SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab alanud aastal ees Amburi kuumärki?

Loe, mida toob 2019. aasta Amburi kuumärgi esindajale! Kuidas edeneb karjäär, mida on oodata suhete alal ja milline saab olema finantsolukord? Kui soovid teada, mis on sinu kuu- või tõusumärk, leiad kalkulaatori SIIT.

Amburite olulisemaks astroloogiliseks määrajaks on Saturn, mis on hetkel külas Amburis, et teha nö puhastustööd. Jah, ma räägin Sade Satist, mille osaliseks saavad kõik märgid iga 28-30 aasta tagant. Traditsiooniliselt kestab Sade Sati 7.5 aastat, kuid akuutsem periood on 2.5 aastat, mil Saturn liigub samas märgis, milles asub nataalne Kuu. Efektid on tuntavamad kui esineb Saturni, Kuu või Jupiteri periood.

Mõjude hulka võivad kuuluda:

1) hirmud seoses kodu, ema, turvatunde ja turvavõrgustikuga

2) vaimne pessimism

3) ülemäärane kohuse- ja vastutustundlikkus

4) ekstreemne psühhoemotsionaalne kainus ehk külmus ja jäikus.

Kuigi Amburid on olemuselt joviaalsed ja ekstravertsed inimesed, kelle jaoks on rutiin kui vangla, siis sel aastal peitub edu võti järjepidevas ja kohusetundlikus töös. Saturni transiiti üle nataalse Kuu ilmestab hästi näitena DHL kullerteenus, mis toimetab pakid saajani konkreetsel ajal. Saadetiste tulemina võib senine elu koost variseda ja leida end olukorras, kus kõik, millesse varasemalt uskusid ja millele toetusid, variseb koost. See on aasta, mil saad ainult toetuda iseendale ja enda ressurssidele. Kui seda teed, võid leida uued kõrgused igas eluvaldkonnas.

Kõige rammusamat mõju Amburitele edastavad Saturn, Jupiter ja Rahu-Ketu telg, mis pakuvad võimalusi, väljakutseid ja lahendusi. 2019 aastal pead olema oma tegemistes süsteemne, järjepidev ja vastupidav, sest nõnda saad liikuda oma eesmärkidele lähemale.

Nii inimsuhetes kui tööalaselt on 2019 täis ootamatusi ning olukordi, mis on päästikuks täiesti uuele teekonnale. Saturni, Kuu ja Ketu ühendus tekitab sisemise anarhia ning vajaduse hüljata või eemalduda kõigest senisest, mis tundus varasemalt oluline. Selline ühendus on ääretult vaimne, sest nii Saturn kui Ketu on kõige mainekamad spiritualistid. Saturn viitab askeetlusele ja Ketu isolatsioonile. Kuna Kuu on meel ja tundemaailm, võib tunda enda meelelist justkui mustas augus olevat, millest tundub võimatu välja saada. Saturn “külmutab” emotsionaalse MINA, öeldes lahti kõigest, mis meid ei teeni. Samas Rahu tekitab obsessiivse huvi teiste inimeste suhtes – Rahu on justkui pimestav impulss, mille poole tormame ning Ketu käitub justkui musta auguna, mis kõik endasse imeb. On tõenäoline, et lood tutvusi ja kontakte inimestega, kes pole sinu “klassi” või tüüpi. Sellest on tingitud suurim oht, sest unustad enda vanad tõekspidamised, mille tõttu võid siduda end eraeluliselt kui ka tööalaselt inimestega, kes toovad esile mingi dramaatilise sündmuse või olukorra, milles sa olla ei tahaks. Püsi ärkvel ja taju enda ümber toimuvat, sest nii saad õigel ajal pidurit tõmmata. Ärksameelsust saad parendada mediteerimisega.

