SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Kaksikute kuumärki?

Loe, mida toob uus ja peagi algav 2019. aasta Kaksikute kuumärgi esindajale! Kuidas edeneb karjäär, mida on oodata suhete alal ja milline saab olema finantsolukord? Kui soovid teada, mis on sinu kuu- või tõusumärk, leiad kalkulaatori SIIT.

2019 aasta on prognooside kohaselt parem kui eelmine. Sinu taibukus ja geniaalsus suudavad tulla toime kõikide väljakutsetega, mis esinevad.

Oled julge ja proaktiivne, mis aitab nii mõnegi probleemi juba eos lahendada. Samas stress ja rahalised probleemid tekitavad muret, eriti aprillist alates, mil Jupiter ja Saturn on retrograadsed (Jupiter on retrograadne aprill kuni august ja Saturn on retrograadne aprilli lõpp kuni septembri keskpaik).

Ole tähelepanelik ja ära usalda pimesi kedagi. Tööalaselt esineb segadusi ning võid tunda end reedetuna. See tähendab, et igasugune töö, mis vaja teha, tee ära ise, sest delegeeritud ülesanded ei too rahuldust pakkuvat tulemust. Probleemide esinedes ole rahulik ja väldi ülienesekindlust.

Juunist augustini on Marss nõrgestatud II majas, seega finantsiliselt on soovitatav olla ratsionaalne. Impulssostud ja mõttetud kulutused, sh laenude võtmine on sel perioodil ebamõistlikud, emotsioonipõhised. Üldine olukord muutub paremaks alates septembrist. Aasta lõpus, mil Jupiter vahetab märki ja liigub VII majja, toob lootust ja optimismi suhetes teistega.

Aasta esimestel kuudel tuleks jälgida enda kommunikatsiooni teistega. Merkuuri ja Saturni ühendus VII majas muudab sinu suhtlemisstiili jahedaks ning eemalolevaks. Oled asjalik ja ega ole huvitatud niisama kudrutamisest. Tööalaselt võib esineda võimalusi reisimiseks.

Guru liikumine VI majas suurendab tööalast vastutust, võid leida end nõuandja rollis, kes lahendab konflikte ja esineb kui lepitajana. Optimism on suurem kui tavaliselt, eriti tervise osas. Seega kui sind on vaevanud mingi tervisehäda, oled vastuvõtlikum uutele ravivõimalustele kui tavaliselt. Jupiteri aspektid artha trigioonile parendab rahalist seisu ja materiaalset kindlustatust.

Rahu-Ketu telg I/VII maja teljel on karmaline inimsuhete mõttes, mis toob esile ootamatu muutuse. Võid olla otsustamatu, apaatne ja ükskõikne, mis teatud piirini on hea, sest üheksa mõõda ja üks kord lõika, kuid liigse viivitamise tõttu võivad võimalused käest lipsata. On mõistlik enne suuremaid otsuseid küsida nõu vanemalt ja targemalt.

Karjäär

Saturni liikumine VII majas hoiab sinu arengu kindlana, kuid aeglasena. Tunnetad, et kaaslased ja partnerid ei toeta sind, mis tekitab frustratsiooni ja toob esile sinupoolse ootamatu käitumise, mis tegelikuses tekitab paraku probleeme vaid juurde. Äriliselt esineb viivitusi, st võib esinda raskusi leida kliente, võid sattuda kontakti kelmide/petturitega, kes kasutavad illegaalseid või lubamatuid ärivõtteid jne. Ära proovi oma äri-ja tööalast võrgustikku laiendada, vaid arenda enda oskusi ja teadmisi. Aasta lõpus, mil Guru vahetab märki, on paremad võimalused suurendada oma sotsiaalset võrgustikku.

Tööalaste eesmärkide seadmisel ole realistlik ja ära usu pimesi juttu, mida räägitakse. Sinu intuitsioon on kõrgem kui tavaliselt, sestap oskad märgata konfliktset või vastuolulist informatsiooni. Sellised olukorrad kas edendavad sinu karjääri või hoiavad ära suuremast katastroofist. Katastroofi all pean silmas valede inimeste usaldamist või otsuste tegemist väära info põhjal.

