SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Skorpioni kuumärki?

Loe, mida toob uus ja peagi algav 2019. aasta Skorpioni kuumärgi esindajale! Kuidas edeneb karjäär, mida on oodata suhete alal ja milline saab olema finantsolukord? Kui soovid teada, mis on sinu kuu- või tõusumärk, leiad kalkulaatori SIIT.

Skorpionite kuues meel on 2019 aastal võimendatud. Kooslus intuitsioonist ja teravast taibust teevad sinust eduka tegija igas vallas. Oled täis entusiasmi ja teotahet, kuid tulemused võivad jätta soovida, st tark ei torma ja anna aega atra seada. On mõistlikum olla vaatleja, kes analüüsib, mitte ei reageeri. Analüüsi ja mõtiskle, mis on olnud, mis on praegu ja mida soovid tulevikus.

Tööalaselt võid leida end olukorrast, kus vanad meetodid töötegemiseks ei ole enam piisavalt efektiivsed ning tuleb kasutada enda intuitsiooni uute viiside taipamiseks.

Tööalaselt ja rahalises mõttes võid kogeda teatavat aeglust arengu osas, kuna kõik, mis saavutad tuleb vaevaliselt. Tulemused ja pingutused võivad olla tasakaalust väljas. Sellistel hetkedel on tähtis omada oskust säilitada motivatsioon ja lojaalsus enda tegemiste osas, et mitte esimest pettumust kogedes rapsima hakata – igale mõõnale järgneb tõus ja pole praegune mõõn teistest erinev.

Ei saa mainimata jätta Jupiteri transiiti üle sinu Kuu, mis annab sulle juurde suure koguse energiat, entusiasmi, inspiratsiooni, mõjutades otseselt sinu inimsuhteid. Kui oled vallaline, on suur tõenäosus kohata enda teist poolt – inimest, kes tasakaalustab ja rahustab, kui välismaailm on liialt turbulentne. Suhtes olevad Skorpionid saavad anda enda suhtele uue suuna, uue hingamise ja uue mõtte.

Üldine meeleolu aasta vältel on positiivne ja omad suurt usku paremasse homsesse, mis mõjutab suuresti sinu nägemust ja maailmataju. Oled joviaalne, lahke ja vahetu suhtleja, mõjudes teistele karismaatiliselt. Kui oled soovinud enda ellu armastust ja edu, on soovitatav sel aastal juhtimine enda kätte haarata ja tegutseda.

Töö ja karjäär

2019 aasta suurimaks probleemiks Skorpionite jaoks on Saturn, kes liigub II majas. Tihti tekitab see tunde, et rahavood on “külmutatud” ja sissetulekud on peaaegu et olematud. Rahalises seisus leida mingisugune stabiilsus võib kohati tunduda võimatu missioonina, mis tekitab pingeid koduses keskkonnas. Pead nägema vaeva ja pingutama, et tunda end kodus stabiilselt ja turvaliselt.

On mõistlik jälgida enda kõne ja keelt, eriti stressiolukorras, sest teiste inimeste halb kõnetamine võib tööalaselt tuua kaasa soovimatuid tulemusi. Alates märtsist, mil Rahu liigub VIII majja, võib probleeme tekitada karjäärilisel laineharjal püsimine, sest on oht, et murtakse lubadusi ja käitutakse vastutustundetult. Ametlikud asjaajamised korraldada alati dokumenteeritult ning enne allkirjastamist tutvu sisuga hoolikalt enne kui astud formaalse sammu ja allkirjastad dokumendi.

Suve hakul, mil Marss on nõrgestatud Vähis, võib olla keeruline enesekehtestamine ja uute ideed esitlemine. Ära solvu, kui sinu ideedega ei nõustuta või sa ei leia endale pooldajaid. Võta aeg maha ja naudi elu, sest sügisel, mil Marss on Lõvis, on aeg suurejooniseks ja dramaatiliseks tegutsemiseks.

Skorpionite kasuks töötab Jupiter, kelle asetsemine Skorpionist leevendab aasta vältel tekkivatest pingetest. Jupiteri aspekt IX majale annab selge signaali sinu ülemustele, et sinu pingutused ja püüdlikus on tunnustust väärt. Ära siiski kellelegi kandadele astu, sest võid rikkuda võimaluse edutamiseks, mis tekib kui Jupiter liigub Amburisse.

Kõige murettekitavam on Rahu liikumine Kaksikutes, VIII majas. Võid avastada, et sõber, kes esineb “nina all” tõelise veetleva ja meeldiva inimesi, haub seljataga vandenõu, proovides sind ja sinu mainet lõhkuda. Ole valvas! Enne igat kokkulepet, ettevõtmist või koostööd teosta põhjalik taustauuring, et vältida ebameeldivuste teket. On tõenäoline, et tood päevavalgele nii mõnegi luukere. Samuti ole valvas enda “õukonna” suhtes, kes sind ümbritsevad, sest kadedus on kerge süttima ning sinu maine ja imago kahjustamiseks võidakse kasutada ebaausaid ja petlikke võtteid.

Tööalaselt kulgeb aasta teine pool paremini, mil võib tekkida võimalus uue äri, koostöö sõlmimiseks. Unista, planeeri ja teosta aasta teises pooles. Seal juures jälgi enda suhtlemist – kõne, kehakeel, sest võib esineda olukord, kus üks vale/sobimatu väide tõmbab kogu plaanile vee peale.

Inimsuhted ja armastus

Jupiter annab 2019 aastaks oma õnnistuse, sütitades inspiratsiooni nii romantika kui õnne vallas. Võimalused pöörata armusuhe abieluks on suured. Leiad palju võimalusi ja aega veeta koos aega enda teise poolega, õppides teine teist tundma ja avastades koos maailmas pesitsevat ilu. Muutute lähedasemaks, intiimsemaks ja oskate teine teist paremini mõista.

Veenuse ja Jupiteri ühendus Skorpionis mõjutab otseselt sind ja sinu partnerit, võimendades sinu ilutunnetust ja veetlust inimsuhetes. On võimalus, et tekib tõmme esimesest silmapilgust, mis ajaga ainult kasvab. Seega hoia silmad ja kõrvad lahti.

Tähtis on mitte muretseda, sest liigne muretsemine tekitab stressi ja võib tekitada olukorra, kus kõnetad oma partnerit ebainimlikul viisil. Sinus võib olla soov rääkida ja arutada tõsistel teemadel – suhtetulevik, perspektiiv, hetkene olukord jne, kuid ära tee seda, sest on oht, et omavaheline suhtlemine võib minna koledaks. Kuna Rahu-Ketu vahetavad telge ja liiguvad VIII/II maja teljele, on võimalus, et muutud inimeste suhtes hooletuks – sa ei märka nii enda kui nende ütlemisi, tegemisi ja olemisi. Asju, mis oleksid teises olukorras punaseks tuleks, võivad sel aastal jääda märkamatuks. Samuti on sõnades võim ning seda võimu väärkasutades võivad sattuda väga ebameeldivasse olukorda.

Aasta märksõnad – vaatle kuid ära reageeri. Kui oled hoolikas inimeste suhtes, kellega lävid ja sõnade suhtes, mida ütled, peaks aasta mööduma hästi.

Olulisemad transiidid ja liikumised Skoprioni kuumärgi jaoks

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Kaalude kuumärki?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Neitsi kuumärki?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Lõvi kuumärki?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Vähi kuumärki?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Kaksikute kuumärki?

SUUR 2019 AASTA HOROSKOOP: Mis ootab saabuval aastal ees Jäära?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Sõnni kuumärki?

Seotud