SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab alanud aastal ees Veevalaja kuumärki?

Loe, mida toob 2019. aasta Veevalaja kuumärgi esindajale! Kuidas edeneb karjäär, mida on oodata suhete alal ja milline saab olema finantsolukord? Kui soovid teada, mis on sinu kuu- või tõusumärk, leiad kalkulaatori SIIT.

Veevalajad on sodiaagirihma leiutajad ja innovaatorid, kes paistavad silma oma unikaalsete ideede ja olemise poolest. Sel aastal esinevad “hullud” ideed ja mõtted toovad tähelepanu ja leiavad laia kõlapinna enda kogukonnas. Nii eraeluliselt kui professionaalses mõttes kogete kaaslaste toetust ideede teostamisel, millest ammutate suuremat julgust. Teie eesrindlik suhtumine tõstab teid positsioonidele, millest oskasite ainult und näha. Samuti inimesed ja olukorrad, kus viibite, olid kunagi kui püüdmatud unistused.

2019 aastal mängivad suurt rolli Jupiter, Rahu-Ketu ja Saturn, mis liiguvad kõik väga heades majades. Jupiter liigub X majas, lisades inspiratsiooni ja visiooni karjääriellu. Saturn liigub Amburis, XI majas, fikseerides ja lisades unistuste elluviimisse süsteemi ja strateegia. Rahu-Ketu vahetavad telge ja liiguvad VI/XII teljelt V/XI maja teljele, mis suurendab plahvatuslikult teie personaalset geeniust ja karismat.

2019 aastal on olemas kõik eeldused, et aasta kujuneks ajaks, mil täituvad unistused. Nii professionaalselt kui eraelus on head võimalused kogeda unistuste täitumist.

Töö ja karjäär

Jupiter, mis valitseb XI ja II maja on Veevalajate jaoks tõeline “dhan” ehk varakus ja küllus, mis liigub karmasthanis ehk X majas. Guru lahke ja suurustav energia pakub tööalaselt muutust ja kasvu, mis mõjutab otseselt sissetulekuid. Olete optimistlik ja tunnete end tööl väärikalt ja turvaliselt. Karjäärialased pingutused toovad tunnustuse ja ülemuste heakskiidu, millega kaasneb suurenud vastutus ja tasu.

Saturn, mis valitseb Veevalajat, liigub XI majas, tõotab fikseeritust sissetulekute ja sõpruseringkonna osas. Teie sissetulekuallikad võivad väheneda, kuid muutuvad kindlateks ja jäävateks. Võite saada kasu rahvusvahelisest ärist, kus seote end välismaiste firmade või inimestega.

2019 aastal tõuseb Veevalajatel ühiskondlik prestiiž, kus seotakse end laialdlaselt tunnustatud ühingute ja organisatsioonidega. Veevalajate jaoks on ideaalne siseneda poliitikasse, sest teie sära ja geniaalsus leiab suurt toetust, millega lausa tõmbate endale tähelepanu.

Kuna Jupiter aspektib varakuse maja, on tõenäoline koguda sel aastal arvestatav kogus sääste. Tee külluseni leiate kas enda suurepärase tööalase edu või tutvuste baasilt, kelle tõttu aidatakse teid haljamale oksale. Üldime meeleolu on optimistlik ja teie joviaalne tuju kandub edasi kodusesse keskkonda, muutes teie privaatsema elu harmoonilisemaks. Töökeskkond on hea ja soodustab teie arengut, tajudes kolleegide heakskiitu ja toetust. Võite enda “suurem kui elu” suhtumisega isegi leida parema töö.

Retrograadsuste ajal tekitab tuntav segadus ning võid tunda end ebakindlalt. On soovitatav mitte tormata, vaid lasta asjadel olla, sest rutakas käitumine toob kaasa rohkem probleeme kui tavaliselt. Ole dokumentatsioonis hoolikas, lugedes läbi iga punkt ja lõik – isegi peenes kirjas kirjutatu. Retrograadne periood esineb aprilli lõpust kuni septembri keskpaigani, mil mõlemad, Saturn ja Jupiter on retrograadsed.

Armastus ja suhted

Saturni asetus XI majas, aspektides V maja, loob teatava vaakumi sotsiaalsetes sidemetes, limiteerides seda arvu teatud numbrini. Just sõprade hulgast võivad vabad Veevalajad kohata enda partnerit, millega kaasneb muutus sotsiaalses plaanis nii sulle kui su partneri jaoks. On tõenäoline, et partner saab olema töökas, aus ja distsplineeritud. Saturni aspekt V ja VIII majale paneb romantika ja intiimsuse puhevile, samas tuues esile sinu varjatud poole. Saladusi pole võimalik hoida ning varjamine ja ebaausus võivad lõppeda häbi ja avaliku alandusega. Sestap ole diplomaatiliselt lugupidav ja aus teise suhtes, et vältida hilisemaid komplikatsioone.

Rahu liikumine Kaksikutesse toob tähelepanu alla entusiasmi ja nutikuse. Nii suhtes kui vabadel Veevalajatel esineb võimalusi kogeda huvitavaid ja meelukütkestavaid kogemusi. Sel perioodil vajad tähelepanu ja tunnustust, kuna leiad end vääriline olevat. Tahate partneriga koos kogeda midagi eksootilist, väljaspool kehtivaid norme ja murda tabusid. Kui tahate suhtes anda vandeid ja pühenduda, tehke seda enne märtsi või oodake detsembrini, sest siis tõotab suhe tulla pikaajalisem ja kestvam.

Olulised transiidid Veevalaja kuumärgile 2019 aastalSUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab alanud aastal ees Amburi kuumärki?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Skorpioni kuumärki?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Kaalude kuumärki?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Neitsi kuumärki?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Lõvi kuumärki?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Vähi kuumärki?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Kaksikute kuumärki?

SUUR 2019 AASTA HOROSKOOP: Mis ootab saabuval aastal ees Jäära?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Sõnni kuumärki?