Väldi konflikte, eriti tööalaseid konflikte, sest võid astuda teadmatult kandadele enda ülemustele. Sinus õhkab enesekindlust ja energiat, mis mõjub teistele ohustavalt. Ole oma töös distsiplineeritud ja süsteemne. Ära võta uusi kohustusi enne kui oled veendunud, et suudad neid täita. Kõige parem viis tööalaselt edenda on “tasa sõuad, kaugele jõuad” mentaliteedi abil.

Armastus ja suhted

2019 aastal mängib Saturn olulist rolli sinu inimsuhetes, mil esinevad olukorrad oma suhete parendamiseks või lõhkumiseks. Tõenäoliselt tulevad kapist välja luukered, mida kiivalt oled varjanud. See on emotsionaalselt ebameeldiv ja kurnav, kuid pikemas perspektiivis tervendab sinu suhet, sest aitab kaotada ära aastaid kestnud vääritimõistmised ja saladused. Võta seda perioodi kui pihitoolil olemist, kus saad kergendada enda südametunnistust. Saturn liigub ühes asetuses terve aasta, seega on aeg vabaneda aastatega kogunenud koormast, mille tulemusena tunned end õnnelikumana ja vabanama kui eales varem. 2019 on inimsuhete mõistes puhastumise aasta, mis ei saa olema kerge.

Enim probleeme tekitab partnerite vaheline erinev mõtlemine ja suhtumine. Aasta alguses, mil Veenus ja Jupiter on ühenduses, tulevad need erinevused kõige enam esile. Võite leida, kui erinevalt te olukordi tajute. Ära lase neil erinevustel end heidutada, vaid näe neis võimalust oma suhet partneriga paremini tundma õppida. Neil, kel on keerulisem oma suhet aktsepteerida, võivad end üleküllastada tööga, mis loob suurema barjääri sinu ja partneri vahele. Vähene suhtlemine ja suurenenud vastutus tööl ei aita suhte parendamisele kaasa.

Ole ettevaatlik teiste kohustuse ületähtsustamisel, sest nii sa ainult põgened ja ignoreerid seda, mis on tõeliselt tähtis. Kas sina või su partner tajuvad end ükskuna, mis võib saada saatuslikuks ning võite eemalduda teineteisest jäädavalt. Kui tekib olukord, kus sa ei soovi olla enam suhtes, ole aus enda ja teiste vastu. Kui leiad, et soovid olla suhtes, siis pühendu ja ära lollita. Nagu eelnevalt sai mainitud, siis Kaksikutele toob enim kahju otsustamatus ja apaatsus.

Kõige ohtlikum periood on inimsuhtes on mai kuni august, mil omavaheline kommunikatsioon on jahedaim (Saturn on retrograadne). Tekivad ebavajalikud vaidlused ja tülid, mis suurendavad barjääri sinu suhtes. On soovitatav keskenduda tööle ja tegevustele, mis teid lähendab. Veebruaris esinev Veenuse ja Saturni ühenduses on ideaalne aeg alustada oma vigade tunnistamisega ning uute lubaduste andmisega.

On tõenäoline, et puhastusteekonnal muutud liialt nõudlikuks oma partneri osas. Liigne kriitilisus ja nõudlikkus partneri suhtes lööb veel suurema kiilu teie vahele. Saturn tahab õpetada sulle jagatud vastutust suhtes. Ego on miski, mis tekitab sulle rohkem probleeme kui toob kasu ja seda peaksidki aasta lõpuks mõistma.

Olulisemad transiidid Kaksikute kuumärgile 2019 aastal

SUUR 2019 AASTA HOROSKOOP: Mis ootab saabuval aastal ees Jäära?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Sõnni kuumärki?

ALKEEMIA TAROSKOOP DETSEMBRIKS | Mis ootab sind jõulukuul ees armastuse, töö ja tervise osas?

Seotud