SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP: Mis ootab saabuval aastal ees Jäära kuumärki?

Loe, mida toob uus ja peagi algav 2019. aasta Jäära kuumärgi esindajale! Kuidas edeneb karjäär, mida on oodata suhete alal ja milline saab olema finantsolukord?

Üldine

2019 on aasta, mil saab tasutud Jäärade töö ja vaev. Isiklik panus, mida oled investeerinud, saab tasutud. Meeskondlikud ettevõtmised ei pruugi tuua nii häid tulemusi kui individuaalne töö. Uues aastas on palju liikumist, välismaist elementi ning partnerlust.

Murekohaks on visiooni ja strateegia puudumine, mis tekitab takistusi, eriti aasta alguses. Alates aprillist tekib “uus ärkamine” ja oled keskendunum kui kunagi varem. Oled energilisem, keskendunum ja pühendud rohkem, seega igasugused väljakutsed, mis esinevad töö- ja eraelus, saavad lahenduse kiiremini kui arvata oskad.

Kõige suuremad muutused esinevad karjääris, sissetulekutes ja väärtustes. Tööalaselt tuleks vältida liigset agressiivsust, tujukust ja sõjakust, mis võib endaga tuua kaasa soovimatud muutused. Võid astuda konflikti, mida hiljem kahetsed või võtad kaalutlemata riske, millest tuleb hiljem aru anda. Pinged hajuvad, kui kuulad inimesi enda ümber – partner, töökaaslane või keegi teine, kellega koos tegutsed. Teised oskavad ja suudavad anda nõu, mis aitab Sul enesel saada pilti selgemaks.

Alates maist kuni septembri keskpaigani tuleb olla tähelepanelik enda tervise osas. Aasta lõpp toob uued tuuled – võimalused, areng ja uued projektid, mis sillutavad tee külluse juurde.

Aasta märksõnaks on õnn, mida koged. Hoolimata väljakutsetest ja probleemidest tuleb viimasel hetkel appi “jumala käsi”, kes olukorra ümber pöörab. Oluline on lootus ja entusiasm, mida ei tohi kaotada, sest abi saabub hetkel, mil seda kõige vähem ootad. Aktiivne ringiliikumine, eriti tööalaselt, omab olulist rolli sinu arengus. Võid minna komandeeringusse või osaleda tööreisil, mis annavad tulemusi alates maist lõpetades detsembriga, mil kohtad edu, mida tahtnud oled.

Ole ettevaatlik oma ideoloogiliste ja vaimsete vaadete väljendamisel. Kuna elame libauudiste ajastul, püsi ärkvel ja ära lase end liigselt mõjutada. Kui suudad jääda truuks enda põhimõtetele ja vaadetele, saad kaaslaste tunnustuse ja heakskiidu.

Suhted mõne sugulase või sõbraga on pingelised, sest inimloomusele omane harjumuslik halb käitumine säilib. Ole ettenägelik ja ära jätka selliseid suhteid, kui sa tead, et need sind halvasti mõjutavad. Kõige suurem oht on sattuda vastuolulisse olukorda, mis tekitab piinlikust ja pahameelt.

Karjäär

Tööelu tõotab tulla sündmusterohke, kus esineb mitmeid pöördeid. Aasta algab vaevaliselt, võid kogeda laiskust ja viivitusi, mis igasuguse motivatsiooni ära võtavad. Alates aasta lõpust võid kogeda suurt tõusu sissetulekutes, seni tuleks olla ettevaatlik raiskamise osas. On tõenäoline, et omandad oodatust suurema tulu tehtud töö eest.

Jupiter aspektib XII, II ja IV maja kuni 07.11.2019. See on hea aeg pikemaajaliste plaanide tegemiseks, mis on seotud koduga, töötamisega välismaal või välismaale kolimisega. On oodata stabiilsust rahalistes asjades ja kinnisvaraga seonduvas. Siiski, kuna enamus aega aastast on kulud väga kõrged ning taevast ei saja kuldmune, tuleb olla hoolas kulude ja tulude tasakaalustamisel.

Jupiteri liikumine Skorpionis soodustab tegevusi kinnisvara ja vallasvaraga. Kui töötad neil aladel, on saabuv aasta tulemusterohke, mis toob endaga kaasa nii raha kui tunnustust. Kui ootad ametikõrgendust, tekivad võimalused selleks aasta lõpus – 08.11.2019, mil Jupiter on liikunud Amburisse.

Saturn valitseb Jäärade jaoks X ja XI maja, mis on olulised töö ja sissetulekute majad. Võid kogeda eriti aasta esimeses pooles viivitusi, mis takistavad stabiilse rahavoo ja säästude tekkimist. Vahel esineb suuremaid sissetulekuid, kuid üldpilti need ei mõjuta. Saturn aspektib III ja VI maja, mis toob endaga kaasa konkurentsi tõusu ning sinu suhtlemisstiil muutub distantseerituks ja külmaks. Valitseb “vähem juttu ja rohkem tegusid” mentaliteet, mis aitab sul suurenenud konkurentsiga toime tulla ja olla edukas. Iga tegevus peab omama struktuuri ja plaani.

Edutamine ja tõus karjääriredelil on tõenäoline aasta lõpus kui Jupiter vahetab märki. Seni tuleb säilitada pühendumine ja tööeetika, et omistaksid edutamisest maksimaalsed tulemused. Kui oled laisk, ei viitsi tööd teha, siis võimalused on väiksemad. Uue äri alustamise mõttes on aasta lõpp parem, sest Jupiter ja Veenus (mõlemad on külluse ja luksuse tähistajad) liiguvad sobivatel positsioonidel, andes maksimaalseid tulemusi.

