Sünnimärgi asukoht näol räägib sinu iseloomust

Inimese kehal on palju sünnimärke. Mida aga tähendavad sünnimärgid inimese näol? Hiina astroloogide järgi on sünnimärkidel suur võim sinu tuleviku üle. Need annavad märku sinu iseloomu, tuleviku, rahalise olukorra ning tervise kohta.

Kus paikneb sinu sünnimärk?

1. Sünnimärk “kolmanda silma kohal” tähendab, et see inimene omab head intuitsiooni ja loogikat ning võib tegeleda okultismiga. Selle sünnimärgiga inimene on impulsiivne. Ta on seltskonnas käitumisel üleolev, samas unikaalse karismaga. Tema jaoks on otsustamine keeruline, seda eriti juhtudel, kui valikuvõimalusi on palju. Ta kipub teiste inimestega vaidlema, samas omamata kindlaid fakte, et oma arvamusi kaitsta. Samas vimma ta teiste inimeste suunas ei pea. See inimene suudaks elus oluliselt paremini hakkama saada, kui ta leiaks viisi, kuidas oma temperamentsust kontrollida.

2. Näitab, et inimene on kirglik ja armukade. Kui see sünnimärk on lapsel, tähendab see seda, et laps on mässuline ja vaba hingega. Ta on väga loov ning ta suudab ennast kõige paremini teostada siis, kui talle on antud vabad käed. Täiskasvanuna on see inimene lennukas. Ta ei soovi töötada teiste inimeste alluvuses, mistõttu suudaks ta ennast kõige paremini teostada iseenda ülemusena.

3. Näitab, et inimene on üldiselt loominguline ning on kalduvus mõttetööle. Samas on sellel inimesel pingelised perekondlikud suhted. Arusaamatused ja probleemid võivad olla igapäevased. See inimene ei saa ennast seetõttu elus eriti õnnelikuna tunda. Ebaõnn kajastub ka tööalases elus ja elutahtes. Ainukeseks võimaluseks sellel inimesel enda jaoks hingerahu leida, on pereliikmetega suhtlemisel tasakaal saavutada.

4. Näitab, et inimene andub täielikult armastusele ja see kestab kogu elu. Suhted oma lastega pole tal aga sugugi head, võib juhtuda, et see inimene ei saa oma lastega üldse läbi. Ta ei saa olukorra parandamiseks midagi muud teha, kui näidata oma laste suunas välja suuremat tolerantsust.

5. Näitab, et inimesel on äkiline iseloom, mis viib ta segastesse ja lühiajalistesse armuseiklustesse. See sünnimärk võib viidata ka mõningale tõsisele haigusele, millele see inimene peab alla vanduma.  

6. Näitab, et inimene armastab reisida ja ka fantaseerida. Selles asukohas olev sünnimärk muudab inimese elu kas väga õnnelikuks või õnnetuks. Kõik sõltub sellest, kuidas inimene enda elu elab ning milliste asjadega ennast seob. See inimene ei unusta kunagi seda, kui talle on haiget tehtud ning on valmis selle eest alati kätte maksma. 

7. Näitab, et inimene on väga armukade ja nõuab teistelt inimestelt täielikku alistumist ja kuulekust. 

8. Näitab, et inimene on väga tundlik. Abielus olles otsib ta pidevalt armastuse tunnet. Sellel inimesel on rahaõnne. Ta suudab endale tagada hea majandusliku seisu, millest saavad osa ka tema perekonnaliikmed. Teda ümbritsevad alati head sõbrad. Selle inimese suurimaks nõrkuseks on vastassugupool. 

9. See inimene on alati õnnelik ja rõõmsameelne. Selle tulemusena kulgevad tema elus kõik asjad just sellises suunas nagu ta on oodanud. Ta soovib leida oma ellu seiklusi ja võimalusi tippu tõusmiseks. Ta on teatud määral mõjuvõimas inimene ning püüdleb oma elus selle poole, et jõuda näiteks mõne ettevõtte juhtfiguuride sekka. Samuti on temas üliarenenud süütunne, sellest ka väga tulised vaidlused ja riiud.

10. Näitab, et inimesele on omane hea mälu ja ta oskab sellest kasu lõigata. Samas, ka arusaamatused ja probleemid on võib-olla isegi igapäevased. See inimene ei saa ennast seetõttu elus eriti õnnelikuna tunda. See ebaõnn kajastub eriti tööalases elus. 

11. See sünnimärk näitab, et inimesel on seksuaalmaailmas probleeme – neil on kiusatus maitsta keelatud vilja, sellest ka raskused armuelus. See sünnimärgi koht pole väga heade mõjudega, võib esineda psühholoogilisi raskusi, mistõttu tuleks mõelda selle eemaldamisele. Vastasel korral toob see sünnimärk inimesele kaasa hädasid ja probleeme. 

12. Näitab, et inimene andub jäägitult kirele, millest osa on ka rasked ja keerukad armusuhteid. 

13. Näitab, et inimene vaidleb ja kisub tihti riidu. Samas soovib ta ka kiiresti ära leppida, sest ei suuda elada ilma füüsilise läheduseta. Sellel inimesel on võimalik oma elu jooksul endale tagada tuntus ja kuulsus. Selle inimese elu muutub keerulisemaks vanemas eas, mistõttu peaks ta mõtlema juba varakult sellele, kuidas endale kindlale vundamendile toetuv vanaduspõlv tagada.

14. Näitab, et inimesel on müstiline mõttemaailm, ta on erilise saatusega ja tal on kosmilise armastuse tunnetus. 

15. Näitab, et inimene on sõltumatu iseloomuga ning tegutseb nagu tema tahab. See sünnimärk näitab, et inimesel on õnne abielus ja laste saamisel. Ta on alati oma pereliikmetega ümbritsetud, mis tagab talle suure enesekindluse kõikide nende asjade juures, millega ta tegeleb. See inimene suudab endale elu jooksul tagada materiaalse stabiilsuse.

Loe edasi lehelt: Koduhaldjas.blogspot.fi

Seotud