Suhete tugevdamine lahkunud lähedastega

“Kas mu lahkunud lähedastega on kõik hästi?” küsitakse minult pidevalt. Põhjus selleks on lihtne: hirm, et keegi võib olla mingis põrgutaolises kohas kas otseselt või kaudselt. Oma seanssidel leian, et peaaegu kõigil lahkunutel läheb hästi. Nende ainus ebamugavus on seotud sinu ja minuga, eriti siis, kui meie lein on nii suur, et see on nagu kinnisidee või emotsionaalne halvatus. Nemad lähevad oma eluga edasi ja tahavad, et meie teeks sedasama, selgitab ingliterapeut Doreen Virtue.

Kui hoiame leina tõttu tagasi oma spirituaalset edenemist või õnne, ei saa lahkunud edasi minna. Tegelikult võib vabalt öelda, et inimestel taevas võib olla vaid üks probleem, ja see oleme meie! Kui elaksime edasi õnnelikult ja produktiivselt, siis meie lähedased laulaksid ja rõõmustaksid.

Füüsilises mõttes tunnevad hinged end teisel pool suurepäraselt. Kõik haigused, vigastused ja puuded kaovad kohe, kui keha on läinud. Hing on rikkumatu ja täieliku tervise juures. Igaüks tunneb end iseendana, aga ilma maiste piiride raskuse ja valudeta.

Taevas tunnevad hinged end ka emotsionaalselt suurepäraselt. Kõik rahalised ja ajalised piirangud on kadunud ning pole enam survet ega muret (kui me just ülemäära ei kurvasta ega tekita sellega lahkunutele masendust). Taevas võib vabalt manifesteerida mis tahes olukorra, näiteks maailmareisi, kauni kodu, heategevustöö ja aja veetmise koos pere ja sõpradega (nii elusate kui lahkunutega).

Minult küsitakse sageli nõnda: “Aga kui mu lahkunud lähedased on minu peale vihased?” Inimesed muretsevad, et teisele poole läinud sõbrad ja pereliikmed on nende peale vihased, sest nad …

  • polnud nende juures kuni lõpuni või viimase hingetõmbe ajal;
  • olid seotud otsusega seisata hingamisaparaat;
  • tegid elus valikuid, mida lahkunud ei kiidaks nende arvates heaks;
  • tülitsesid pereliikmetega päranduse pärast;
  • oleks võinud oma lähedase surma “ära hoida” või olid selles kuidagi süüdi;
  • pole veel leidnud või toonud kohtu ette inimest, kes oli ilmselt vastutav tapmise või õnnetuse eest;
  • tülitsesid lahkunuga vahetult enne ta surma

Tegelikult pole ma oma tuhandete seansside jooksul kunagi kohanud lahkunut, kes oleks mingi ülaltoodud seiga tõttu pahane. Taevas kaovad mured, mis sind maa peal rõhuvad. Sa mõistad paremini inimeste tegelikke motiive, niisiis saavad lahkunud lähedased paremini aru, miks sa käitusid (või käitud) teatud viisil. Sinu hukkamõistmise asemel vaatavad nad sind kaastundega. Nad segavad end su ellu vaid siis, kui su käitumine (näiteks sõltuvus) viib sind hauda või ei lase sul täita oma elu ülesannet.

Ja ära muretse, et vanaisa vaatab, kui oled duši all või armatsed kellegagi. Hinged pole piilujad. Tegelikult on tõendeid, et spirituaalsed teejuhid ei näe meie füüsilist keha maa peal, nad võtavad selle asemel vastu meie energiat ja valguskeha. Niisiis nad mõistavad meie tegelikke mõtteid ja tundeid igas olukorras. Kuna spirituaalsed teejuhid teavad, mida sa tegelikult tunned ja mõtled, pole vaja oma muresid nende eest varjata.

Ütleme, et sul on oma isa surmaga seoses kaksipidised tunded. Sa oled vihane, sest isa pidev suitsetamine ja joomine põhjustas ta liiga varajase lahkumise. Aga sa tunned end süüdi, sest arvad, et on “vale” surnu peale vihane olla, eriti kui on tegemist su oma isaga. Su isa teab täpselt, mida sa tunned, sest ta suudab su mõtteid lugeda oma taevasest asukohast.

Su lahkunud lähedased tahavad, et räägiksid nendega südamest südamesse oma lahendamata vihast, hirmust, süütundest ja murest. Sa võid sellele inimesele kirja kirjutada või mõelda mõtteid, mida tahad edasi anda, või siis rääkida valjusti. Sa võid rääkida oma lahkunud sõprade ja sugulastega mis tahes ajal ja kohas. Nende hinged ei ole vaid surnuaial, nad rändavad vabalt kõikjal universumis. Ja ära muretse, et segad nende rahu. Igaüks, elus või mitte, tahab suhetes lõpetamata asjad lahendada, niisiis on su lahkunud lähedased sellest vestlema just sama innukad ja motiveeritud kui sina.

Ma tean, et enamik inimesi on võimelised tundma lahkunud lähedase kohalolekut. Kõik inimesed on tundlikud energiatele ja tõlgendavad intuitiivselt need energiad teadmisteks. See on sisemine oskus, mis on olemas sinul ja kõigil inimestel.

Nii et kui tunned oma vanaema juuresolekut, siis usalda seda tunnet! Su keha teab seda ja annab selle teadmise mõistusele edasi. Kui aktsepteerid oma intuitiivseid teadmisi, oled teel suhtlemisele kõigiga, kes on taevas.

Allikas: Inglid sinu teel: taevast saadetud märgid hoiatavad eesootava ohu eest

Mai-Agate Väljataga: surmast, teispoolsusest ja inglite olemasolust

Milliseid sõnumeid saadavad inglid sulle läbi numbrite?

Inglite maailm: kes on peainglid ja kuidas nendega suhelda?

Alkeemia lugemisnurk. Inglid aitavad sul leida oma hingesugulast ja parandada olemasolevat suhet

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.