SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab alanud aastal ees Kalade kuumärki?

Loe, mida toob 2019. aasta Kalade kuumärgi esindajale! Kuidas edeneb karjäär, mida on oodata suhete alal ja milline saab olema finantsolukord? Kui soovid teada, mis on sinu kuu- või tõusumärk, leiad kalkulaatori SIIT.

Kalade fragiiline ja haavatav natuur on käes oleval aastal varjus ning aasta edukus sõltub suuresti strateegiatest, mida luuakse. Oluliseks muutuvad kohustuste eeskujulik täitmine ja kaaslaste toetus. Isikliku vaevaga tahetav edu ei tule kergesti, sestap otsi lugupidamist ja toetust ülemustelt ning teistelt autoriteetidelt, kes võivad avada uksi ja aknaid unistuste täitmiseks.

Kevade hakul, mil Päike liigub Jääras, olete enesekindel nii kõnes kui ütlemistes. Lahendate dispuute ja konflikte, millest võite leida materiaalset kasu. Samal perioodil on Veenus liikumas Kalades, lisades teisse karismat ja loomulikku ilutunnetust, mille baasilt on hea luua tutvusi – nii eraelulisi kui professionaalseid. Tõmbate magnetina ligi ilusaid inimesi ja olukordi, mis pakuvad naudinguid ja meeldivaid elamusi.

Ilmalikus plaanis tekitab stressi Saturni asetus X maja, mõjutades otseselt koduelu ja partnerlust. On soovitatav järgida teatud distsipliini ja tasakaalu, et üks või teine valdkond tähelepanuta EI JÄÄKS. Kohe, kui esinevad probleemid ühes või teises vallas, on see märgiks tasakaalutusest. Suured töökohustused võivad tingida teatud pingestatuse partnerluses, kus partner ei pruugi olla toetav sinu ambitsioonides, sestap kaalu igat valikut hoolikalt, isegi enne kui idee tasandil partneriga kommunikeerud.

Võimalik, et kohustused söövad ära suure osa vabast ajast ning puhkamiseks ja lõõgastumiseks ei jää üldse aega (vähemalt nii palju kui eeldasid. Kui otsid enda partneriga emotsionaalset intiimsust, on kõige probleemsemad kuud aprill ja august. Neil kuudel jagatud kogemused võivad tuua hoopis vastupidiseid tulemusi – nii vallalistele kui suhtes olevatele Kaladele.

Karjäär

Ideed, mis varasemalt ei leidnud toetust, võivad sel aastal saada rohelise tule. Võid oma ebatavaliste idee najal omistada võimaluse osaleda mingis projektis, mis toob hilisemas plaanis suurt kasu. Veenuse kõrgendatus kevade hakul võib tuua kaasa suurenenud rahavood ja isikliku karisma, mis mõjub tööalaselt väga hästi. Kui soovite oma karjäärile või mingile projektile lisada artistlikku või kunstilist omadust, on Veenuse liikumine Kalades parim aeg (16.04-09.05).

Sügisel, mil Merkuur on kõrgendatud, liikudes VII majas, võib tuua häid ärilaiendamisev õimalusi. Võid luua kokkuleppeid ja lepinguid, mis on vastastikku kasulikud. Sel perioodil on soodne võtta vastu uusi väljakutseid, eriti neid, mis nõuavad intellektuaalset täpsust ja detailsust. Nii töökeskkond kui kolleegid tööl hoiavad sulle pöialt.

Suvel võid tajuda suurenenud individuaalsust ning teotahet end loovalt väljendada, mis võib avaldada muljet sinu ülemustele ning parandada rahakoti seisu. Küll ei soovitatav olla liigselt jonnakas enese tahtmise läbisurumisel, sest võid leida vastupanu. Kui tekivad tööalased pinged, on hea leevendus sport ja muu aktiivne tegevus.

Suures plaanis suhtuvad teised teie töösse hästi ning soosivad teie ettepanekuid ja soovitusi. Ainukese murekohana on retrograadsuse periood (aprill kuni august), mil tuleb näidata tavalisest suuremat indu ning mitte jääda loorberidele puhkama. Samuti ära vaidle mõttetute asjade pärast, sest vaen ja viha töökaaslaste seas muudab sinu töötegemise raskemaks. Ole avatud tööalastele võimalustele, eriti neile, mis pole seotud kodumaaga.

Armastus ja inimsuhted

Kaladel on käesoleval aastal inimsuhete osas õnne, tuues “lauale parimatest parimad” pakkumised. Sügav emotsionaalne ja intiimne side, mis partneriga tekib, on justkui täitunud unistus. Vestlused, mida partneriga peate panevad teid mõistma enda seotust konkreetse isikuga. Samastute filosoofilisel, emotsionaalsel või praktilisel tasandil, mis toob palju heaolutunnet.

Sinu õnn on tugevalt seotud partneriga, st tänu partneri olemusele, teadmistele või tegudele omistad teatud külluse mingil tasandil. Vallalised Kalad võivad osaks saada sõprusest, mis kiiresti areneb edasi suhteks. Eriti tähelepanu all on filosoofiliste teadmistega inimesed, kes lausa pakatuvad teadmistest ja tarkuseteradest.

Kõige problemaatilisem aeg esineb retrograadsuse ajal, mil suurenenud töökohustused võtavad ära aja ja tähelepanu suhtelt ja partnerilt, tekitades teie vahele distantsi ja võõrandumise. Vallalised Kalad hoidugu retrograadsuse ajal suhteid loomast (aprill kuni august). Sel ajal loodud suhted võivad muutuda koormaks õlgadel ning ei paku enam rõõmu, sest varasemalt tajutud ühtsus hajub koheselt kui retrograadsus on lõppenud. Suhtes olevad Kalad peaksid vältima tülisid, sest võite nõnda lüüa jäädava kiilu oma suhtesse. Kui olete retrograadsuse ajal ettevaatlikumad, kujuneb käes olev aasta armumaailmas unustamatuks.

Olulised transiidid Kalade kuumärgile 2019 aastal

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab alanud aastal ees Veevalaja kuumärki?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab alanud aastal ees Kaljukitse kuumärki?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab alanud aastal ees Amburi kuumärki?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Skorpioni kuumärki?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Kaalude kuumärki?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Neitsi kuumärki?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Lõvi kuumärki?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Vähi kuumärki?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Kaksikute kuumärki?

SUUR 2019 AASTA HOROSKOOP: Mis ootab saabuval aastal ees Jäära?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Sõnni kuumärki?

Seotud