Töö ja karjäär

2019 aasta võib sinu ellu tuua palju rahvusvahelisust. Võid asuda tööle rahvusvahelises firmas, suheldes pidevalt teistest rahvustest inimestega. On tõenäoline, et välismaine faktor pakub lahenduse esinevale probleemile – nii materiaalsetele kui vaimsetele väljakutsetele. Suur Õpetaja Jupiter, mis valitseb sinu nataalset Kuumärki, liigub XII majas, valmistudes liikuma aasta lõpus Amburisse, seega kõik, mis sa täna teed, saab tasutud järgmise Jupiteri transiidi ajal – nii hea kui halb.

Saturn, mis juhatab vägesid suhtlemise ja varakuse vallas, lükkab lihtsusele piduri peale ja muudab igasuguse tööalase suhtlemise ja olemise raskemaks. Miski ei tule kergelt – eneseväljendus ja verbaalne kommunikatsioon on nagu kokku kuivanud. Sel ajal pead nägema 3x rohkem vaeva kui tavaliselt, et saavutada sama tulemust. See on ka üks põhjuseid, miks Sade Sati on väga keeruline transiit, sest inimesed peavad tavapärasest rohkem pingutama ning võib tekkida ebaõiglusetunne.

Ennist esile toodud Rahu liikumine VII majja hoiab sinus siiski soovi end teistega siduda ja suhelda. On soovitatav olla valvel, sest on oht, et kohtad inimesi, kes ei ole sellised nagu nad end väidavad olevat. Siinkohal oleks mõistlik, enne igat lepingulist või kokkuleppelist suhet teha ära kodutöö ja veenduda teise osapoole õigsuses. Vajadusel pea nõu kellegagi, kes pole olukorraga kuidagi seotud.

Nii äris kui töös püüa jääda rahulikuks ja käituda vaoshoituna. Probleemid ja stress, mis esinevad võivad sind isegi kõige pisema torke puhul panna käituma agressiivselt ja impulssiivselt, mille tõttu tekitad rohkem kahju kui kasu. Jälgi hoolikalt mida ütled ja mida sulle öeldakse.

Parimad perioodid jäävad aasta esimestesse kuudesse (jaanuar-märts) ja aasta lõppu (oktoober-detsember). Vahepeal toimuvad olulised retrograadsused, mis võivad plaanid ja suhtumise segamini lüüa (Saturn ja Jupiter on apillist kuni septembrini retrograadsed, mõjutades otseselt sinu maailmataju).

Inimsuhted ja armastus

Esineb võimalus, et tekkivad ja olemasolevad inimsuhted ei toimi ootuspäraselt. Vallalistele Amburitele võib saada osaks ameerikamägedele sarnane armu-ja kohtinguelu, mis on vaimselt ja emotsionaalselt väga kurnav. Uute inimestega tutvudes 9x mõõda ja 1x lõika. Abielus ja suhtes olevad Amburid võivad kaotada oma MINA, tundes partneri poolt suurenenud domineerimist ja kontrolli. Säärane ahastus ja vangistatusetunne võib tuua äkilise ehmatuse ja eemaldumise suhtest.

Suhtes Amburid võivad tunda liigset pinget, kuna suurenevad kohustused ja stress. Selline pingestatus muudab paari omavahelise suhtlemise raskeks ja võib selle sootuks kaotada. Sinu ausus ja otsekohesus võib lüüa suure mõra teie suhtesse. Tajutava surve tõttu võid käituda oma partneriga julmalt ja kannatamatult. Sellises olukorras pole mõeldamatu, et purunevad suhted ja abielud. Pole liialdus väita, et paarid, kes elavad üle sellised transiidid, tulevad toime kõigega.

Üks oluline muster, esineb on olukord, kus keskendud rohkem lastele kui partnerile. See võib olla samuti üheks põhjuseks, miks tekivad hõõrdumised. Liigne hõivatus kõige muu kui abielu ja suhtega on jätab su partnerile suhu mõru maitse. Oluline on oma vajadused selgelt “mina” vormis vastastikku kommunikeerida, et vältida segadust ja konflikte.