Aasta parim periood jääbki aasta lõppu – november ja detsember, mis soodustavad tööalaseid saavutusi ja tunnustust.

Aasta halvim periood on aasta algus – jaanuar kuni märtsi lõpp. Sellel perioodil väldi suuremate otsuste tegemist, ole kannatlik ja ära sea ootusi liiga kõrgeks. Tööta tasa ja targu kuni aasta lõpuni, mil tulevad paremad võimalused eduks, tunnustuseks ja saavutusteks.

Armastus ja suhted

Jääradele ei meeldi suhetes draama ja manipuleerimine. Oled otsekohene ja selge oma soovides. Aasta esimene kuu oled hõivatud tööga, mis võtab enamuse ajast ja tähelepanust. Seega jäävad armastus ja suhted jaanuaris unarusse. Veebruaris aspektib Päike sinu V maja, heites valguse ja tähelepanu taaskord armuasjadele. Võtate partneriga ette meeldivaid tegevusi, mis on lõõgastavad ja pakuvad rõõmu mõlemale osapoolele.

Sõnadel on imeline vägi, sestap tuleb aastaringselt pöörata tähelepanu kommunikatsioonile oma partneriga. See aitab vältida asjatuid pingeid ning partner saab sulle olla toeks kui seda vajad.

Vallalistel Jääradel võib esineda olukord, kus lähedane sõber avaldab oma armastust ja soovi olla sinuga intiimsemas suhtes. See võib mõjuda küll šokina, kuid pikema analüüsi tulemusena leiad, et see on väga hea võimalus astuda suhtesse. Sellisel puhul on olemas vastastikune kiindumus ja tõmme – anna sellele võimalus, sest on võimatu ette teada, mis tuleb.

Märtsis võid avastada oma partneris pooli, millest sul polnud varem aimugi. Igal juhul on sel ajal hea võimalus muuta oma suhe veelgi intiimsemaks ja sügavamaks. Pole välistatud ka halb ning su süda võidakse murda, kuna avastad hoopis partneripoolsed petmised – kui sa seda ei aktsepteeri, lase lahti ja liigu oma eluga edasi.

Kui sa oled üks neist, kes tahab anda oma suhtele uut võimalust, siis on sellel suur tõenäosus õnnestuda. Veenus astub tihedasse kontakti Saturniga Purva Ashadas, mis muudab su partneri kohusetundlikuks ja usaldusväärsemaks. Andes suhtele võimaluse, annad sa võimaluse partnerile, kes näeb vaeva ja pingutab, et näidata sulle kui palju ta sinuga olla tahab ja sinust hoolib.

Aprillis leiab aset Veenuse ja Merkuuri ühendus, mis viitab arengutele suhtes. Parem kommunikatsioon ja vastastikune mõistmine annab enesekindlust pikema plaani elluviimiseks – olgu selleks abielu, kooselu või perekondlik koosviibimine pikema puhkuse või ühise reisi näol.

Mingi ootamatu sündmus paneb sind mõistma partneri olulisust sinu elus, mille tulemusena muutub sinu suhe tugevamaks ja stabiilsemaks. Sel ajal oled suhtele pühendunum kui kunagi varem. Teie suhe saab küpsemaks ning oskate heas usus vältida mõttetuid vaidlusi ja tülisid. On tõenäoline, et võtate ette romantilise reisi kaugesse ja eksootilisse kohta.

Vallalistel Jääradel on tõenäosus astuda lähisuhtesse või viia oma tärkav suhe uuele tasemele – isegi võimalik kihlumine või abielu. Sellistel puhkudel on perekond ja sugulased toetavad. Kõige olulisem märkus – hoia töö ja eraelu eraldi, sest tööalase frustratsiooni ja pinge tõttu võid põhjendamatult oma partnerit halvasti kohelda.

Suvi tõotab tulla tulisem kui kevad. Sinupoolne äkilisus ja tujukus toob esile muutused nii käitumises kui suhtlemises oma partneriga, mis võib su partnerit ärritada. Augustis tajud suuremat üksildust ning pinget, mis tekivad viimase aja erimeelsuste tõttu. Ära lase negatiivsetel mõttemustritel võimust võtta ja otsi lepitust, sest probleemid suhtes panevad sind tundma õnnetu ja ebatähtsana. Otsi lepitust ja ole teisega arvestav.

Te vajate mõlemad puhkust, seega võtke koos midagi ette, mis teid lähendab. Olgu selleks reis või lõbus perekondlik koosviibimine, ühised tegevused aitavad taastada lähenduse. Oktoobris on samuti oodata ebakõlasid, sest Päike liigub Kaaludes, olles nõrgestatud. Ära lase oma egol võimust võtta, sest nii sead end valmis läbikukkumiseks. Otsi lepitust ja ole arvestav – kuula oma partnerit ja püüa võtta asju mitte isiklikult.

Olulisemad transiidid

Pildid on ära toodud suuremate taevakehade asetus ja liikumine Jäära jaoks.

ALKEEMIA TAROSKOOP DETSEMBRIKS | Mis ootab sind jõulukuul ees armastuse, töö ja tervise osas?

Praegune aeg toob pinnale palju sellist, millest tasub lahti lasta

Saa teada, mis on sinu sodiaagimärgi tugevaim vaimne võime!

Astroloogia ja tervis: millised terviseprobleemid ohustavad sinu tähemärki?

Just see on sinu sodiaagimärgi negatiivseim omadus

Arvuta välja oma elutee number ja saad teada, kui hästi sobid oma partneriga

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.