsed. Sel ajal tee tööd ja vii ellu eesmärke, mis aasta esimestel kuudel seatud sai. Aasta lõpus hakkavad pingutused ja vaev tulemusi tooma. Edutamine, tunnustamine ja üldine tööalane edu on tõenäolised. Üldiselt tuleb tööalaselt väga tegus aasta.

Rahaga käitu targasti, st ära laena või anna laenu, väldi emotsioonioste, eriti suvel. Kata ainult vältimatud kulud – kodu, pere ja ärilised investeeringud. Alates suvest võivad tekkida suurenenud kulud seoses kodu ja perekonnaga.

Inimsuhetes on tulemas tagasihoidlik aasta, st madalad ootused ja alalhoidlikkus on parimad viisid inimsuhte ebatäiustega toimetulemuseks. Ole suhtlemisel avatud ja väldi vaidlemist, eriti suvel, mil Marss liigub üle sinu Kuu. Nõrgestatud Marsi liikumine üle Kuu kõigutab seni kestnud tasakaalu ja harmooniat. Ole ettevaatlik liigse impulssiivsuse eest, sest võid öelda ja teha asju, mida ei mõtle. Ole kannatlik ja aasta lõpus muutub olukord paremaks.

Töö ja karjäär

Tööalaselt on kulgemine aeglane kuid kindel. Esinevad väljakutsed, mille lahendad ilma suuremate probleemideta. Peale märtsi, mil Rahu-Ketu vahetavad märki, suurenevad võimalused tööalaseks edasiliikumiseks. Äriliselt on 2019 hea aasta, st on suur tõenäosus, et rahvusvahelised kontaktid tasuvad end lõpuks ära. Rahvusvahelised ärikontaktid aitavad sul laiendada oma äri, tuua turule uue toote või teenuse – kõik sõltub sellest, kuidas sa oma kontakte kasutad.

Aasta esimesed kuud, mil Rahu-Ketu liiguvad 1/7 maja teljel loob tööalaseid illusioone ja pettumusi. Võib esineda segadust, mille ajel teed viimase hetke muutused strateegias. Eneses kahtlemine ja liigne spekuleerimine tööalaselt toob kaasa probleeme. Aasta teisest kvartalist alates on Ketu ja Saturni ühendus, mille osas tuleb olla ettevaatlik, sest tekivad konfliktsed emotsioonid ja tunded, mis võivad tööelule negatiivselt mõjuda. Pole välistatud, et tekitab tahtmine tööelust eemalduda ja kõik “kukele saata”. Kui soovid tööd vahetada, tuleb teha eelnevalt hoolikas kodutöö, et hiljem mitte kahetsema hakata.

Kas tööl on lust ja lillepidu? Ei ole, tööpinge ja stress on täiesti tavaline. On tähtis, et sa ei laseks stressil endast võitu võtta. Suhtu enda töösse suurema tähelepanuga, ole hoolas, lojaalne ja detailne, nii saabuvad tehtud tööle maitsvad viljad. Tööelu parema edenemise võtmesõnadeks on loovus ja innovaatilisus. Olukorrad ja inimesed, mis esmapilgul ei tooks tulemusi, annavad ja vastupidi. Rahu liigub Kaksikutes, mis on sodiaagiringi 3. märk – sotsiaalmeedia ja internet. Me elame imelisel ajastul ning Vähkidel on saabuval aastal võimalus saada nendest maksimaalset kasu.

Olukorda soodustab Guru liikumine V majas, mille tulemusena arendad või täiendad enda teadmisi. Sinu nutikus ja intellektuaalne võimekus hoomata erinevaid teemasid on sinu eeliseks tööalaste väljakutsetega toimetulemusel.

Aasta esimesed kuud on küll keerulisemad, kuid peale märtsi kuni aasta lõpuni on soodustatud igasugune edu ja tunnustamine. Kuna suvel, juuni lõpp kuni augusti algus, on sinu karjäärimaja valitseja Marss nõrgestatud, on mõistlik võtta aeg maha ja puhata.

Armastus ja suhted

Vähid on inimsuhetes väga pühendunud ja kohusetundlikud inimesed, kuid 2019 pannakse nende pühendumine proovile, eriti märtsis ja aprillis. Ole oma partneriga avatud ja ära püüa tema eest midagi varjata, sest igasugune jahemine partnerluses toob kaasa emotsionaalseid probleeme – ärevus, tujukus jne. Sel ajal väldi vastastikust näägutamist ja probleemide lahendamist, sest olukorrad eskaleeruvad väga kiiresti tülideks, mis teevad haiget mõlemale poolele. Probleemide lahendamine ja vastuste otsimine on mõistlik alates septembrist.

Vallalised Vähid võivad sel aastal kohata enda härra või proua “Õiget”, keda armastad tingimusteta. Üldiselt on saabuv aasta väga romantiline, nii suhtes olevatele kui vallalistele Vähkidele. Ainuke kriitiline periood on aprill kuni august, mil Jupiter on retrograadne ja võib tekitada segadust armastusekuluaarides.

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Kaksikute kuumärki?

SUUR 2019 AASTA HOROSKOOP: Mis ootab saabuval aastal ees Jäära?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Sõnni kuumärki?

Seotud