Superkuu loob end Jäära märgis: õhus on kirge, tuliseid tunded ja maagiat

Kätte on jõudnud taas maagiline täiskuuaeg, mis mõjutab inimesi, toob pinnale alateadvuse varjatud saladusi ning võimendab müstilisi jõude.

Jäära märk annab võimsa energialaengu ja tahte asuda unistusi ellu viima ja plaane teostama. Kõik uued projektid ja ettevõtmised käivituvad hoogsalt ning jõuliselt. Eriti hästi läheb kõigil toimingutel, mis on oma kestuselt lühiajalised, kuna Jääral kipub püsivust väheks jääma. Vältida tasuks äärmustesse kaldumist ehk siis liigset tormakust ja impulsiivsust. Seda tasub silmas pidada ka inimsuhetes, just nüüd võivad äkilised väljaütlemised ja mõtlematud tegutsemised viia konfliktide ja tülideni.

Ettevaatlik olla tule ja terariistadega ümberkäimisel ning vältida tormakusest tingitud traumasid! Võib esineda ka tuleelemendiga seotud hädasid – põletikke, palavikku, kuumarabandusi.

Praegu sobivad hästi avastusretked looduses, mediteerimine, enda sisse vaatamine ja vanadest mustritest välja murdmine.

Ära unusta täiskuuvalgel kristalle uue energiaga laadida! Hea oleks kristallid jätta ööseks õue või lahtise aknaga aknalauale, kus kuu saaks neid oma maagilise valguse ja väega täita.

Kodu puhastamise rituaal

Selleks vajad allikavett, meresoola ja hõbelusikat. Kui allikavett ei ole, võid kasutada vihmavett või kirikus õnnistatud vett. Hoia veekaussi käes, lausu mõttes veele head sõnad, et ta puhastaks kodu ja hoiaks eemale halvad vaimud. Pane kaussi näpuotsaga meresoola ja sega seda hõbelusikaga. Aseta kauss veega aknalauale ja lase öö otsa kuuvalgel seista. Hommikul piserda hea energiaga vett kõikidesse toanurkadesse.

Maagilist täiskuuööd!

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.