Üldiselt on armuelus oodata olukordi, mis pole ootuspärased. Armastuse spontaansus ja müstilisus tulevad sel aasta tugevalt esile. Kui tahad oma armuelu ja suhteid partneriga leevendada – tehke koos midagi vaimselt ergastavat. Igasugune vaimselt valgustav kogemus parendab vastastikust mõistmist ja arusaamist teine-teise suhtes.

Ei saa mainimata jätta, et sinu tutvusringkond võib 2019 aastal märkimisväärselt suureneda, sest Rahu plahvatuslik energia tekitab justkui maagiliselt juurde sõpru ja tuttavaid, kellega on võimalus kontaktis olla.

Olulisemad transiidid Amburi kuumärgile 2019 aastal

Ambur) ja IV maja (Kalad). Jupiter aspektib IV maja (Kalad) ja VIII maja (Vähk). Skorpionis asuvad Vishaka, Anuradha ja Jyestha nakshatrad.

Hea aeg võtta ette reis välismaale, kuid ole ettevaatlik tekkivate komplikatsioonide osas – näiteks võid lennust maha jääda või tekib reisikindlustusega probleeme. Soodne aeg võtta aeg maha ja külastada jooga või meditatsioonilaagrit. Samuti hea aeg tegeleda heategevusega, annetada raamatuid ja riideid. Ole vabatahtlik ja jaga enda teadmisi ja kogemusi teistega – näiteks õpeta lapsi. Hea aeg mõista enda vaimset ja spirituaalset teekonda.

3) Rahu-Ketu liikumine Kaksikute/Amburi teljel sinu VII/I maja teljel. Rahu-Ketu ei valitse ühtegi märki. Rahu-Ketu ei valitse ühtegi märki. Rahu aspektib Kaalusid, Amburit ja Veevalajat. Kaksikutes asuvad Mrigrashira, Ardra ja Punarvasu.

Rahu transiit VII majas toob tähelepanu alla inimsuhted ja äri. Sul võib esineda võimalusi valida mitme inimese vahel, kellega end seod või ei seo. Tihti kaasnevad valikutega väljakutsed ja probleemid, mille tõttu ei jää elu seisma. Pead omama valmisolekut kiireks edasi liikumiseks, sest inimesed ja olukorrad sinu elus teevad seda. Võimalik, et mingil ajahetkel tekib raskusi enda sõpraderingi hoomamiseks, kuna see on plahvatuslikult laienenud. Tutvus uute inimestega pakub suurt naudingut, sõltumata nende vanuses, soost või usust. Elustiilis ja üldises olemises toimuvad muutused.

Ketu aspektib ainult Kaksikut. Amburis asuvad Mula, Purva Ashada ja Uttara Ashada. Ketu transiit Amburis mõjutab enim sinu eneseteadlikust ja minakuvandit. Sel ajal oled introvertsem ega avaldada enda mõtteid või ideid inimestele. Kõrgenenud filosoofiline ja vaimne mõtlemine annab elule täiesti uue lähenemise, mis aitavad sul väljakutsega paremini toime tulla.

Suurepärane aeg teha sisekaemust ja peegeldada tagasi oma senisele elule ja arengule. Oled passiivsem ja vaatled ümbruskonda nagu Sherlock Holmes. Sel ajal on mõistlikum enda isiklikud soovid ja ihad jätta tahaplaanile, sest vastasel juhul võid korda saata jumal teab mida, kuna on oht, et sa ei tea kuidas seda saavutada ja jooksed niisama ringi nagu peata kana.

Kui soovid teada, mis on sinu kuu- või tõusumärk, leiad kalkulaatori SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Skorpioni kuumärki?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Kaalude kuumärki?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Neitsi kuumärki?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Lõvi kuumärki?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Vähi kuumärki?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Kaksikute kuumärki?

SUUR 2019 AASTA HOROSKOOP: Mis ootab saabuval aastal ees Jäära?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Sõnni kuumärki?

Seotud